To już tylko 90 sekund. Zagłębie z piłką w okolicach środka pola.

6
6
11
90+3'

Już połowa doliczonego czasu za nami. Pogoń oddaliła grę od własnej bramki. Lider coraz bliżej wygranej.

57
20
4
6
8
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

11
8
8
5
41
90'
7
6
7
6
12
88'

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Asmir Suljić.

KGHM Zagłębie Lubin
29
13
4
4
10
88'

Zagłębie cały czas pod polem karnym Zagłębia. Dośrodkowanie Czerwińskiego wyłapał Stipica.

9
7
12
4
7
85'

Do dogrania doszedł Guldan, uderzył głową tuż obok słupka. Zagłębie dąży do wyrównania.

7
5
6
5
13
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Kowalczyk.

3
2
2
1
18
84'

I po raz kolejny Stipica, tym razem obronił strzał Poręby.

18
7
2
2
3
83'

Jak to nie wpadło. Dogranie z prawej strony, Stipica obronił nogami strzał Starzyńskiego.

20
7
4
5
7
83'

Pogoń sporo uwagi poświęca defensywie. Portowcy skutecznie rozbijają ataki gospodarzy.

21
6
3
3
4
81'
2
3
2
5
4
80'
14
7
5
4
3
78'
6
4
4
5
4
77'

Zagłębie Lubin pod polem karnym Pogoni. Miedziowi nie potrafią znaleźć dziury w defensywie rywala.

8
7
1
2
3
74'

Starzyński ostatecznie dośrodkował. Po raz kolejny źle, bardzo źle.

17
14
2
3
6
74'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia z ok. 25 metrów. Może tym razem Filip Starzyński coś ciekawego pokaże.

2
2
2
5
9
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Podstawski.

Pogoń Szczecin
6
2
2
3
13
71'

Mgły nie opadły, ale sędzia wznowił grę. Skoro widzi.

9
7
3
2
1
70'

We mgle? Nie widać? Szymon Marciniak widzi wszystko, stąd kartki.

1
5
4
1
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan.

10
3
1
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Zvonimir Kozulj.

4
1
2
7
68'

Sędzia przerwał mecz. Powód? Nic nie widać.

4
2
2
3
6
67'

Kontra Pogoni, Konstantinos Triantafyllopoulos wpadł z piłką w pirotechniczną mgłę i... zatrzymał akcję. Podziwiał dym?

3
1
1
1
5
66'

Pogoń nie spieszy się, a gracze Zagłębie podejmują złe decyzje. Czasu mają gospodarze coraz mniej.

5
3
1
1
2
64'

A w Lubinie chyba witamy nowy rok. Trwają popisy pirotechniczne. Cieszy się oko, cieszy się księgowy PZPN, cieszy się odpustowy sprzedawca.

4
14
6
1
2
62'

Znowu czekamy, tym razem na murawie leży zawodnik Pogoni. Igora Łasickiego zabolał łokieć.

2
2
3
7
5
62'

Zagranie do Zivca, Słoweniec jednak na metrowym spalonym.

1
60'

Ucierpiał Jakub Tosik. Zawodnik Zagłębia powoli zbiera się z murawy.

2
1
1
3
2
57'

Sprzed pola karnego uderzył Sasa Balić, trafił jednak w rywala.

6
1
3
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Buksa.

5
2
2
2
15
55'

Wydawało się, że Zagłębie cały czas będzie w ataku. Pogoni udało się uspokoić sytuację.

9
6
1
1
2
52'

Pogoń przejęła piłkę i stara się ją długo rozgrywać na połowie Zagłębia.

13
5
1
50'

Żwawiej po boisku w 2. połowie poruszają się piłkarze. Zagłębie ruszyło do ataku.

3
1
3
48'

Kolejna akcja Miedziowych, piłka trafiła w boczną siatkę Stipicy.

4
4
1
1
5
46'

"Nogaaaaaa motylaaaaa" niesie się po stadionie. To Sasa Zivec zdołał uderzyć technicznie tuż obok słupka z ok. 16 metrów. Było bardzo blisko.

