Przerwa w grze. Na boisku leży Patryk Klimala.

1
2
3
86'

Nieco spokojniejsze tempo meczu. ŁKS nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji strzeleckiej.

6
1
4
2
4
82'

Z ostrego kąta strzelał Dani Ramirez. Bramkarz Jagiellonii obronił i odbił piłkę.

5
3
1
2
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Klimala. Asystował mu Jesus Imaz. Błąd popełnił Sobociński, który tak wybijał piłkę, że przejął ją Jesus Imaz. Dograł ją na siódmy mecz, skąd do bramki skierował ją Patryk Klimala.

Jagiellonia Białystok
40
15
7
6
18
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Schodzi: Piotr Pyrdoł. Wchodzi: Pirulo.

5
73'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Piłkę wrzucał Martin Pospisil, ale zawodnicy gości zdołali ją wybić.

5
1
1
2
2
70'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Taras Romanczuk.

5
2
6
4
3
68'
ZMIANA
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kwiecień. Asystował mu Martin Pospisil. 1:0 prowadzi Jagiellonia! Kolejna próba i tym razem skuteczna w wykonaniu Bartosza Kwietnia, który pokonał bramkarza ŁKS-u! Dośrodkowanie Martina Pospisila z rzutu rożnego, po którym piłkarz Jagiellonii uderzeniem głową pokonał bramkarza.

42
18
5
11
21
64'

Szybka akcja LKS-u. Dragoljub Srnić zagrał jednak niedokładnie i piłka dla Jagiellonii.

6
4
7
3
7
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
1
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maksymilian Rozwandowicz.

5
3
3
3
5
62'

Z dystansu niecelnie strzelał jeden z zawodników Jagiellonii.

2
1
1
1
3
60'

Żółtą kartką ukarany Kazimierz Moskal, trener drużyny z Łodzi.

5
4
2
3
10
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Bartosz Kwiecień.

2
2
2
2
3
57'
ZMIANA
56'

Bodvar Bodvarsson znów znakomicie spisał się w defensywie i zatrzymał Łukasza Sekulskiego.

5
3
2
1
5
55'

Z dystansu uderzył Martin Pospisil. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

3
1
3
2
3
54'

Źle zachował się Łukasz Sekulski, który dostał znakomite podanie od Dani Ramireza. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

5
1
1
2
4
49'

Dobrze w defensywie spisał się Maksymilian Rozwandowicz, który przyblokował w polu karnym Juana Camarę.

2
2
49'

Arkadiusz Malarz i Patryk Klimala - to częsty dziś obrazek. Znów lepszy bramkarz ŁKS-u. Napastnik Jagiellonii tym razem zbyt mocno wypuścił sobie piłkę

3
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

5
2
2
1
1
45+3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Goście wybili piłkę.

10
1
1
3
45+2'

Nie ma rzutu karnego! Sędziowie uznali, że wcześniej był spalony. Gramy dalej!

21
6
2
10
21
45'

Doliczone cztery minuty. Cały czas czekamy na decyzję o rzucie karnym.

10
2
3
3
11
44'

Jeszcze trwa chyba kontultacja VAR.

17
3
4
4
10
43'

Rzut karny dla Jagiellonii! Sędzia odgwizdał faul Rozwandowicza na Pospisilu.

18
9
5
4
11
40'

Po dośrodkowaniu Juana Camary niecelnie główkował Jesus Imaz.

6
1
1
1
2
40'

Gra wznowiona.

3
1
3
1
1
39'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Adrian Klimczak.

2
2
3
2
37'

Arkadiusz Malarz teraz daleko wyszedł z bramki i znów popisał się dobrą interwencją. Po chwili znów dobrze spisał się bramkarz ŁKS-u.

13
3
2
1
2
36'

Po dośrodkowaniu w pole karne z 6 metrów niecelnie główkował Patryk Klimala. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
2
2
1
2
34'

Po podaniu Dani Ramireza z kilkunastu metrów strzelał Michał Trąbka. Piłka odbiła się od słupka! Dobitka była już niecelna.

8
7
10
3
4
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego po którym główkował Bartosz Kwiecień. Kapitalnie ten strzał obronił Arkadiusz Malarz. Przy dobitce Tarasa Romanczuka zablokowali obrońcy.

7
2
3
1
1
30'

Szybka odpowiedź gospodarzy. Po strzale z pola karnego Patryka Klimali dobrze interweniował Arkadiusz Malarz.

9
1
1
1
2
29'

Ładne uderzenie Piotr Pyrdoła niemal z narożnika pola karnego. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

7
3
2
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Guima.

ŁKS Łódź
5
3
3
2
9
25'

Ładne zagranie w pole karne Jagiellonii, gdzie Michał Trąbka tylko lekko podbił piłkę. Damian Węglarz nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
1
3
23'

1
2
23'

Z rzutu wolnego strzelał Patryk Klimala. Trafił piłką w mur.

4
2
1
22'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki gości około 25 metrów.

2
1
1
1
4
21'

Jakub Wójcicki zagrał w pole karne ŁKS-u. Na piłkę już czekał Patryk Klimala, ale wcześniej wybił ją Jan Sobociński.

3
18'

Kapitalnie zachował się Dani Ramirez! Efektownym zwodem minął obrońców, oddał techniczny strzał, ale znakomicie obronił Damian Węglarz .

9
5
6
1
1
16'

Patryk Klimala uciekł obrońcom, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale posłał piłkę obok bramki.

2
4
5
5
3
13'

W odpowiedzi goście. Adrian Klimczak zagrał przed bramkę Jagiellonii, lecz tam nie było Sekulskiego. Zabrakło uderzenia.

5
3
2
1
1
12'

Jesus Imaz potknął się w polu karnym ŁKS-u. Było groźnie przed bramką łodzian.

1
2
6
2
2
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Maksymilian Rozwandowicz wybił piłkę. Zza pola karnego uderzył jeszcze Bodvar Bodvarsson, ale ten strzał został zablokowany.

5
1
4
3
3
9'

Szuka kombinacyjnej gry ŁKS. Zawodnicy beniaminka wymieniają podania w okolicy pola karnego Jagiellonii i szukają swojej okazji. Przed chwilą zablokowany został Łukasz Sekulski.

6
6
2
3
3
7'

Ciekawy początek spotkania. Dość szybkie tempo, oba zespoły starają się atakować.

6
1
5'

Patryk Klimala tym razem strzelał z ostrego kąta. Uderzenie było jednak niecelne.

3
2
1
3'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Jagiellonii. Na spalonym był jednak Patryk Klimala.

1
2
3
2
1
1'

Szybko zaatakował ŁKS i to bardzo groźnie! Podanie w pole karne, ładnie strzelał z ostrego kąta Dani Ramirez. Bramkarz obronił, jeszcze dobijał Piotr Pyrdoł, ale nie ma gola. Mocny początek łodzian!