1
2
1
81'

A jednak! Ależ okazja dla Korony! Uros Duranović świetnie wywalczył sobie pozycję i huknął na bramkę Wisły. Gości przed stratą gola uratowała poprzeczka!

7
5
5
5
5
79'

Korona Kielce szuka okazji na gola, ale dobrze w tym meczu prezentuje się defensywa Wisły Płock.

6
3
2
75'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Płocczanie znów wybili piłkę.

7
4
1
1
1
komentarz

72'

Sędzia ukarał żółtą kartką jednego z członków sztabu szkoleniowego Korony.

10
8
1
1
2
71'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

6
6
3
71'

Korona Kielce chciała zaskoczyć Wisłę rozegraniem rzutu wolnego. Goście jednak zdołali wybić piłkę.

7
4
1
1
2
69'
ZMIANA
68'

Dobra wrzutka Furmana. Na piłkę nabiegł Ricardinho, ale oddał niecelne uderzenie głową.

5
2
3
1
4
68'

Będzie rzut wolny dla Wisły i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Przy piłce Dominik Furman.

6
1
1
1
67'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Ivan Marquez.

Korona Kielce
3
2
66'

Matej Pucko dośrodkował teraz w pole karne gości, gdzie wybił ją jeden z obrońców.

4
3
1
1
1
64'

Piotr Tomasik szukał dogrania w polu karnym Korony. Ostatecznie piłka trafiła do Mateusza Szwocha, a ten źle trafił w piłkę i uderzenie było niecelne.

2
1
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
59'

Nieco nerwowości teraz na boisku. Sędzia uspokaja sytuację.

2
1
komentarz

1
56'
ZMIANA
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Suad Sahiti.

Wisła Płock
3
1
1
2
3
53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym mocny, ale i niecelny strzał z woleja oddał Jakub Rzeźniczak.

4
1
2
2
4
52'

Z 20 metrów techniczny strzał oddał Mateusz Szwoch. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
1
1
1
51'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Spokojny początek tej części meczu. Podobnie sytuacja wyglądała i w pierwszej połowie.

2
1
48'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Korony.

2
1
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

4
2
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
1
44'

Ognjen Gnjatić dośrodkował piłkę w pole karne Wisły. Dobrze wybił ją jednak jeden z obrońców drużyny z Płocka.

3
3
42'

Odpowiedź gospodarzy. Strzał Michała Żyro z kilkunastu metrów był jednak niecelny.

2
4
2
1
2
41'

Powinien być gol dla Wisły! Dominik Furman świetnie dograł piłkę w pole karne do Ricardinho. Ten źle opanował jednak piłkę i ostatecznie złapał ją bramkarz gospodarzy.

4
3
1
1
3
38'

W ostatnich minutach Korona śmielej ruszyła do ataku.

1
4
2
2
36'

Zamieszanie w polu karnym Wisły Płock. Było groźnie, ale zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

3
1
2
36'

Korona Kielce stara się teraz utrzymać przy piłce na połowie rywala.

3
1
1
35'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Korony. Tym razem jednak sędzia odgwizdał faul jednego z zawodników drużyny z Płocka. Piłka dla Korony.

1
1
1
3
31'

Goście pewnie prezentują się na boisku. Groźne są akcje oskrzydlające Wisły Płock.

1
28'

Wisła szuka okazji na podwyższenie prowadzenia. W polu karnym Korony przed chwilą znów było groźnie, lecz tym razem piłka nie wpadła do bramki.

9
2
3
2
3
25'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi kontuzjowany Piotr Pierzchała. Wchodzi: Ivan Marquez.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardinho. Asystował mu Suad Sahiti.

Jest pierwszy gol w tym meczu! 1:0 prowadzi Wisła Płock! Cezary Stefańczyk dograł w pole karne. Ricardinho mimo asysty obrońców wywalczył sobie piłkę i oddał z kilkunastu metrów ładny strzał pod poprzeczkę.

30
10
5
6
5
19'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego. Świetnie na piłkę nabiegł Damian Michalski, rzucił się na piłkę i oddał uderzenie głową, po którym piłka przeleciała tuż obok bramki!

9
3
3
2
3
14'

Korona Kielce stara się prowadzić grę i rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
3
6
2
3
11'

Po podaniu Cebuli Mateja Pucko wpadł w pole karne Wisły, oddał strzał z ostrego kąta z kilku metrów, ale Thomas Daehne nie dał się zaskoczyć.

4
2
2
2
3
10'

Wisła stara się grać wysokim pressingiem i szybko odebrac piłkę Koronie. Gospodarze zdołali jednak rozegrać akcję, ale nie było po niej zagrożenia pod bramką gości.

3
2
1
1
1
7'

Piotr Tomasik wrzucił piłkę w pole karne Korony, gdzie z woleja z pierwszej piłki uderzył Suad Sahiti. To był jednak strzał niecelny.

5
4
1
2
2
5'

Jak na razie brakuje w tym meczu porywających akcji. Dość spokojne tempo meczu.

2
1
1
1
1
2'

Jak na razie dość spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

2
1
2
1
1
13:53

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.