PKO Ekstraklasa: 13. kolejka
25 paź 2019 20:30
90+6'

Dogrywał Puchacz, ale nikt nie wbił piłki do bramki, a ta o centymetry minęła słupek!

4
7
2
7
3
90+5'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Lecha kilka metrów przed polem karnym. Cóż za emocje w końcówce, niczym w "Klanie".

3
7
3
2
10
90+4'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Cóż za gol Duńczyka! Dogranie z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka. Gytkjaer był tyłem ustawiony do bramki i piętą z powietrza uderzył. Piłka przelobowała Hładuna i wpadła do bramki. 1:2!

29
12
7
16
28
90+4'

Strzał Marchwińskiego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

3
1
1
1
1
90+3'

Dogranie w pole karne Zagłębia, nikt jednak nie zamykał akcji i po raz kolejny zabrakło uderzenia na bramkę.

4
7
2
1
3
90+2'
5
3
1
1
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik.

KGHM Zagłębie Lubin
4
2
1
4
6
90+1'

Sulić do Zivca, którego strzał z pola karnego nogą odbił Mickey van der Hart!

4
1
3
2
90'

Prrr szalony. Sędzia doliczył 5 minut.

3
1
1
1
4
88'

Strzał rozpaczy Puchacza. Hładun nie pomylił się, pewnie złapał piłkę.

5
6
1
2
1
86'

Lubinianie starali się wyprowadzić kontrę, nie udało im się to. Jednak goście zyskali kolejne sekundy.

3
4
1
1
84'

Zagłębie na połowie Lecha, goście długo rozgrywali piłkę. Lech nie potrafił jej odebrać rywalom.

12
5
2
1
2
81'

Lech mógł wrócić do gry! Strzał sprzed pola karnego Tiby o centymetry minął lewy słupek!

8
8
2
2
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gytkjaer.

9
6
2
77'

Lech szarpie się niczym złowiona ryba w sieci. Zagłębie czeka na swój kolejny moment i zamknięcie meczu.

7
8
4
5
7
75'

Nic nie potrafią zdziałać gracze Lecha. A pozostał im już tylko kwadrans.

8
6
4
5
6
73'

Problemy zdrowotne mają Slisz i Poręba. Zawodnicy potrzebują chwilę dla siebie.

5
2
3
5
3
70'

A Zagłębie wciąż swoje. Dogranie do Szysza, ten jednak nie był w stanie groźnie uderzyć. Będzie rzut rożny.

6
6
2
5
67'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Filip Starzyński. Już chyba po emocjach. Starzyński prostopadle do Bohara, piłki nie sięgnął obrońca. Słoweniec w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 0:2!

42
36
5
10
19
65'

Lech cały czas nie potrafi zepchnąć gości do defensywy. Zagłębie gra swoje i to goście mogą podwyższyć wynik.

5
11
5
4
4
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Moder.

4
62'

Starzyński w polu karnym do Bohara. Puchacz nie pozwolił Słoweńcowi na oddanie groźnego uderzenia. Będzie rzut rożny.

3
1
58'
58'
58'

Lubinianie wysoko atakują gospodarzy i przynosi to efekty. Gracze Lecha gubią się.

4
6
5
56'

Jakub Moder uderzył z rzutu wolnego. Piłka o pół metra minęła bramkę gości.

7
3
2
2
3
55'

Lubinianie nie forsują tempa, kradną cenne sekundy. Lech nie potrafi poważniej zagrozić gościom.

6
6
1
3
3
52'
50'

Tym razem zamiast piro na murawie pojawiły się serpentyny. W międzyczasie pomocy medycznej potrzebował Oko, którego zabolała noga.

4
4
1
1
3
49'

Jóźwiak otrzymał dogranie od Modera, uderzył z trudnej pozycji, ale wysoko ponad bramką.

6
5
3
2
3
48'

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Piłka raz w jednym polu karnym, po chwili w drugim.

2
5
1
2
46'

9
45+4'

Moder w pole karne, Jóźwiak tyłem ustawiony do bramki uderzył wysoko ponad poprzeczką.

8
9
8
6
9
45+3'

Po dograniu z rogi Djordje Crnomarković głową nie trafił w piłkę, a był w świetnej sytuacji!

