Hanca zszedł z boiska. Rumun doznał kontuzji i nie jest w stanie kontynuować gry.

2
2
4
87'

To powinno być 3:0! Lopes był sam na sam z Plachem, ale słowacki bramkarz popisał się świetną interwencją.

2
1
2
5
5
85'

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Kamil Pestka.

4
4
2
4
2
82'

Dośrodkowanie ze skrzydła prosto w ręce Peskovicia.

4
3
4
4
3
80'

Kompletnie nieudany strzał Koruna. Piłka przeleciała nad trybuną krakowskiego stadionu.

4
5
6
2
3
77'

Strózik dośrodkował w pole karne w kierunku Lopesa, ale piłkę wybił obrońca Piasta. Po chwili Rapa dogrywał w szesnastkę. Prosto w ręce Placha.

1
1
2
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Siplak.

2
1
2
3
73'

Groźny strzał Lopesa, ale obronił uderzenie Plach.

1
72'

Hateley kompletnie nieudanie rozegrał rzut wolny. Od bramki zaczął Pesković.

4
3
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niko Datković.

2
1
2
1
70'
69'

Hanca dośrodkował z rzutu rożnego. Sytuację wyjaśnili obrońcy Piasta.

1
4
komentarz

3
66'

Jodłowiec dograł do Felixa, ten uderzył zza pola karnego dwa metry nad poprzeczką.

1
3
1
1
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

64'

Rapa dośrodkował w kierunku Lopesa, ten nie doszedł do piłki i nie oddał strzału. Cracovia ma jednak rzut rożny.

1
1
61'

Gracze Piasta sprawiają wrażenie, jakby czekali na ostatni gwizdek sędziego. Do tego jednak jeszcze pół godziny.

3
2
2
57'

Indywidualna akcja Wdowiaka zakończona stratą. Piłkarz Cracovii nie opanował piłki i ta opuściła boisko.

1
2
1
2
komentarz

54'

Malarczyk dograł do będącego w polu karnym Parzyszka. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

3
2
1
1
51'

Cracovia kontroluje sytuację na boisku. Piast zepchnięty do defensywy.

6
4
4
2
1
48'

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Mateusz Wdowiak. Po wrzutce Wdowiaka głową uderzył Rakoczy i kompletnie zaskoczył Placha.

31
13
6
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

2
4
2
45+5'

Groźnie pod bramką Piasta! Po strzale Wdowiaka piłka została wybita z linii bramkowej.

4
2
1
1
4
45+4'

Z ławki rezerwowych usunięty został jeden z członków sztabu szkoleniowego Piasta.

5
2
1
3
45+4'

Groźny strzał Rakoczego, ale świetną interwncją popisał się Plach, który uratował swój zespoł przed stratą gola.

6
4
5
2
45+1'

To powinno być 2:0! Po dograniu ze skrzydła Lopes miał przed sobą pustą bramkę, ale nie zdołał oddać celnego strzału. Dobrą interwencją popisał się jeden z obrońców Piasta.

3
1
1
1
8
45'

Sędzia doliczył pięć minut.

4
2
2
1
2
44'

Akcja Cracovii zakończona zablokowanym strzałem.

5
2
2
2
42'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomas Huk. Szczęście Cracovii. Siplak dograł ze skrzydła w pole karne, a tam Huk zaliczył na tyle niefortunną interwencję, że skierował piłkę do własnej bramki.

26
14
8
2
7
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Huk.

7
3
1
1
39'

Po wrzutce z rzutu wolnego głową uderzył Malarczyk. Piłkę pewnie złapał Pesković.

4
1
1
1
38'

Mimo tego, że Piast gra w osłabieniu, to stwarza więcej okazji pod bramką przeciwnika.