13 wrz 2019 18:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Pakulski. Asystował mu Alan Czerwiński.

Jeszcze jeden gol gospodarzy. Zmiennik wykorzystał kolejne podanie Alana Czerwińskiego. Wisła Płock już dawno na łopatkach, a dostaje kolejne ciosy od Zagłębia.

KGHM Zagłębie Lubin
20
11
6
1
3
90'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
3
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Slisz. Asystował mu Alan Czerwiński.

Czwarta bramka zespołu z Lubina. Bartosz Slisz stał samotnie w środku pola karnego przeciwnika i główkował celnie po dośrodkowaniu Alana Czerwińskiego. Thomas Daehne nie miał szans na zatrzymanie piłki.

18
10
2
3
4
89'
ZMIANA
85'

Ostatnie minuty spotkania w Lubinie. Można już powiedzieć, że druga połowa równie schładzająca jak ulewa, która przeszła niedawno nad Lubinem. Sytuacja jest kontrolowana przez Zagłębie.

6
2
2
2
83'
ZMIANA
3
3
1
3
81'

Przygotowuje pierwszego zmiennika sztab szkoleniowy Zagłębia Lubin.

1
1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński za faul na Cezarym Stefańczyku.

5
2
3
78'

Giorgi Merebaszwili zatrudnił strzałem Konrada Forenca. Bramkarz gospodarzy musi zapracować na swoje czyste konto. Jeszcze przez kilkanaście minut musi być skoncentrowany i uważać na uderzenia Nafciarzy.

2
4
1
77'

Wisła w posiadaniu piłki, ale swój atak buduje pod nadzorem zespołu z Lubina.

2
75'

Tylko 2876 osób ogląda mecz na żywo.

4
4
2
2
3
73'

Brutalne przewinienie Dominika Furmana było symbolem bezradności jedenastki z Płocka. Nawet jej lidera ponoszą niezdrowe emocje.

3
2
1
1
5
71'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furmana za brutalny atak na Filipa Starzyńskiego. Po nim rozpoczęła się szarpanina na murawie.

Wisła Płock
7
2
3
2
2
69'

Piłka odbiła się od dobrze ustawionego Patryka Szysza po dośrodkowaniu Sasy Balicia. Powinien zachował się zdecydowanie lepiej napastnik Zagłębia i przynajmniej oddać uderzenie w kierunku bramki Thomasa Daehne.

1
66'
ZMIANA
2
1
1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk za faul na Jakubie Tosiku.

4
2
2
2
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szysz za faul na Piotrze Tomasiku.

2
1
2
2
4
62'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili za faul.

4
1
1
2
2
60'

Po odbitym rykoszetem strzale Jakuba Rzeźniczaka korner. Dośrodkowanie było zbyt głębokie, a na dodatek sędzia gwizdnął przewinienie atakującego piłkarza z Płocka.

4
1
1
1
1
58'

Gościom nie udało się wcześnie poprawić sytuacji w drugiej połowie. Zagłębie Lubin jest coraz pewniejsze wygranej.

4
2
55'

Wisła wymieniła podania w centralnej części boiska. Zabrakło zawodnika zdolnego do przyspieszenia akcji i przetransportowania piłki w pole karne.

4
3
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić za przewinienie taktyczne.

6
5
2
1
50'

Dwóch gospodarzy szybowało w polu karnym przeciwnika i próbował oddać strzał po dośrodkowaniu. Wisła Płock ratowała się wybiciem piłki.

3
3
1
48'

Wisła próbuje odpowiedzieć i dzięki wcześnie zdobytej w drugiej połowie bramce wrócić do gry. Konrad Forenc nie kryje niezadowolenia, że przeciwnik strzelał z dogodnej pozycji.

2
2
1
46'

Druga połowa.

1
komentarz

Powoli zbliża się druga połowa spotkania.

2
Czy Wisła Płock odpowie minimum golem po przerwie?

1
45'

Doliczona minuta.

5
3
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Sasa Zivec.

Już chyba pozamiatane. Zagłębie bezwzględnie punktuje swojego przeciwnika. W podbramkowym zamieszaniu Sasa Zivec uruchomił Damjana Bohara, a ten pokonał uderzeniem z bliska Thomasa Daehne.

