Wisła Płock
16' Dominik Furman 76' Damian Michalski
Wisła Kraków
22' Marcin Wasilewski 28' Paweł Brożek 75' Michał Mak 90+3' Krzysztof Drzazga
2:1

Koniec meczu. Wisła Płock pokonała Wisłę Kraków 2:1!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Drzazga.

Mikołaj Kwietniewski uderzył mocno z dystansu, ale piłkę złapał Michał Buchalik.

Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Olaf Nowak po starciu z rywalem padł w polu karnym krakowian, ale sędzia kazał grać dalej.

Piłkę spod własnej bramki dalekim wykopem wybił Thomas Daehne.

Czy w w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Szarżował Mikołaj Kwietniewski i ostatecznie stracił piłkę pod polem karnym przyjezdnych.

Wysoki pressing gospodarzy, a po chwili rzut wolny dla Białej Gwiazdy.

Gol! Strzelił Damian Michalski.

Wisła Płock wygrywa 2:1! Nafciarze wykonywali rzut wolny. Piłkę ręką odbił Marcin Wasilewski, a ta dotarła do Damiana Michalskiego, który z kilku metrów mocnym strzałem z powietrza pokonał Buchalika.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Mak.

Wisła Kraków bez pośpiechu konstruuje swój atak pozycyjny.

Strzały (celne):

Wisła Płock - 9 (3)

Wisła Kraków - 10 (4)

Grę od rzutu wolnego wznowiła płocka Wisła.

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Jean Carlos Silva.

Bezpańską piłkę opanował Thomas Daehne i po chwili rozpoczął akcję swojej ekipy.

Z ostrego kąta strzelił Damian Rasak, lecz po raz kolejny futblówkę zdecydowanie chwycił Michał Buchalik.

Wisła Płock. Schodzi: Ricardinho. Wchodzi: Olaf Nowak.

Z dystansu przymierzył Damian Rasak, ale pewnie piłkę chwycił Michał Buchalik.

Rafał Janicki rozbił ofensywną akcję Nafciarzy. Goście już w ataku.

Krakowiacy wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

Huknął sprzed pola karnego Giorgi Merebaszwili, jednakże bardzo niecelnie.

Kamil Wojtkowski sfaulował rywala i będzie rzut wolny dla Nafciarzy.

Czy w drugiej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Biała Gwiazda próbowała wyjść z szybką kontrą, ale bez powodzenia.

Ricardinho oddał celny strzał, zaś piłkę na rzut rożny odbił Michał Buchalik.

Start drugiej połowy konfrontacji w Płocku.

Koniec pierwszej odsłony spotkania, po której Wisła Płock remisuje z Wisłą Kraków 1:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Wisła Kraków. Schodzi kontuzjowany: Paweł Brożek. Wchodzi: Krzysztof Drzazga.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie meczu. Przy piłce znajduje się ekipa z Krakowa.

Giorgi Merebaszwili podawał, a po chwili niecelnie uderzył Mateusz Szwoch.

Gra Wisły Kraków podoba się. Biała Gwiazda od pewnego czasu rządzi na murawie. Nafciarze wyglądają na bezradnych i nie zagrażają bramce rywala.

Kapitalnie uderzył Michał Mak, ale Thomas Daehne wyciągnął się jak struna i sparował futbolówkę na rzut rożny.

Przyjezdni nie zamierzają zwalniać tempa i spychają płocczan do głębokiej defensywy.

Kamil Wojtkowski dośrodkował z rzutu rożnego, a celnie główkował Paweł Brożek. Jednak piłkę pewnie chwycił Thomas Daehne.

Groźnie sprzed pola karnego przymierzył Michał Mak, a piłkę na korner odbił Thomas Daehne.

Czy przed przerwą padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Michał Mak.

Wisła Kraków doprowadziła do remisu 1:1! Michał Mak świetnie opanował długie podanie, zszedł do linii końcowej i wbił piłkę przed bramkę Nafciarzy. Z bliskiej odległości futbolówkę do siatki wbił Paweł Brożek, który zaliczył 7. trafienie w sezonie.

Nieudana akcja Wisły K. i piłkę do gry wyrzutem z autu wprowadzą gospodarze.

Wisła Kraków wykonywała rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

Vukan Savicević próbował uderzać, lecz został zablokowany.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marcin Wasilewski.

Cezary Stefańczyk dobrze zagrał w obronie i uchronił swoją drużyną przed stratą gola.

Faulowany był Chuca i będzie rzut wolny dla Białej Gwiazdy.

Krakowscy piłkarze spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny.

Gol! Strzelił Dominik Furman.

Wisła Płock wyszła na prowadzenie 1:0! Świetnym, płaskim strzałem z dystansu z około 25 metrów popisał się Dominik Furman. To jego czwarta bramka w tym sezonie.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Posiadanie piłki:

Wisła Płock - 46 proc.

Wisła Kraków - 54 proc.

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie boiska Białej Gwiazdy.

Aktywniejsza jest krakowska Wisła, która szuka swojego pierwszego trafienia w tym meczu.

Przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego na połowie rywala.

Krakowianie próbowali odważniej zaatakować lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Wisła Płock - Wisła Kraków!

Zestawienie Wisły Kraków:

Skład Wisły Płock:

Potyczkę poprowadzi sędzia Łukasz Szczech.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Wisła Płock - Wisła Kraków?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock - Wisła Kraków. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 12:30.