3
2
3
1
2
46'

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

14
4
1
43'

Srdjan Spiridonović został zablokowany w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Kowalczyka. Kapitan Pogoni uderzył wprost w bramkarza.

7
1
8
3
2
41'

Zagłębie przejęło piłkę i teraz to lubinianie na połowie Pogoni, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

3
1
38'

Zaatakowała Pogoń i od razu Zagłębie ma duże problemy pod własną bramką.

20
11
4
4
8
37'

....po którym piłkę wybili gospodarze, ale kontry wyprowadzić nie zdołali.

5
4
4
4
4
36'

Po dograniu z rogu strzał Bartkowski odbił Hładun, dobitka Łasickiego trafiła w obrońcę. Kolejny korner dla Portowców.

9
1
1
34'

Kontra Zagłębia, Szysz do Zivca, ale ten nie zdołal urwać się obrońcy.

4
4
1
2
3
33'

Upływają kolejne minuty, a na boisku wciąż niewiele się dzieje. Teraz Pogoń rozgrywa akcję na połowie Zagłębia. Jednak czyni to w tempie spacerowym.

2
1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Po pierwszym byliśmy pod wrażeniem, po drugim jesteśmy zdołowani.

2
1
3
3
7
28'

Zivec chciał rozegrać piłkę z Baliciem, ale partner tak mu podał, że od bramki rozpocznie grę Stipica.

4
5
1
1
1
27'

Nuda, z boiska wieje nudą. Niewiele się dzieje, a powinno dużo więcej.

2
2
3
4
3
25'

2
3
2
2
2
24'

Starzyński dogrywał z rzutu wolnego. Od niechcenia, źle wręcz niechlujnie.

3
4
1
3
3
21'

I w końcu! Szybka akcja Spiridonovicia zakończona mocnym strzałem, który zdołał sparować Hładun.

10
4
2
6
4
20'

Już od dość dawna piłka nie przedostała się w pole karne jednej z drużyn. Po dobrym początku możemy czuć rozczarowanie ostatnimi minutami.

1
5
1
3
3
17'

Spadło tempo meczu. Optyczna przewaga należy do Zagłębia, jednak gospodarze daleko od bramki Pogoni.

3
4
1
3
4
14'

Wyjście Portowców. Akcja zatrzymana, na spalonym znalazł się Spirdonović.

3
5
3
4
7
13'

Kolejna akcja lubinian. Dogranie Bohara wzdłuż pola bramkowego złapał Stipica.

3
3
2
2
7
12'

Powinno być 1:1! Z lewej strony dogrywał Balić, głową tuż obok słupka uderzył Alan Czerwiński!

5
6
4
4
6
11'

Sędzia Marciniak przewinął film na "widele" i po analizie kasety stwierdził, że wszystko było w porządku. Tak grać można.

3
3
3
4
8
10'

Srdjan Spiridonović runął w polu karnym niczym sosna pod siekierą drwala. Arbiter uznał, że gramy dalej.

1
2
4
4
6
9'

Z prawej strony dogrywał Starzyński, wprost w ręcej Stipicy.

2
8
2
5
3
7'

Starali się odpowiedzieć lubinianie, ale ostatecznie gracze Zagłębia nie stworzyli zagrożenia.

5
11
3
3
5
6'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Srdjan Spiridonović. Spirdinović minął lewą stroną Tosika niczym samochód właz kanalizacyjny. Austriak dograł do Buksy, a ten natychmiast uderzył tuż przy słupku. 0:1!

65
36
6
4
10
5'

Aktywniejsi w ofensywie są gospodarze, jednak jak na razie bez okazji bramkowych.

3
3
1
2
4
3'

Po spokojnym początku szybkie wyjście Pogoni. Dogranie w pole karne do Buksy, ale napastnik nie dał rady opanować piłki.

3
3
1
3
3
17:51

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).