Strzał z pola karnego Chrapka, Kozioł uratował Koronę!

2
2
9
90+3'

Coraz mniej czasu ma Śląsk. Korona skutecznie się broni. Goście niewiele potrafią zdziałać.

12
3
2
4
5
90+1'

Dogrywał w pole karne Chrapek, Kozioł wyszedł z bramki i złapał piłkę.

11
5
5
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
1
6
4
6
87'

Śląsk w ataku, wrocławianie starają się wykreować sobie okazję do zdobycia wyrównującego gola.

8
2
4
1
2
84'

4
83'
81'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marković.

9
6
2
2
5
80'

6
79'

Gol! Strzelił Milan Radin. Asystował mu Matej Pucko. Po wybiciu bramkarza Korony źle rozegrała piłkę obrona Śląska. Futbolówkę przejął Pucko, wycofał do Radina, a ten mocnym strzałem z ok. 18 metrów pokonał bramkarza Śląska. 1:0!

49
29
9
10
22
77'
76'

Wejście Radina odmieniło grę kielczan. Przed momentem Puerto głową wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Kovacevicia!

2
6
2
3
4
74'

3
72'

Po dośrodkowaniu z prawej strony na spalonym mógł się znaleźć Papadopulos, który zagrywał piłkę. Trwają analizy VAR, z wozu unosi się biały dym.

3
6
1
2
3
72'

Piłka w bramce Śląska, ale sędzia trafienia Jukicia nie uznał.

7
2
1
1
6
70'

Szymusik zagrywał z prawej strony pola karnego. Podanie na przedpole przeciął obrońca Śląska.

1
67'

Głową uderzał Papadopulos, który był jednak na spalonym.

1
4
1
1
2
67'
8
8
4
3
4
66'

Z lewej strony dośrodkował Stiglec, niewiele brakowało, aby jeden z graczy Śląska wbił piłkę do siatki.

7
3
3
3
4
65'
63'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Israel Puerto.

6
2
4
2
6
62'

Coraz więcej do powiedzenia ma Śląsk. Korona zepchnięta w okolice własnego pola karnego.

2
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Szymusik.

7
1
2
1
3
59'

Z woleja z pola karnego uderzył Pich, Kozioł instynktownie odbił piłkę.

6
1
3
58'

Teraz gorąco pod bramką Kozioła. Piłka dwukrotnie szybowała wzdłuż pola bramkowego Korony.

3
3
1
56'

Groźnie wyglądało dośrodkowanie w pole karne Śląska, obrońca jednak uprzedził Pacindę.

6
1
1
2
3
53'

Omal nie ucierpiały klejnoty rodowe jednego z graczy Śląska. Zabrakło centymetrów, a byłby pisk.

5
7
2
51'

Po zmianie stron aktywniejszy stara się być Śląsk, Korona szans szuka po szybkich wyjściach.

6
3
2
48'

Uderzył Chrapek, Kozioł był czujny i pewnie złapał piłkę.

8
3
2
1
6
47'

Będzie rzut wolny dla Śląska z ok. 22 metrówl. Dobre miejsce do oddania uderzenia.

6
2
1
2
46'

20:03

Przerwa. W Kielcach jak na razie bez goli. Piłkarze stworzyli sobie niewiele okazji do zdobycia gola.

6
4
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
1
1
43'

Dogrywał Pacinda, do piłki doszedł Żyro, ale nie zdołał celnie uderzyć na bramkę Śląska.

5
3
1
1
40'

W końcówce 1. połowy piłkarze szybciej zaczęłi poruszać się po boisku. Brakuje jednak dobrych okazji do zdobycia gola.

4
3
1
1
37'

Korona w polu karnym Śląska. Strzał Pucki spadł na bramkę.

3
4
2
5
35'

Na murawie leży Płacheta. Zawodnik Śląska został przypadkowo kopnięty przez obrońcę.

2
5
2
5
32'

Cebula do Pacindy, ten wpadł w pole karne. Mógł podawać, ale uderzył. Putnocky nie dał się zaskoczyć.

6
1
3
2
31'

Z dystansu uderzył Jukić, po raz kolejny wysoko ponad bramką.

2
3
2
1
29'

Wszystko wygląda w miarę obiecująco, ale jedynie do pola karnego. Później zbyt wiele jest niedokładności.

2
1
2
3
27'

Kilka dośrodkowań w pole karne Korony, jednak piłkarze Śląska nie potrafili zakończyć ich strzałem.

1
25'

Do dogrania z rogu doszedł Kovacević, uderzył wprost w bramkarza Śląska.

3
1
1
1
3
24'

Dogranie do Cebuli, którego jednak w polu karnym uprzedził Pich!

2
2
2
22'

Korona na połowie Śląska, jednak gospodarze bez okazji strzeleckiej. Groźniej wyglądają wyjścia Śląska.

7
2
2
1
19'

Po chwili głową w stylu Mariana Janoszki uderzył Erik Exposito, niecelnie.

8
1
2
1
3
18'

Kozioł daleko przed polem karnym wybił piłkę, przejął ją zawodnik Śląska. Uderzenie do pustej bramki przejął obrońca.

2
1
3
4
17'

Łooooooooooo, jeden z młynowych zaczął śpiewać. Kilkadziesiąt sekund na jednym wdechu. Ćwiczymy! Musimy wytrzymać minutę. A na boisku? Cóż, grają.

2
5
1
14'

Pierwsze minuty zapowiadały większe emocje. Mamy jednak wrażenie, że gole w meczu padną.

1
1
2
4
Lubisz słuchać wywodów eksperta Macieja?
4
11'

Nie wiemy co jest obecnie nudniejsze, gra w środku pola czy "wywody" telewizyjnego eksperta Macieja.

4
4
1
9'

Mecz się wyrównał. Przed momentem jednak znowu Korona zaatakowała. Z dystansu uderzył Jukić. Efekt mizerny. Gdyby za stadionem płynęła rzeka, piłka by do niej wpadła.

3
5
1
1
6'

Akcja Korony, rozegranie piłki na prawą stronę. Na spalonym jednak znalazł się zawodnik gospodarzy.

4
4
1
4'

Optyczna przewaga należy do Korony. Gospodarze starają się utrzymywać szybkie tempo gry.

1
6
1
1
2'

Łabojko prostopadle do Płachety, a ten w sytuacji sam na sam pozwolił się wykazać bramkarzowi. Kozioł nogą odbił strzał!

3
2
5
2
5
20:03

Piłkarze już na boisku, na trybunach pustki. A sędzia Gil na murawę nie wjechał wozem VAR. Zaskakujące.