Żółtą kartkę za faul otrzymał Guilherme Sitya. Jeszcze sędzia nie kończy meczu.

6
7
9
90+5'

I jeszcze z dystansu niecelnie strzelał Taras Romanczuk. W tym meczu wynik już chyba nie ulegnie zmianie.

7
6
7
8
13
90+4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Diego Żivulić.

13
6
3
7
4
90+4'
10
6
4
2
5
90+3'

Jeszcze będzie rzut rożny dla Śląska.

17
6
4
3
8
90+1'
11
3
4
4
7
90'

Doliczone cztery minuty.

6
3
4
2
4
90'

Znów groźnie było w polu karnym Śląska. Wyratowali się jednak wrocławianie.

8
2
2
3
5
89'

Z rzutu wolnego strzelał Jesus Imaz. Rykoszet i... w ostatniej chwili piłkę złapał Matus Putnocky.

12
7
7
5
10
88'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Śląska około 18 metrów.

14
9
3
2
6
88'

W ostatnich minutach lepiej prezentuje się Jagiellonia. Goście rozgrywają piłkę na połowie Śląska.

6
6
1
3
3
86'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu na bramkę WKS-u. Tym razem strzał również niecelny.

4
5
2
3
4
84'

Patryk Klimala zdecydował się na strzał z dystansu. To było jednak uderzenie niecelne.

4
3
3
3
2
82'

Znów chwilowa przerwa w grze. Zanosi się jednak na ciekawą końcówkę. Obie drużyny szukają okazji na gola.

3
78'
78'
78'

Chwilowa przerwa w grze. Piłkarze zderzyli się głowami.

3
1
5
4
3
76'

Patryk Klimala znów uciekł obrońcom Śląska. Wbiegł w pole karne, strzelał z ostrego kąta. Matus Putnocky obronił.

6
6
4
1
4
74'

Wrocławianie kombinacyjnie rozegrali rzut rożny, ale zabrakło groźnego strzału. Po chwili po dośrodkowaniu Płachety główkował Erik Exposito, lecz Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

4
6
6
1
2
72'

Ryzykownie podawał Matus PutnockyJuan Camara nie zdołał jednak przejąć piłki.

3
4
4
5
5
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
8
7
3
3
2
69'

Gol! Strzelił Juan Camara. Asystował mu Patryk Klimala. Błąd w obronie Śląska Wrocław, który wykorzystał Juan Camara. Patryk Klimala uciekł obrońcom, podał do Camary, który w sytuacji sam na sam pewnie strzelił gola. 1:1 we Wrocławiu.

49
27
8
13
25
67'

Z ostrego kąta w polu karnym Śląska strzelał Zoran Arsenić. Piłke pewnie złapał Matus Putnocky.

5
5
3
4
6
66'
64'

Dobrze grają obrońcy Śląska, którzy wybijają piłkę z własnego pola karnego.

8
6
4
5
7
61'

Jagiellonia Białystok ruszyła teraz do ataku i szuka okazji na gola.

14
11
3
1
7
57'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Łukasz Broź.

1:0 prowadzi Śląsk Wrocław! Dogranie z głębi pola na prawe skrzydło, gdzie w pole karne podał Łukasz Broź. Na piłkę nabiegł Robert Pich i bez zastanowienia oddał strzał na bramkę Jagiellonii. Piłka przy słupku wpadła do bramki.