5
5
2
3
10
45+2'

Lech na połowie Zagłębia. W końcu dogranie na przedpole. Guldan dość ryzykownie, piłka metr obok bramki wyszła na rzut rożny.

2
2
5
2
2
45'

Sędzia doliczył 6 minut.

7
5
5
4
5
43'

Tosik w pole karne do Szysza, ten jednak na minimalnym spalonym.

4
3
2
2
3
42'

Lech nie potrafi zepchnąć gości pod jego bramką. Cały czas lepiej prezentuje się Zagłębie.

3
6
3
2
9
39'

Lech powinien wyrównać! Puchacz z lewej strony do Amarala, który z pola karnego uderzył tuż obok słupka!

8
3
5
5
7
38'

Damjan Bohar zagrywał z pola karnego. Nikt jednak nie był w stanie wbić piłki do siatki.

1
2
2
3
6
37'

Czerwiński przewrócony, kilka metrów na brzuchu przejechał po linii bocznej. Gdyby linia była wysypana wapnem gaszonym defensor miałby problem.

3
2
2
3
3
34'

Zagłębie prowadzi i szuka kolejnych goli. Lech nie potrafi znaleźć sposobu na zaskoczenie rywala.

5
6
2
5
5
31'

Akcję Zagłębia niecelnym strzałem sprzed pola karnego zakończył Oko, Damian Oko.

4
6
4
5
7
30'

Dogranie w pole karne, Amaral w ważnym momencie skiksował i nie potrafił oddać strzału. A mogło być groźnie.

5
5
5
3
4
27'

Już wiemy, że premierowa odsłona potrwa dłużej o sześć minut. My już mamy czipsy, a Wy? A tymczasem na boisku strzał sprzed pola karnego Amarala pewnie złapał Hładun.

5
5
7
4
6
26'

Sędzia wznowił grę. Jak odpowie Zagłębiu Lech?

8
6
3
4
5
25'

Jeszcze nie wznowiliśmy gry. Dymy ponownie nad Bułgarską. Czekamy aż wszystko będziemy widzieć.

4
4
6
6
9
23'

Gol! Strzelił Jakub Tosik. Asystował mu Filip Starzyński. Dość kuriozalne trafienie. Z rogu płasko dogrywał Starzyński, wybiegający z okolic bliższego słupka Szysz chciał zgrać piłkę piętą. Jednak prawdopodobnie w futbolówkę nie trafił. Do piłki dopadł z Tosik i wślizgiem uderzył do bramki. 0:1!

4
23'

Aktywny Starzyński znalazł się z piłką w polu karnym. Jednak pomocnik nie zdecydował się na uderzenie.

6
4
7
3
5
21'

Mamy informację, że to nie koniec "szoł" kibiców. Zapowiadają się kolejne atrakcje. A na murawie póki co niewiele się dzieje.

7
10
7
4
6
20'

19:57

Redaktor, podobnie jak my, niewiele widzi.

4
6
2
3
5
18'

Mgła powoli opada, dymy ulotniły się w kierunku Leszna. Za moment wrócimy do gry.

5
3
3
3
3
15'

Dym pojawił się nad stadionem. Czyżby parówki z grilla miały zbyt wiele tłuszczu w tłuszczu? Przerwa w grze.

10
3
3
4
5
12'

Lubinianie bez kalkulacji prą do przodu. Zagłębie jest bliżej zdobycia gola niż dość pasywny Lech.

14
9
4
7
11
10'

Z dogrania Starzyńskiego mógł wyjść strzał. Piłka o pół metra minęła bramkę gości.

5
3
2
2
4
7'

Prawą stroną ruszył Slisz, wycofał do Starzyńskiego. "Figo" uderzył płasko, Mickey van der Hart spokojnie złapał piłkę.

3
2
1
2
2
4'

Technicznie sprzed pola karnego przymierzył Moder. Hładun efektowną interwencją odbił strzał. To mógł być gol!

5
6
2
4
3
3'

Zagłębie pod polem karnym Lecha. Piłka zostala wybita na rzut rożny. Dogrywał Filip Starzyński, wprost w ręce bramkarza.