4
2
82'
81'

Ależ blisko było o gola dla Śląska! Po dośrodkowaniu Płachety główkował Daniel Szczepan. Minimalnie obok bramki!

12
5
3
4
8
80'

Ładna akcja Śląska i dogranie w pole karne. Oddał tam zawodnik Śląska strzał, ale gola nie było.

10
8
7
3
4
79'

Dino Stiglec ładnie dograł w pole karne do Picha. Ten nie zdołal jednak opanować piłki.

3
4
6
5
4
77'

Z linii pola karnego strzelał Daniel Ściślak. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
74'

Mało porywającej gry w ostatnich minutach.

1
4
5
7
5
72'
69'

Śląsk fatalnie rozegrał rzut wolny. Piłka wyszła na... aut.

5
7
2
3
10
67'

Urwał się na prawej stronie Przemysław Płacheta. W polu karnym jego dogranie przed bramkę zablokował Paweł Bochniewicz.

7
6
5
1
2
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
3
1
1
64'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Lubambo Musonda.

2
3
3
3
3
62'

Górnik coraz częściej atakuje. Dośrodkowanie Erika Janzy, po którym piłkę złapał Matus Putnocky.

7
3
7
4
4
59'
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne WKS-u. Pewnie piłkę złapał Matus Putnocky.

13
9
2
4
3
54'

Erik Janza zagrał w pole karne Śląska Wrocław, gdzie pewnie piłkę złapał Matus Putnocky.

1
51'

Efektowną indywidualną akcją popisał się Przemysław Płacheta. Pomocnik Śląska oddał strzał na bramkę, a świetnie obronił to uderzenie Martin Chudy.

8
2
1
1
50'

Gra wznowiona.

6
3
1
49'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

3
3
4
1
49'

Obie drużyny szukają swoich okazji, ale jak na razie więcej gry w środkowej strefie boiska.

6
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
1
2
45'

Szybka akcja Śląska Wrocław! Przemysław Płacheta już minął bramkarza, ale z ostrego kąta oddał niecelny strzał. Piłkarz Śląska mógł lepiej wykończyć tę akcję.

13
8
3
5
9
45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska Wrocław. Wojciech Golla wybił piłkę.

9
4
2
5
43'

W końcówce pierwszej połowy mecz się wyrównał. Teraz częściej przy piłce są nawet zawodnicy Górnika Zabrze.

9
3
6
2
9
43'

Wojciech Golla główkowal w polu karnym Górnika. Lekkie uderzenie, po którym piłkę spokojnie złapał Martin Chudy.

9
2
2
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Boris Sekulić.

14
8
3
1
7
40'

Gospodarze znów domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nie zdecydował się jednak odgwizdać "jedenastki".

12
11
6
4
12
38'

Górnik Zabrze nieco śmielej ruszył do ataku, lecz Śląsk jest dobrze zorganizowany w defensywie.

14
4
4
3
4
35'

Dobrze w defensywie zachował się Wojciech Golla, który zatrzymał zawodnika Górnika. Chwilę później sędzia odgwizdał faul Igora Angulo.

11
4
6
2
3
34'

Najpierw rzut rożny, potem kolejne dośrodkowanie. Spore zamieszanie w polu karnym Górnika, ale ostatecznie zabrakło celnego uderzenia. Piłka dla gospodarzy.

10
6
5
4
2
33'

Kilka podań Śląska na połowie Górnika. Erik Exposito składał się do strzału, ale ostatecznie wywalczył rzut rożny.

10
2
4
3
2
29'

Znów ładna akcja Śląska z wykorzystaniem bocznych sektorów boiska. W polu karnym niecelnie strzelał Łukasz Broź.

18
9
6
6
5
28'

Mocny strzał z około 25 metrów oddał Lubambo Musonda. Uderzenie w środek bramki, z którym poradził sobie bramkarz zabrzan.

9
5
2
2
2
27'

Domagali się rzutu karnego piłkarze Górnika za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

9
6
5
12
25'

Jeszcze raz dośrodkował Dino Stiglec w pole karne Górnika. Piłka po chwili znalazła się w rękach Martina Chudego.

9
4
2
3
2
22'

Gra przeważnie toczy się na połowie Górnika Zabrze. Śląsk szuka dobrego dośrodkowania w pole karne przeciwnika.

1
19'

Kolejna ładna akcja Śląska. Źle trafił w piłkę jednak Przemysław Płacheta i po jego uderzeniu z około 18 metrów piłka przeleciała daleko od bramki.

3
1
1
2
4
16'

Dino Stiglec z pierwszej piłki w pole karne Górnika. Obrońcy drużyny z Zabrza szybko ją wybili.

2
1
1
1
13'

Ładne rozegranie piłki przez Śląsk. Z linii 16 metrów strzelał Michał Chrapek, lecz trafił w swojego kolegę z zespołu, Przemysława Płachetę. Może się podobać gra WKS-u.

8
7
1
3
4
10'

Uderzenie teraz na bramkę Śląska Wrocław. Erik Janza zdecydował się na uderzenie, ale wynik nie uległ zmianie.

4
3
1
1
2
8'

Dino Stiglec do Przemysława Płachety. Ten od razu strzelał z ostrego kąta, lecz Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

11
1
1
7'

Szuka okazji na gola Śląsk Wrocław. Po dośrodkowaniu Dino Stigleca niecelnie główkował Wojciech Golla.

5
5
2
3
4
6'

Z rzutu rożnego dośrodkował Przemysław Płacheta. Główkował Erik Exposito, lecz było to uderzenie niecelne.

8
4
2
2
3
5'

Śląsk rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

6
4
4
2
2
2'

Szybka odpowiedź Śląska zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu.

5
2
2
2
2
2'

Wolsztyński zagrał do Igora Angulo. Ten składał się do strzału z 20 metrów, ale ostatecznie piłkę odebrali mu zawodnicy Śląska.

5
3
2
3
3
17:03

Piłkarze już na boisku. Za chwilę zaczynamy!