PKO Ekstraklasa: 11. kolejka
04 paź 2019 18:00
90+4'

Gol! Strzelił Mikołaj Kwietniewski. Asystował mu Mateusz Szwoch.

4:1 dla Wisły! Mateusz Szwoch dośrodkował w pole karne, gdzie z woleja z kilku metrów z pierwszej piłki celnie uderzył Mikołaj Kwietniewski!

46
21
3
2
7
90+3'

Gramy już dalej.

7
3
1
1
90+3'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z piłkarzy Wisły.

4
1
4
6
4
90+2'

Jeszcze Arka Gdynia szuka okazji na gola.

5
7
2
2
90+1'
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
7
89'

Z rzutu wolnego uderzył tym razem Michał Nalepa. Uderzenie celne, ale Thomas Daehne pewnie obronił ten strzał.

13
9
1
2
88'

Po rozegraniu rzutu wolnego z dystansu strzelał Adam Deja. Piłkę pewnie złapał bramkarz Wisły.

1
86'

Tym razem Marcin Budziński oddał niecelny strzał z dystansu.

4
2
1
3
85'

Dobra okazja dla Arki! W polu karnym do strzału składał się Marcin Budziński. Zablokował go jednak Alan Uryga.

13
9
2
2
10
82'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

15
6
3
4
9
82'
4
5
2
2
2
81'
8
6
5
1
2
78'

Blisko było o gola dla Arki! Po udrzeniu Dawita Schirtladze piłka odbiła się od słupka, a następnie z linii bramkowej wybił ją Michalski.

8
4
5
2
8
77'

Michał Nalepa dośrodkował w pole karne Wisły. Po chwili srzelał Azer Busuladzić, ale uderzenie zostało zblokowane.

5
7
3
4
3
74'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Marcin Budziński.

Marcin Budziński prostopadle zagrał do wbiegającego w pole karne Michała Nalepy. Ten mimo asysty obrońcy oddał strzał, po którym piłka wpada do bramki. Mamy gol dla Arki Gdynia.

21
15
11
10
28
73'

Wisła przeniosła grę na połowę Arki i spokojnie rozgrywa piłkę.

9
2
1
1
2
69'

Śmielej w ostatnich minutach zaatakowała Arka i groźnie było w polu karnym Wisły. Przed chwilą natomiast z dystansu niecelnie strzelał Michał Nalepa.

2
9
4
5
2
67'

Z 18 metrów strzelał Marko Vejinović. Był jeszcze rykoszet i piłka przeleciała obok bramki.

2
3
1
1
1
65'

Alan UrygaPiotr Tomasik i Damian Michalski - wszyscy w jednej akcji strzelali na bramkę Arki Gdynia. Za każdym razem świetnie obronił jednak Pavels Steinbors. Blisko było o kolejnego gola dla gospodarzy.

2
2
4
3
3
59'

Gol! Strzelił Piotr Tomasik.

Arka szukała okazji na gola, a sama go straciła. Już 3:0 dla Wisły! Dominik Furman świetnie dograł Tomasika. Ten w polu karnym oddał strzał, to uderzenie obronił Pavels Steinbors, ale po dobitce bramkarz Arki był już bezradny.

Wisła Płock
41
19
10
12
15
58'

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Marko Vejinović.

10
4
5
6
2
57'

Rzut wolny dla Arki Gdynia. Do bramki gospodarzy około 25 metrów. Dobra okazja na strzał.