1
4
90+1'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Sergiu Hanca.

Cracovia wyszła na prowadzenie w samej końcówce! Po wrzutce Hanki, głową trafił van Amersfoort! Cracovia będzie liderem!

49
31
12
9
24
90'

Arbiter przedłużył mecz o minium 3 minuty.

4
1
2
1
6
90'

Po dośrodkowaniu Hanki, najwyżej w polu karnym wyskoczył Maloca.

2
1
1
3
4
90'

Maloca wybił piłkę na rzut rożny.

5
4
1
2
2
89'

W ostatnich minutach mocno przeważa Cracovia. Pachnie golem dla gospodarzy.

10
3
1
3
7
87'

Po strzale Helika, piłkę spokojnie obronił Kuciak.

5
4
7
5
5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za nadmierne dyskusje.

5
3
4
3
5
86'
85'

Zablokowany strzał Rafaela Lopesa. Rzut rożny dla Cracovii.

6
3
1
2
84'

Szansa Cracovii. Po dośrodkowaniu Hanki z piłką minął się Kuciak, ta jednak trafiła w któregoś z piłkarzy.

1
2
1
2
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Sfaulował Siplaka. Będzie pauzował w następnym meczu.

4
3
2
4
3
83'

Koszmarne zagranie Mladenovicia. Zamiast podać piłkę, wybił ją na aut.

1
2
2
3
1
82'
78'

Rzut wolny bity przez Siplaka, piłka w rękach Kuciaka.

7
2
1
2
76'

Na stadionie 8 612 widzów.

7
3
3
3
5
75'
74'

Nalepa przewrócił van Amersfoorta w polu karnym, nie było jednak mowy o rzucie karnym.

5
3
4
3
2
73'

W ostatnich minutach dominuje Lechia, jednak nic z tego nie wynika. Z rzutu rożnego Mladenoić, faul Haraslina w polu karnym rywala.

4
1
1
4
72'

Po rzucie wolnym Lechii dośrodkowywał Flavio Paixao, Jablonsky jednak wybił piłkę ubiegając Artura Sobiecha.

2
1
1
1
3
71'

Pierwszy spalony ze strony Cracovii.

1
2
1
1
70'

Po rzucie rożnym Lechii, Łukasik sprawdzał strzałem wysokość trybun Cracovii. Koszmarne uderzenie pomocnika Lechii.

2
2
6
69'

To powinien być gol Lechii! Flavio Paixao podał piłkę w pole karne, tam Haraslin orał Rapę i wyszedł sam na sam  z bramkarzem! Ten jednak obronił strzał Słowaka.

7
4
3
2
4
69'

Z rzutu rożnego piłkę wybijał Filip Mladenović, ta jednak trafiła prosto na głowę Jablonskiego.

1
2
3
68'

Karol Fila wywalczył rzut rożny. Piłka odbiła się od Siplaka.

5
1
67'

Dalekie podanie Mladenovicia do Paixao, temu zabrakło centymetrów do przejęcia piłki.

2
1
1
65'

Akcja Lechii lewą stroną boiska, na minimalnym spalonym Sobiech.

2
1
5
4
3
61'
61'

Najpierw gdańszczanie zablokowali dwa strzały Cracovii, po chwili Helik trafił obok bramki rywala.

3
1
2
2
61'

Tym razem dośrodkowywał Hanca, piąstkował Kuciak.

3
1
1
1
60'

Po rzucie rożnym dla Cracovii będzie drugi korner, tym razem z drugiego rogu boiska.

2
1
2
2
59'

To powinien być gol! Piszczek podał piłkę do van Amersfoorta, ten składał się do strzału, ale piłkę na rzut rożny wybił Łukasik!

2
1
1
1
58'

Wolski wrzucał piłkę z rzutu wolnego, na spalonym Sobiech.

2
2
3
2
3
57'

Po dynamicznej akcji Lechii faulowany Mladenović.

2
1
3
3
3
54'

Nalepa ubiegł atakującego rywala z Krakowa, ratując Lechię przed niebezpieczeństwem.

4
4
1
2
1
53'

Po dośrodkowaniu Siplaka, piłke bezproblemowo złapał Kuciak.

5
4
1
1
1
51'

Bardzo długa akcja Lechii Gdańsk. Zakończyło ją dośrodkowanie Haraslina, po którym Wolski głową nie trafił w światło bramki.

1
1
3
2
4
51'

Po dośrodkowaniu Mladenovicia spore zamieszanie pod polem karnym Cracovii. Akcję zakończył kiks ze strony Łukasika.

