PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
21 wrz 2019 15:00
90+2'

Arka Gdynia skupia się już głównie na defensywie. A ŁKS jeszcze stara się atakować.

5
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

3
7
3
2
90'

Michał Trąbka oddał strzał z około 20 metrów. Uderzenie zostało zablokowane.

5
4
2
88'

Uderzenie na bramkę gości. Piłka po palcach Pavelsa Steinborsa wychodzi poza boisko.

5
2
3
2
2
86'

Szuka gola ŁKS-u, ale na drodze gospodarzom staje Pavels Steinbors. Przed chwilą też niecelny strzał głową na bramkę gości.

1
1
4
1
3
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Juraszek.

7
2
3
2
3
81'
81'
2
2
2
1
1
80'

ŁKS Łódź stara się atakować, lecz Arka pewnie prezentuje się w defensywie.

3
2
1
78'

Arka Gdynia. Schodzi: Michał Nalepa. Wchodzi: Adam Deja.

4
4
1
1
2
78'

Z rzutu wolnego strzelał Pirulo. Piłka przeleciała jednak obok bramki Arki Gdynia.

1
3
2
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. I jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy.

2
3
1
5
76'

Z rzutu wolnego strzelał Dani Ramirez. Piłka trafiła w mur.

4
5
3
2
2
76'

Rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na strzał na bramkę Arki.

2
3
3
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
komentarz

1
1
1
72'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Dawit Schirtladze. 4:1 prowadzi Arka Gdynia. Szybka akcja Arki zakończona fantastycznym podaniem Dawita Schirtladze. Piłkę otrzymał Maciej Jankowski i strzelił gola.

47
28
7
4
3
71'

Długo to trwało, ale nie ma rzutu karnego. Sędzia uznał, że Dawit Schirtladze nie faulował Pirulo.

20
6
3
1
5
69'

Sędzia cały czas ogląda sytuację.

3
3
7
3
7
67'

Mamy jeszcze analizę VAR. Sędzia idzie obejrzeć sytuację.

3
8
2
5
67'

Znów Pirulo upadł w polu karnym. Sędzia tym razem również nakazał grać dalej.

1
5
1
1
65'

W polu karnym Arki padł Pirulo. Sędzia nakazał grać dalej.

5
1
5
2
2
61'

Spokojniejszy fragment spotkania. Wydaje się, że Arka ma pod kontrolą tę potyczkę.

9
2
4
2
58'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Jakub Wawszczyk.

Arka Gdynia strzela kolejnego gola! Na prawym skrzydle urwał się Jakub Wawszczyk, dograł w pole karne, gdzie na piłkę nabiegł Michał Nalepa i skierował ją do bramki. Arka Gdynia prowadzi 3:1 z ŁKS-em.

38
16
7
7
10
55'

Michał Trąbka świetnie podał do Jana Grzesika. Ten jednak zbyt mocno dośrodkował w pole karne Arki.

4
2
2
1
1
54'

Zanosi się na spore emocje w tym meczu. ŁKS Łódź teraz na pewno ruszy śmiało do ataku.

1
52'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa.

ŁKS wraca do gry! W pole karne Arki wpadł Grzesik, piłkę wybijał jeden z obrońców Arki. Przejął ją Rafał Kujawa, który pokonał bramkarza drużyny z Gdyni.

ŁKS Łódź
13
7
3
6
24
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Dawit Schirtladze. Blisko było o gola samobójczego, ale Pavels Steinbors złapał piłkę.

2
2
1
51'

Ładne uderzenie zza pola karnego na bramkę Arki Gdynia. Pavels Steinbors był jednak na posterunku.

1
1
1
1
2
51'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze po zderzeniu zawodników, ale już wracamy do gry.

2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawszczyk.

1
3
1
1
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawit Schirtladze.

3
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
1
46'
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

8
7
1
4
43'

Gol! Strzelił Dawit Schirtladze.

Zespołowa, efektowna akcja Arki Gdynia. W polu karnym w ostatniej chwili Artur Bogusz ratował sytuację i wybijał piłkę. Ta trafiła jednak do Dawita Schirtladze, który spokojnie pokonał bramkarza.

40
25
6
5
12
40'

Poprzeczka! Świetnie uderzył z dystansu Pirulo. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki. Blisko było o gola dla ŁKS-u.

2
3
3
3
9
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
2
1
1
1
39'

Trochę nerwowości na boisku. Piłkarzom zdarzają się proste błędy.

1
1
2
1
1
37'

Dośrodkowanie w pole karne Arki. Do piłki dopadł Pirulo, lecz jego strzał był niecelny.

2
2
2
1
3
35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie jeden z zawodników ŁKS-u wybił piłkę.

2
3
1
2
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

ŁKS Łódź
3
3
2
2
30'

ŁKS Łódź rozgrywa teraz piłkę na połowie Arki. Gdynianie dobrze prezentują się w defensywie.

4
3
2
1
2
27'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Dani RamirezPavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
2
27'

Przedzierał się Dani Ramirez. Pomocnik ŁKS-u wywalczył rzut wolny niemal z narożnika pola karnego.

2
24'

Gramy już dalej.

1
1
23'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Pavels Steinbors.

1
2
3
1
1
21'

Po akcji Michała Nalepy, który wpadł w pole karne i strzelał ostrego kąta Dawit Schirtladze dopadł do odbitej piłki i uderzył nie do obrony z około 10 metrów. 1:0 prowadzi Arka Gdynia!

39
19
6
7
10
17'

Uderzenie na bramkę ŁKS-u. Arkadiusz Malarz nie musiał interweniować, piłka przeleciała obok bramki.

7
3
3
1
16'

Teraz trochę przebijanki w okolicy środkowej boiska.

1
4
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kamil Juraszek.

1
1
2
2
13'

Ładne uderzenie z około 20 metrów oddał Dani Ramirez. Zdołał obronić ten strzał Pavels Steinbors.

2
2
4
1
3
10'

Po dośrodkowaniu Jakuba Wawszczyka niecelnie główkował Maciej Jankowski.

1
3
1
8'

Odpowiedź gospodarzy. Pirulo szukał dogrania w polu karnym gości. Ci w pore zdołali wybić piłkę.

1
3
1
3
7'

Znów pokazał się Dawit Schirtladze. Szukał sobie miejsca do oddania strzału z linii pola karnego. Obrońcy zdołali mu jednak zabrać piłkę.

2
1
4
6'

Dawit Schirtladze dryblował w polu karnym ŁKS-u. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

3
4
3
5'

Artur Bogusz dośrodkował w pole karne Arki. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

1
3
1
5
5'

Gospodarze jak na razie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
4
3'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Nalepa. To był jednak strzał niecelny.

3
2
1
14:37

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.