Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Djordje Crnomarković. Piłkarz Lecha faulował Rafała Wolskiego.

6
3
4
90+1'

Akcja za akcję i znów na wysokości zadania stanął Dusan Kuciak. Emocjonująca końcówka meczu w Gdańsku.

6
1
1
2
90+1'

Znakomita oskrzydlająca akcja Filipa Mladenovicia i dogranie do Rafała Wolskiego. Jego strzał obronił jednak bramkarz Lecha.

2
1
2
3
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
89'

Znów Dusan Kuciak! Świetnie obronił strzał z pola karnego - tym razem uderzał Christian Gytkjaer.

6
2
4
2
6
88'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Pedro Tiba. Znakomicie obronił Dusan Kuciak!

5
1
1
2
8
88'

Ambitnie w polu karnym Lechii walczył Paweł Tomczyk. Wywalczył rzut rożny.

2
1
3
3
85'

Ładny, mocny strzał oddał Paweł TomczykDusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
2
83'

Kombinacyjna, groźna akcja Lechii. Dogranie przed bramkę, gdzie w ostatniej chwili piłkę wybił Tomasz Dejewski.

1
3
2
81'

Filip Mladenović wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne gości. Jeden z zawodników Lecha wybił piłkę.

1
1
2
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djordje Crnomarković.

1
1
1
2
79'

Ładna akcja Roberta Gumnego zakończona jednak zbyt mocnym dośrodkowaniem.

1
1
2
1
77'

Ładnie z rzutu wolnego dośrodkował Filip Mladenović. W polu karnym w dobrej pozycji niecelnie główkował jednak Karol Fila.

2
1
77'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Na boisku sporo walki.

1
1
1
75'
ZMIANA
73'
ZMIANA
72'

Spore zamieszanie przed bramką Lechii Gdańsk. Ostatecznie sytuację wyjaśnił jeden z obrońców, który wybił piłkę.

3
1
3
1
71'

Lech Poznań rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola. Lechia jest jednak dobrze zorganizowana, broni dostępu do własnej bramki.

1
68'

Nieco więcej teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
66'

Ładna akcja Lechii, ale w polu karnym zabrakło dokładności zawodnikom z Gdańska. Przy piłce już Kolejorz.

3
1
62'

Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego. Groźna wrzutka, piłkę wybił Dusan Kuciak.

3
1
2
1
2
61'

Siedzi na boisku Wołodymyr Kostewycz, który wrócił na boisko, ale już szykowana jest zmiana.

3
2
59'

Boisko prawdopodobnie będzie musiał opuścić Wołodymyr Kostewycz. To chyba kontuzja mięśniowa.

3
1
1
57'

Dobre tempo meczu. Ciekawe jest spotkanie Lechii z Lechem.

1
56'
ZMIANA

Lechia Gdańsk. Schodzi: Sławomir Peszko. Wchodzi: Lukas Haraslin. Ta zmiana to raczej efekt obaw szkoleniowca Lechii, aby Peszko nie został ukarany drugą żółtą kartką.

55'

Gra wznowiona.

4
2
53'

Przerwa w grze. Zderzenie Peszki i Wołodymyra Kostewycza.

1
1
1
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sławomir Peszko.

1
51'

Groźna akcja Lechii, po której strzelał Peszko. Tym razem nie ma zmiany wyniku.

1
1
2
48'

Z dystansu niecelnie strzelał Sławomir Peszko. Bardzo aktywny jest w tym spotkaniu pomocnik Lechii.

6
4
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Joao Amaral.

Szukał gola Christian Gytkjaer i go znalazł. Świetne dośrodkowanie Amarala, a Gytkjaer uderzył głową efektownie po długim słupku. Gol dla Kolejorza i już tylko 2:1 prowadzi Lechia Gdańsk.

32
25
5
11
32
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Tymoteusz Puchacz, lecz został zablokowany.

1
1
45'

Blokowany w polu karnym gospodarzy Christian Gytkjaer. Będzie jeszcze rzut rożny dla Kolejorza.

