Pogoń Szczecin
21' Srdjan Spiridonović 35' Zvonimir Kozulj 90+6' David Stec
Lech Poznań
44' Robert Gumny 49' Kamil Jóźwiak 74' Thomas Rogne 82' Thomas Rogne
1:1

Koniec. Pogoń długo prowadziła z Lechem, ale musi zadowolić się remisem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Stec.

Aktywniejszy w ofensywie cały czas stara się być Lech. Pogoń z remisu jest już raczej zadowolona.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Lech dłużej utrzymuje się przy piłce. Jednak do bramki Pogoni ma dość daleko.

Kolejny strzał w meczu Tiby. Piłka minęła słupek bramki Pogoni.

Klasyk oceniłby: Lech lepiej zniósł trudy meczu i to goście mogą powalczyć o wygraną w Szczecinie.

Chciała odpowiedzieć Pogoń. Strzelał Frączczak, ale piłka poszybowała ponad bramką.

Gol! Strzelił Thomas Rogne. Asystował mu Darko Jevtić. Jevtić dośrodkował z rogu, Rogne uprzedził Stipicę i jest 1:1! Gol wisiał na włosku i w końcu padł.

Ależ się dzieje! Tiba "urwał" sprzed pola karnego. I kto w bramce? PAN STIPICA! Będzie korner.

Jóźwiak uderzał z ostrego kąta. I po raz kolejny mąż opatrznościowi p. Dante na posterunku!

Lech coraz bardziej zaczyna naciskać. Dośrodkowanie z lewej strony, Stipica niczym pan domu, mąż i ojciec zażegnał niebezpieczeństwo pewnie łapiąc piłkę.

Lech Poznań. Schodzi: Karlo Muhar. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

Uderzał Jevtić. Zagrożone mogły się poczuć koparki obecne na stadionie przy uloicy Karłowicza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Rogne.

Do dośrodkowania starał się dojść Gytkjaer, gola jednak nie ma. Stipica powoli zabiera się do wznowienia gry.

Coraz mniej czasu mają gracze Lecha na doprowadzenie do remisu. Pogoń oddaliła grę od własnego pola karnego.

Akcja Puchacza. Mogło być groźnie, ale efektem tylko rzut rożny dla Lecha.

Lech Poznań. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Darko Jevtić.

Emocje jak w premierowym odcinku "Klanu". Mamy nadzieję, że podobnie jak w serialu tak i tutaj wszystko się rozkręci.

Gracze Lecha Poznań nie mają pomysłu na zaskoczenie Portowców. A może na tzw. chaos? Na orliku przynosi to efekt.

Pogoni udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Lech ponownie musi stopniowo zdobywać teren.

Nic nie zmienia się w obrazie meczu. W ataku Lech, Pogoń skupiona na defensywie sporadycznie wyprowadza kontry.

Lech wymienia sporo podań. Jednak wszystko dzieje się w okolicach środka pola.

Aktywny w szeregach Lecha jest Tiba. Wciąż nie ma to jednak przełożenia na gole dla gości.

Optyczna przewaga Lecha. Pogoń czeka na to, co zrobią rywale.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

Moder przed polem karnym Tiby, strzał odbił Stipica. Na więcej nie pozwolili obrońcy.

Jóźwiak w polu karnym Pogoni. Dośrodkowanie bez większych problemów wybił obrońca.

Sędzia wznowił grę po przerwie.

Przerwa. Pogoń prowadzi z Lechem po pięknym golu Spirdonovicia.

Sęzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Kolejna okazja przed Lechem. Strzelał Puchacz, jednak został zablokowany.

Akcja Lecha. Szarżował Tiba, jednak uderzenie zablokował Kowalczyk.

Akcja Pogoni, do uderzenia zdołał dojść Kowalczyk. Mickey van der Hart zdołał jednak obronić.

Pogoń przeniosła ciężar gry na połowę Lecha. Gospodarze kontrolują przebieg meczu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zvonimir Kozulj.

Uderzał Spiridonović. Zawodnik Pogoni został jednak w ostatnim momencie zablokowany.

Dogrywał Listkowski, Satka w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

Lech rozgrywa piłkę na połowie Pogoni. Goście jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Portowców.

Akcja Pogoni, zagrywał Kozulj. Piłkę złapał Mickey van der Hart.

Jest strzał Lecha. Uderzał Jóźwiak, ale nie trafił w bramkę.

Lech nie potrafi poważniej odpowiedzieć Pogoni, która kontroluje przebieg gry.

Gol! Strzelił Srdjan Spiridonović. Cóż za gol Austriaka. Spiridonović sprzed pola karnego uderzył niemal w samo okienko bramki Lecha. 1:0!

Zagranie Listkowskiego w pole karne, Rogne wybił piłkę na rzut rożny.

Optyczna przewaga należy do Pogoni. Gospodarze jednak nie potrafią poważniej zagrozić Lechowi.

Zakręcił piłkę Kozulj, ta jednak trafiła tylko w boczną siatkę.

Tiba sfaulował Kozulja tuż przed polem karntm. Rzut wolny dla Pogoni.

Odpowiedź Pogoni. Stec zagrywał do Frączczaka. Dobrze w bramce zachowałs się Mickey van der Hart.

Kolejna okazja Lecha. Z dystansu uderzał Puchach, Stipica odbił piłkę przed siebie. Obrońcy zdołali uchronić golkipera przed dobitką.

Pierwszy strzał Lecha. Z dystansu uderzył Tiba, Stipica nie pomylił się pewnie łapiąc piłkę.

Pogoń w ataku. Portowcy szukają swojej pierwszej okazji do zdobycia gola.

Spokojne pierwsze minuty. Zagranie do Spiridonnovicia, który jednak na spalonym.