PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
20 wrz 2019 18:00
90+6'

Zamieszanie w polu karnym Piasta, strzał głową jednego z zawodników Rakowa, ale piłka przeleciala obok bramki.

6
5
2
2
5
90+3'

Raków szuka okazji na gola, Piast umiejętnie się broni.

22
12
3
6
90+2'

Piast Gliwice. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Tomas Huk.

4
1
1
1
3
90'

Doliczone pięć minut.

7
1
2
1
5
90'

zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Andrija Luković.

90'

Jeszcze jeden rzut rożny, ale tym razem już piłka dla Piasta.

11
3
4
4
89'

Kolejne dośrodkowanie. Główkował Tomas Petrasek, znów rykoszet i piłka przeleciała tuż obok bramki.

7
1
2
5
1
89'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Goście wywalczyli jeszcze jeden rzut rożny.

7
2
2
4
4
88'

Zmiana w drużynie Rakowa. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Rusłan Babenko.

87'

Uderzenie z dystansu jednego z zawodników Rakowa. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko. Jeszcze walczy Raków Częstochowa.

7
2
2
5
86'

. Schodzi: Emir Azemović. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

84'

Raków Częstochowa stara się teraz atakować, aby doprowadzic do wyrównania.

8
1
3
3
7
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Skóraś.

Piast prowadzi już 2:1! Po akcji Felixa w polu karnym Patryk Tuszyński chciał jeszcze dograć piłkę, ale tę prosto do swojej bramki skierował Michał Skóraś.

Raków Częstochowa
26
12
6
15
33
80'

Sebastian Musiolik dograł do Skórasia. Ten strzelał z kilkunastu metrów, a pewnie obronił Frantisek Plach.

4
1
3
1
1
78'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Felix zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki. 1:1 w Gliwicach.

Piast Gliwice
29
15
2
13
29
78'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Igor Sapała. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką zawodnika Rakowa.

24
11
3
8
33
77'

Mamy rzut karny.

21
8
1
5
33
77'

Sędzia jeszcze analizuje sytuację.

7
6
6
2
3
75'

Mamy jeszcze VAR. Sędzia sprawdza chyba, czy nie było w poprzedniej akcji zagrania ręką.

7
5
4
5
74'

Po akcji Gerarda Badii ogromne zamieszanie w polu karnym Rakowa. Trzy razy dobrze obronił Gliwa, potem jeszcze strzal zablokowali obrońcy Rakowa. Zmarnowali znakomitą okazję gliwiczanie. Powinni tę szansę zamienić na gola.

6
4
2
1
komentarz

1
72'

Po dośrodkowaniu Petra Schwarza główkował jeden z zawodników Rakowa. Minimalnie niecelny strzał. Groźnie było przed bramką gospodarzy.

6
1
1
69'

Gramy dalej.

7
2
2
1
68'

Trafiony piłką został Patryk Tuszyński. Chwilowa przerwa w grze.

1
2
66'

Gerard Badia dośrodkował z rzutu rożnego. Starał się ją jeszcze zgrać Tomasz Jodłowiec, ale ostatecznie przejęli ją zawodnicy z Częstochowy.

4
62'

Tomasz Mokwa wstrzelił piłkę w pole karne Rakowa. Tam pewnie złapał ją Michał Gliwa.

11
1
61'

Tym razem ładny strzał z dystansu w wykonaniu Michała Skórasia. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
2
59'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Daniel Bartl. Z problemami obronił Frantisek Plach.