14
17
28
90+2'

Piłka wrzucona z autu, Jankowski przedłużył lot futbolówki, ale nie miał kto jej wbić do bramki.

22
15
15
11
21
90+1'

Maghoma do Siemaszki, którego uprzedził obrońca. Arka szuka jeszcze nadziei.

16
11
9
7
8
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

18
6
8
5
12
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

22
13
5
2
7
88'

Martins sam na sam ze Steinborsem. Uderzył obok bramkarza, ale przestrzelił!

15
12
8
7
30
88'

Płaski strzał z okolic linii pola karnego oddał Gwilia, obok słupka bramki gospodarzy.

22
12
5
2
8
87'

Legia na połowie Arki. Gdynianie nie potrafią przejść przez linię środkową.

26
13
2
4
6
85'

Novikovas dośrodkował tym razem z rzutu rożnego. Tuż sprzed linii piłkę wybił obrońca Arki.

20
8
5
6
10
84'

Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego, Jankowski wybił piłkę na rzut rożny.

15
6
3
3
9
82'

Po stracie gola Arka rzuciła się do odrabiania strat. Gdynianie mają niewiele czasu. Zaczną ryzykować w tyłach?

19
11
10
3
9
81'
ZMIANA
24
11
6
3
6
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Luquinhas. Niezgoda znalazł się w sytuacji sam na sam ze Steinborsem. Miał sporo czasu, poczekał aż bramkarz się położy i nad nim posłał piłkę do siatki. 0:1!

205
111
27
50
118
76'

Legia ponownie pod polem karnym Arki. Goście mają już niewiele ponad kwadrans, aby zdobyć gola na wagę pozycji lidera.

21
13
2
6
15
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante.

Legia Warszawa
26
9
6
4
15
73'

Może Siemaszko coś swoją "złotą" ręką zdziała. Pamiętamy jak przed laty strzelił gola ręką i stwierdził, że tak nie było.

18
27
5
3
9
72'
ZMIANA
72'

Krótkie spięcie między Marciniakiem i Martinsem. Po chwili piłkarze to już "byli przyjacioły".

14
7
2
2
4
69'

Z trzech metrów uderzał Kante, kolejny raz świetnie w bramce zachował się Steinbors.

37
14
4
8
18
68'
ZMIANA
19
9
7
6
8
65'

Arvydas Novikovas uderzył z ok. 25 metrów. Piłka odbiła się od górnej części poprzeczki!

28
19
13
11
17
64'

Spadło tempo akcji Legii. Goście już tak nie przeważają. Zmiana taktyki czy może brak sił?

16
14
5
6
8
60'

Piłkarze Legii starają się znaleźć różne sposoby, aby rozbić obronę Arki. Póki co nie przynosi to efektu.

komentarz

Ależ stres. Myśleliśmy, że zmianę przegapiliśmy. Żartowniś z pana redaktora, oj żartowniś.

4
6
2
1
3
57'

Strzelał Arvydas Novikovas, piłka uderzona z ok. 17 metrów poszybowała ponad bramką.

15
9
3
4
10
56'

Nic nie zmienia się w obrazie gry. Legia w ataku, Arka skupiona na defensywie.

13
3
1
4
7
53'

Arka zamknięta w okolicach własnego pola karnego. Legia szuka dziury w defensywie gdynian.

17
10
6
7
12
51'

Wawszczyk przewrócił Jędrzejczyka. Zawodnik Arki zaskoczony, że potężny chłop, a zwija się z bólu.

12
14
6
5
10
50'

Po przerwie Legia zaatakowała, Arka zamierza wyprowadzać kontry.

13
8
1
4
4
47'

Luqinhas sam na sam z bramkarzem, ale spudłował z czterech metrów. Ostatnio takie pudło widzieliśmy w filmie "Psy". Zawodnika Legii uratował fakt, że był na spalonym. Gwizdek jednak zabrzmiał po strzale.