22
10
8
11
7
43'

Radosław Sobolewski nie kryje zdenerwowania. Jego podopieczni nie podjęli równorzędnej rywalizacji w pierwszej połowie. Wisła miała mimo to szansę na pokonanie Konrada Forenca po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak piłka została skierowana tylko w słupek przez Grzegorza Kuświka.

2
4
1
2
2
38'

Filip Starzyński! Minimalne pudło, a powinno być zamknięcie meczu. Kapitalnie wymanewrował jednym zwodem Mateusza Szwocha, Jarosława Fojuta oraz Alana Urygę, ale technicznym uderzeniem nie trafił w bramkę.

3
2
3
3
36'

Potężne uderzenie Jakuba Tosika z okolicy narożnika pola karnego. Thomas Daehne wyciągnął prawą dłoń i sparował piłkę poza lustro bramki.

4
2
1
1
1
35'

Niebezpiecznie wyglądająca kolizja. Zbigniew Dobrynin przyznał piłkę gościom. To już 11. przewinienie Miedziowych.

3
1
3
2
2
32'

Alan Czerwiński i gospodarze prowadzą już 2:0!

3
1
3
4
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alan Czerwiński. Asystował mu Sasa Balić.

Miedziowi coraz bliżej zwycięstwa. Eleganckie uderzenie z powietrza po dośrodkowaniu Sasy Balicia. Zagłębie przeprowadziło błyskawiczny kontratak i ponownie skierowało piłkę do świeżo załatanej siatki.

24
9
3
6
5
27'

Drużyna z Lubina ma zamiar pójść za ciosem po objeciu prowadzenia. Ataki zawodników w pomarańczowych koszulach są groźniejsze.

6
25'

Miedziowi blisko podwojenia przewagi. Po wrzutce Alana Czerwińsiego z prawego skrzydła główkował Patryk Szysz. Futbolówka przeleciała nieznacznie obok bramki Thomasa Daehne. Było blisko!

4
1
23'

Akcja płocczan z wykorzystaniem z lewego skrzydła. Mateuszowi Szwochowi nie udało się dostarczyć futbolówki w pole karne Zagłębia.

2
1
17:39

1
1
20'

Piłkarze z Lubina wymienili podania w centralnej części boiska. Przeciwnicy nie kwapili się do agresywnego pressingu.

2
1
1
17'

Pierwsza riposta zespołu z Płocka. Ricardinho strzelił z Konrada Forenca po dośrodkowaniu Giorgiego Merebaszwiliego. Próbował dobijać Dominik Furman, ale został w ryzykowny sposób zatrzymany przez Filipa Starzyńskiego.

5
4
3
3
1
16'

Sasa Zivec dał prowadzenie gospodarzom.

2
4
2
6
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Bartosz Slisz.

Eleganckie uderzenie techniczne zza pola karnego prawie w okienko bramki Thomasa Daehne. Ogromne pretensje do swoich obrońców powinien mieć Niemiec. Rozstąpili się jak Morze Czerwone, nie pomógł Dominik Furman, nie pomogli skrzydłowi. Sasa Zivec miał mnóstwo miejsca i przymierzył idealnie.

24
14
6
6
7
11'

Filip Starzyński strzelił zza pola karnego. Odchodząca piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Thomasa Daehne.

2
1
2
10'

Początek meczu bez sytuacji podbramkowych. Sędzia ma więcej pracy niż bramkarze. W ostatnich minutach musiał rozstrzygać, komu przyznać piłkę po dwóch kolizjach.

2
7'

3
7'

Mateusz Szwoch wymienił podania na prawej stronie boiska i dośrodkował. Ciasno ustawieni lubinianie nie pozwolili na dojście do piłki centralnie ustawionemu Grzegorzowi Kuświkowi.

4
1
1
4'

Wisła Płock nie zrobiła użytku z rzutu rożnego. Po przeciwnej stronie boiska również korner, ale dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego nie sprawiło problemu gościom.

6
1
1
3
1
2'

Zagłębie w pomarańczowych strojach z czarnymi akcentami, a Wisła Płock w niebiesko-białych koszulkach.

4
3
17:39

Pojawił się człowiek wyglądający na fachowca i dzwoni.