1
3
1
2
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Lechii. Ostatecznie piłkę złapał jednak Dusan Kuciak.

4
1
1
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Nalepy. Strzał z bardzo ostrego kąta, po którym dobrze interweniował Mickey van der Hart.

4
3
38'

Christian Gytkjaer wywalczył sobie dobrą pozycję przyjęciem piłki. Strzelał z około 16 metrów, ale niecelnie. Groźna akcja Kolejorza po wcześniejszej stracie jednego z zawodników Lechii.

4
1
1
3
37'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Robert Gumny.

6
2
2
37'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Mladenović. Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć.

5
35'

To powinien być gol! Znakomite dośrodkowanie Sławomira Peszki, a Żarko Udovicić spudłował z kilku metrów!

5
4
3
2
10
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Filip Mladenović.

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne Lecha Poznań, gdzie z pierwszej piłki strzelił Michał Nalepa. Po uderzeniu obrońcy Lechii piłka wpadła do bramki Kolejorza. 2:0 dla Lechii.

55
20
7
9
14
32'

Żarko Udovicić wstrzelił piłkę w pole karne Lecha. Tym razem dobrze defensywa Kolejorza.

6
2
2
1
4
29'

Znakomita akcja Sławomira Peszki, po której z ostrego kąta strzelał Żarko Udovicić. Było bardzo groźnie pod bramką Lecha, ale strzał niecelny.

5
1
2
3
3
28'

To był chyba strzał z rzutu wolnego Joao Amarala. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

4
2
2
1
2
27'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Piłka na wysokości pola karnego, dobra okazja na dośrodkowanie.

3
26'

Sławomir Peszko dogrywał w pole karne do Sobiecha. Szybszy był jednak Karlo Muhar, który wybił piłkę.

3
3
1
2
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sławomir Peszko. Asystował mu Artur Sobiech. Doczekał się Sławomir Peszko! Piękna akcja Lechii zakończona golem. Filip Mladenović dośrodkował w pole karne, piłkę przed bramkę dograł Artur Sobiech, a akcję strzałem głową wykończył Sławomir Peszko. 1:0 prowadzi Lechia Gdańsk.

55
34
11
6
18
20'

Żarko Udovicić dośrokował w pole karne Lecha, gdzie strzał głową oddał aktywny Sławomir Peszko. Uderzenie jednak niecelne.

2
2
4
5
18'

W pole karne Lechii wpadł Wołodymyr Kostewycz. Było groźnie, ale świetnie dogranie piłki zablokował Błażej Augustyn.

7
6
1
1
15'

Szybka akcja Lechii. Popędził na bramkę Lecha Sławomir Peszko, strzelał w polu karnym, ale to było lekkie uderzenie i obronił je Mickey van der Hart.

6
1
1
4
5
14'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Gospodarze wybili piłkę.

7
1
13'

Z rzutu wolnego strzelał Joao Amaral. Był rykoszet, a w związku z tym strzał okazał się niecelny.

3
3
11'

Darko Jevtić dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale tę wybił jeden z zawodników drużyny z Gdańska.

5
10'

Dobre dogranie w pole karne Lechii. W ostatniej chwili piłkę wybił Michał Nalepa. Czekał już na nią Christian Gytkjaer.

1
1
3
5
10'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
7'

Kolejorz stara się teraz grać wysokim pressingiem i utrudniać rozgrywanie akcji gospodarzom.

4
1
9
9
6'

Lech przy piłce. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

1
2
1
9
9
4'

Dogranie z rzutu wolnego, jeszcze lekkie zamieszanie w polu karnym. Sędzia jednak przerwał grę i piłka dla Lecha.

2
6
9
4'

Znów rzut wolny dla Lechii. Kolejna okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
6
1
2
2
2'

Rzut wolny dla Lechii. Piłkę w pole karne Lecha wrzucał Daniel Łukasik. Wybił ją jednak Christian Gytkjaer.