1
50'

Dośrodkowanie Fili zablokowane przez Lusiusza. Rzut rożny dla Lechii.

2
1
1
48'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy.

1
3
1
czas Druga połowa
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

3
3
2
3
45'

Haraslin podał piłkę Peszce, uderzenia byłego reprezentanta Polski nie można było jednak nazwać ani strzałem, ani podaniem. Po prostu wybił piłkę ponad bramkę Cracovii.

1
1
1
7
44'

Daniel Łukasik podał piłkę do nikogo. Trudno przypuszczać, że z taką grą padną przed przerwą jeszcze jakieś bramki.

1
3
42'

Głową na brakę Kuciaka strzelał Pelle van Amersfoort. Pewnie piłkę złapał słowacki bramkarz Lechii.

5
2
3
40'

Haraslin zbyt mocno podał w kierunku Peszki. Spokojnie piłkę złapał Pesković.

3
2
2
1
4
38'

Z rzutu wolnego Mladenović, strzelał głową Nalepa, ale nie trafił w światło bramki. Obrońca Lechii i tak był jednak na spalonym.

1
2
1
3
3
35'

Hanca dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę głową wybił Nalepa. Poprawiał Rapa, strzał Rumuna trafił jednak w górne rzędy trybun.

1
6
1
1
2
34'

Obronny popis Mladenovicia rozpoczął akcję Haraslina. Słowak oddał dwa strzał - pierwszy był zablokowany przez Helika, w poprawce trafił tylko w boczną siatkę.

3
1
1
2
4
32'

Sławomir Peszko zbyt dynamicznie wszedł w pole karne rywale i faulował Janusza Gola.

3
2
2
2
6
30'

Wolski dośrodkował piłkę w pole karne, jednak nikt jej nie dotknął. Ponownie od bramki Pesković.

1
1
2
29'

Lusiusz faulem przerwał dynamiczną akcję Wolskiego.

1
1
2
1
5
26'

Hanca podał piłkę w pole karne, po strzale głową Piszczka piłka minimalnie przeleciała obok słupka!

8
3
3
3
3
24'

Świetna szansa Cracovii! Strzelał Hanca, doskonale piłkę zablokował Mladenović.

3
1
1
4
1
23'

Lukas Haraslin za mocno wrzucał piłkę w pole karne Cracovii. Od bramki Pesković.

1
1
1
2
5
22'

Siplak wrzucał piłkę z rzutu wolnego. Zamieszanie w polu karnym skończyło się strzałem Jablonskiego, o którym jednak piłkarz Cracovii najchętniej by zapomniał.

1
3
1
2
1
20'

Po dynamicznej akcji Siplak wrzucił piłkę w kierunku Piszczka, te jedna zamiast strzelić, odbił piłkę głową nad poprzeczkę.

3
2
1
1
1
19'

Najlepsza akcja meczu! Rafał Wolski przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, minął trzech rywali i strzelił z ostrego kąta. Skuteczna obrona Peskovicia.

1
1
3
1
18'

Sporo przerw spowodowanych faulami. Tym razem Peszko wyciął Hancę.

3
4
1
1
1
15'

Dośrodkowywał Siplak, jednak nikt nie doszedł do piłki. Od bramki Kuciak.

1
17:25
2
1
1
12'

Strzał Mladenovicia zablokowany przez Helika. Rzut rożny dla gości.

5
2
1
1
11'

Hanca dośrodkowywał piłkę w pole karne. Helik zderzył się z Kuciakiem w polu bramkowym. to musiało boleć!

2
1
9'

Indywidualna akcja Sławomira Peszki. W bramce pewny Pesković.

2
2
2
4
6
7'

Pelle van Amersfoort zdecydował się na strzał z dystansu, czujny Kuciak!

3
6
3
3
3
6'

Siplak dośrodkował piłkę w kierunku Pelle van Amersfoorta, ten jednak nie zdołał dograć do kolegi z drużyny.

1
1
4'

Boleśnie faulowany Sławomir Peszko. Jablonsky tym razem tylko z upomnieniem.

2
4
1
2
3
2'

Spokojny początek obu zespołów w środku boiska.

1
czas Start meczu
17:25

I kilka sekund po minucie ciszy poświęconej zmarłym ze społeczności Cracovii, kibice "Pasów" zaczęli festiwal wyzwisk w kierunku gości. Doprawdy świetne wyczucie.