Śląsk Wrocław
43' Israel Puerto 49' Wojciech Golla 53' Przemysław Płacheta 57' Robert Pich
Jagiellonia Białystok
52' Patryk Klimala 69' Juan Camara 90+7' Guilherme Sitya
1:1

Koniec spotkania. Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Jagiellonią Białystok.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guilherme Sitya. Jeszcze sędzia nie kończy meczu.

I jeszcze z dystansu niecelnie strzelał Taras Romanczuk. W tym meczu wynik już chyba nie ulegnie zmianie.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Diego Żivulić.

Jeszcze będzie rzut rożny dla Śląska.

Doliczone cztery minuty.

Znów groźnie było w polu karnym Śląska. Wyratowali się jednak wrocławianie.

Z rzutu wolnego strzelał Jesus Imaz. Rykoszet i... w ostatniej chwili piłkę złapał Matus Putnocky.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Śląska około 18 metrów.

W ostatnich minutach lepiej prezentuje się Jagiellonia. Goście rozgrywają piłkę na połowie Śląska.

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu na bramkę WKS-u. Tym razem strzał również niecelny.

Patryk Klimala zdecydował się na strzał z dystansu. To było jednak uderzenie niecelne.

Znów chwilowa przerwa w grze. Zanosi się jednak na ciekawą końcówkę. Obie drużyny szukają okazji na gola.

Chwilowa przerwa w grze. Piłkarze zderzyli się głowami.

Patryk Klimala znów uciekł obrońcom Śląska. Wbiegł w pole karne, strzelał z ostrego kąta. Matus Putnocky obronił.

Wrocławianie kombinacyjnie rozegrali rzut rożny, ale zabrakło groźnego strzału. Po chwili po dośrodkowaniu Płachety główkował Erik Exposito, lecz Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

Ryzykownie podawał Matus PutnockyJuan Camara nie zdołał jednak przejąć piłki.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Gol! Strzelił Juan Camara. Asystował mu Patryk Klimala. Błąd w obronie Śląska Wrocław, który wykorzystał Juan Camara. Patryk Klimala uciekł obrońcom, podał do Camary, który w sytuacji sam na sam pewnie strzelił gola. 1:1 we Wrocławiu.

Z ostrego kąta w polu karnym Śląska strzelał Zoran Arsenić. Piłke pewnie złapał Matus Putnocky.

Dobrze grają obrońcy Śląska, którzy wybijają piłkę z własnego pola karnego.

Jagiellonia Białystok ruszyła teraz do ataku i szuka okazji na gola.

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Łukasz Broź.

1:0 prowadzi Śląsk Wrocław! Dogranie z głębi pola na prawe skrzydło, gdzie w pole karne podał Łukasz Broź. Na piłkę nabiegł Robert Pich i bez zastanowienia oddał strzał na bramkę Jagiellonii. Piłka przy słupku wpadła do bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Płacheta.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Klimala.

Dino Stiglec świetnie dograł w pole karne Jagiellonii, gdzie na piłkę nabiegł Michał Chrapek. Z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał! To powinien być gol.

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Jeden z zawodników Jagiellonii oddał strzał, ale piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Golla.

Z dystansu strzelał Jesus Imaz. Trafił w obrońcę Śląska, Wojciecha Gollę.

Łukasz Broź dośrodkował w pole karne Jagiellonii, gdzie piłkę pewnie złapał Damian Węglarz.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie słaby mecz we Wrocławiu.

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

Z rzutu wolnego strzelał Martin Pospisil. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

Żółtą kartkę otrzymał Israel Puerto. Rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na uderzenie na bramkę WKS-u.

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Przy piłce aktualnie Śląsk Wrocław.

Przypadkowo Śląsk miał dobrą okazję. W polu karnym zaskoczony Robert Pich nie zdołał jednak oddać groźnego strzału.

Niestety nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim celnych strzałów na bramkę.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Zanosiło się na akcję Jagiellonii i dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale dobrze w defensywie spisał się Robert Pich.

W polu karnym Jagiellnii strzelał Dino Stiglec. Uderzenie było jednak niecelne.

Spokojny mecz. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

Pich do Płachety. Ten strzelał z około 20 metrów, lecz obok bramki. Uderzenie niecelne.

Śląsk Wrocław spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zamieszanie przed bramką Jagiellonii, ale piłka ostatecznie została wybita.

Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Przemysław Płacheta.

Patryk Klimala wrzucił piłkę do Imaza. Jednak minimalnie zbyt wysoko i ten tylko trącił piłkę.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska z rzutu wolnego. Po zagraniu Guilherme piłkę wybił Erik Exposito.

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

W odpowiedzi w pole karne Jagiellonii dośrodkował Przemysław Płacheta. Nie było tam jednak zawodnika WKS-u i piłka wyleciała poza boisko.

Uderzenie głową na bramkę Śląska Wrocław. Matus Putnocky nie musiał interweniować.

Groźniejsza na początku meczu jest Jagiellonia. Goście co chwilę goszczą w okolicy pola karnego WKS-u.

Śląsk chciał kombinacyjnie rozegrać rzut wolny. Piłkę przejęła jednak Jagiellonia.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę wrzucał Guilherme Sitya. Gospodarze zdołali ją jednak wybić.

Zaczynamy. Początek meczu poprzedziła minuta ciszy.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

Przed nami spotkanie Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Początek meczu o godzinie 20:30. Zmierzą się ze sobą drużyny z czołówki PKO Ekstraklasy. Śląsk ma 17 punktów, a Jagiellonia 16.