13
9
6
4
9
46'

4
45+1'

Legia w końcu przycisnęła. Arka broni się we własnym polu karnym.

31
19
7
8
23
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

16
6
19
7
10
42'

W oslabieniu Akra lepiej wygląda niż w jedenastu. Przed momentem gospodarze wyprowadzili kontrę. Dawit Schirtladze mógł podawać, ale uderzył z ok. 16 metrów. Wprost w Majeckiego.

29
10
12
5
10
40'

Gramy dalej, faulu nie było.

38
10
4
6
31
40'

Trwają analizy VAR. Kibice są wściekli.

14
9
7
8
26
39'

Vejinović składał się do uderzenia stojąc tuż przed bramkarzem i został przewrócony. Arbiter nakazał grać dalej.

12
4
4
7
22
37'

Po wejściu Wszołka ucierpiał Zbozień. Gracz Arki potrzebuje pomocy znachora z Gdyni.

11
11
12
12
18
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Wszołek.

28
9
9
13
20
36'

I kolejny raz z bliska w piłkę nie trafił Wszołek. Szuka premierowego trafienia Legia.

9
33'

Dogranie Antolicia do Wszołka, ten jednak nie zdołał wbić piłki do siatki z czterech metrów!

14
4
6
6
13
32'

Jak zareaguje Arka? Gospodarze przez godzinę będą grali w osłabieniu. Do tej pory mieli spore problemy.

16
10
6
4
10
30'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nando Garcia Puchades. Pan Nando może się przebrać i udać na plażę. Może morze pomoże. Brak słów na to, co zrobił gracz Arki.

85
44
25
17
39
29'

Sędzia wciąż stoi w "budce" z VAR-em. A my czekamy.

30
13
17
5
15
29'

Nando bez piłki kopnął Martinsa. Będzie "czerwo"? Pachnie nim coraz bardziej.

38
20
8
8
12
28'

Sędzia zadzwonił do wozu VAR. Co się stało?

18
12
14
6
10
26'

To się nie dzieje! Steinbors udowodnił, że niemożliwe nieistnieje! Piłka przeleciała wzdłuż pola bramkowego. Z pięciu metrów uderzał Jędrzejczyk. Łotysz w nieprawdopodobny sposób zdołał odbić piłkę!

25
11
7
3
9
24'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, piłka została wybita pod nogi Vejinovicia. Strzał był jednak niecelny.

7
10
4
5
5
22'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Arki. Strzał były jednak dwukrotnie zablokowane.

15
7
8
10
6
20'

Utrzymuje się przewaga Legii. Arka zamknięta na własnej połowie od dość dawna nie gościła pod bramką Majeckiego.

24
13
8
8
12
17'

Po dograniu z rogu strzał Kante odbił Steinbors. Poprawka Jędrzejczyka z sześciu metrów poszybowała w kierunku morza.

14
16
6
10
14
14'

Optyczna przewaga należy do Legii. Arka nastawiła się na grę z kontrataku.

16
6
4
5
8
11'

Dogranie w pole karne Legii. Vejinović do piłlki nie zdołał dojść.

16
12
9
7
10
9'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się zawodnik Arki.

19
11
9
9
9
8'

Pięknie sprzed pola karnego uderzył Kante. Steinbors skoncentrowany odbił piłkę!

19
8
8
7
10
5'

Dwójkowa akcja Legii. Wszołek rozegrał piłkę z Liquinhasem, strzał obronił Steinbors.

22
6
4
4
14
3'

Odpowiedź Arki. W ostatnim momencie dobrze interweniował obrońca.

11
6
6
7
5
2'

Pierwsza akcja Legii. Dośrodkował z prawej strony Jędrzejczyk. Od bramki Arka.

19
9
8
7
15
17:25

W "klepnięciach" przedmeczowych Aleksandar Rogić  - Aleksandar Vuković 9:1.

8
3
4
4
4
17:25

- Adaś chodź, bo czasu nie ma - słychać na murawie. Adaś poszedł. Za moment gramy!