2
3
5
90+1'

Aktywniejszy w ofensywie cały czas stara się być Lech. Pogoń z remisu jest już raczej zadowolona.

10
17
8
10
19
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

12
6
6
4
6
88'

Lech dłużej utrzymuje się przy piłce. Jednak do bramki Pogoni ma dość daleko.

16
6
7
5
12
86'
86'

Kolejny strzał w meczu Tiby. Piłka minęła słupek bramki Pogoni.

11
9
8
4
12
85'

Klasyk oceniłby: Lech lepiej zniósł trudy meczu i to goście mogą powalczyć o wygraną w Szczecinie.

26
13
3
1
4
83'

Chciała odpowiedzieć Pogoń. Strzelał Frączczak, ale piłka poszybowała ponad bramką.

19
8
6
2
3
82'

Gol! Strzelił Thomas Rogne. Asystował mu Darko Jevtić. Jevtić dośrodkował z rogu, Rogne uprzedził Stipicę i jest 1:1! Gol wisiał na włosku i w końcu padł.

117
61
20
14
41
81'

Ależ się dzieje! Tiba "urwał" sprzed pola karnego. I kto w bramce? PAN STIPICA! Będzie korner.

13
5
4
3
4
81'

Jóźwiak uderzał z ostrego kąta. I po raz kolejny mąż opatrznościowi p. Dante na posterunku!

8
4
3
4
7
80'

Lech coraz bardziej zaczyna naciskać. Dośrodkowanie z lewej strony, Stipica niczym pan domu, mąż i ojciec zażegnał niebezpieczeństwo pewnie łapiąc piłkę.

14
3
4
3
5
78'
10
6
10
6
7
77'

Uderzał Jevtić. Zagrożone mogły się poczuć koparki obecne na stadionie przy uloicy Karłowicza.

9
9
4
4
6
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Rogne.

Lech Poznań
17
9
6
7
13
72'

Do dośrodkowania starał się dojść Gytkjaer, gola jednak nie ma. Stipica powoli zabiera się do wznowienia gry.

9
7
5
5
12
70'

Coraz mniej czasu mają gracze Lecha na doprowadzenie do remisu. Pogoń oddaliła grę od własnego pola karnego.

20
10
6
9
15
67'

Akcja Puchacza. Mogło być groźnie, ale efektem tylko rzut rożny dla Lecha.

16
8
6
7
17
66'
14
6
6
7
10
64'

Emocje jak w premierowym odcinku "Klanu". Mamy nadzieję, że podobnie jak w serialu tak i tutaj wszystko się rozkręci.

8
12
5
5
6
62'

Gracze Lecha Poznań nie mają pomysłu na zaskoczenie Portowców. A może na tzw. chaos? Na orliku przynosi to efekt.

11
16
6
7
11
60'

Pogoni udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Lech ponownie musi stopniowo zdobywać teren.