Gra toczy się na połowie Korony. Łodzianie przy piłkce.

Doliczone trzy minuty.

5
1
88'

Ładny, zaskakujący strzał z dystansu oddał Wato ArweladzeArkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

3
1
87'
87'

Rzut rożny i dośrodkowanie piłki w pole karne ŁKS-u. Jeszcze zgranie piłki, a następnie wybili ją zawodnicy gospodarzy.

2
2
85'

W polu karnym ŁKS-u strzelał Rafał Kujawa. Tym razem jednak piłka nie wpadła do bramki.

2
2
2
1
1
83'

ŁKS szukał dokładnego rozegrania piłki w polu karnym Korony. Goście nie dali się jednak tym razem zaskoczyć i piłka znalazła się w rękach bramkarza.

2
1
1
81'

ŁKS Łódź. Schodzi: Dani Ramirez. Wchodzi: Pirulo.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
3
80'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Korony.

1
1
77'

Ricardo Guima oddał strzał z dystansu, a Marek Kozioł odbił piłkę. Dopadł do niej Jan Grzesik i natychmiast oddał strzał. Uderzenie było jednak niecelne.

1
75'

Wracamy na boisko. ŁKS ma pod kontrolą to spotkanie i stara się szanowac piłkę.

2
1
73'
70'

Teraz nieco gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Pyrdoł.

ŁKS Łódź
3
1
2
2
66'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Jan Grzesik. Kapitalna akcja Kujawy! Zbiegł ze skrzydła, ograł obrońcę i oddał strzał zza pola karnego! Piłka przy słupku wpadła do bramki. Świetna akcja, piękny gol i 4:1 dla ŁKS-u!

1
64'

W polu karnym Korony strzelał Piotr Pyrdoł. Bramkarz Korony nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
63'

Piłka w bramce ŁKS-u po akcji Żyry. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i bramka nie została uznana.

5
4
1
3
60'
59'

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Dani Ramirez.

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego. Jan Grzesik uciekł obrońcom i efektownym strzałem głową skierował piłkę do bramki Korony. 3:1 dla ŁKS-u!

26
17
3
5
8
58'

Rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
2
1
1
1
55'
53'

Aktywny w zespołe ŁKS-u jest Michał Trąbka. To ten piłkarz odpowiada za ofensywnę gospodarzy w tym meczu. ŁKS prowadzi grę na połowie Korony.

4
3
2
1
1
50'

Zamieszanie w polu karnym Korony. Szukali gospodarze okazji do strzału aż ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza Korony.

2
1
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45+2'

ŁKS z piłką na połowie Korony. Przed chwilą nie trafił w piłkę Michał Trąbka, a zanosiło się na kolejną groźną akcję gospodarzy.

3
1
1
2
4
45'

2
2
2
1
2
43'

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Adnan Kovacević skierował piłkę do bramki ŁKS-u. Bramkarz zmylony, "jedenastka" wykorzystana. Gol dla Korony!

Korona Kielce
19
6
4
5
19
43'

Jest rzut karny dla Korony!

9
2
1
5
10
41'

Sędzia ogląda sytuację. Wcześniej mógł być jeszcze spalony.

2
2
4
1
1
39'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy było zagranie ręką w polu karnym ŁKS-u.

1
2
4
1
1
37'

Zanosiło się na groźną kontrę ŁKS-u. Ostatecznie był jednak spalony.

1
1
36'

Efektownie obronił teraz Arkadiusz Malarz. Bramkarz ŁKS-u nie dał się pokonać po uderzeniu głową Milana Radina.

4
2
1
1
3
31'

ŁKS śmiało atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

3
29'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Asystował mu Piotr Pyrdoł.

2:0 dla ŁKS-u! Najpierw strzelał Michał Trąbka, lecz to uderzenie obronił bramkarz. Po chwili Trąbka odegrał do Pyrdoła, który w polu karnym podał do Kujawy. Ten skierował już piłkę do bramki.

19
6
3
2
7
27'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa.

Świetna akcja ŁKS-u, w której główną postacią był Michał Trąbka. Pomocnik ŁKS-u dograł piłkę w pole karne, gdzie nabiegł na nią Rafał Kujawa. Mimo asysty obrońcy, który starał się wybić piłkę, ta wpadła do bramki.

2
26'

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał bramkarz Korony.

22'

W ostatnich minutach kielczanie śmielej ruszyli do ataku. Korona coraz częściej gości z piłką na połowie ŁKS-u.

4
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Grzesik.

ŁKS Łódź
1
18'

Gospodarze mają przewagę, lecz jak na razie brakuje dobrych sytuacji strzeleckich.

1
15'

Z około 18 metrów strzelał Piotr Pyrdoł. Uderzenie zostało zablokowane.

5
2
1
1
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał jednak Marek Kozioł .

5
3
3
1
3
11'

Kielczanie jak na razie czekają na błąd rywala. ŁKS rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

4
2
3
5
2
8'

Gospodarze przy piłce. Rozgrywają ją na połowie Korony Kielce.

5
5
5
2
3
4'

Dalekie podanie do Michała ŻyroArkadiusz Malarz wyszedł z bramki i wybił piłkę.

5
3
3
1
1
3'

Gospodarze przy piłce. ŁKS Łódź stara się prowadzić grę.

4
4
5
1
1
1'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Do piłki wyskoczył Rafał Kujawa, lecz wrzutka była zbyt mocna i zabrakło już uderzenia na bramkę.

3
2
6
3
1
11:50

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.