13
6
28
90'

Źle rozwiązał to Wojtkowski. Pomocnik Wisły ruszył z kontratakiem, ale zdecydował się na strzał i nie trafił.

16
11
5
6
13
89'

Marko Vejinović trafia z rzutu wolnego w poprzeczkę! Druga poprzeczka Holendra w tym meczu.

15
8
8
8
17
88'

Dośrodkowanie Nalepy z rzutu rożnego. Poradzili sobie krakowianie.

10
7
5
5
16
86'
85'

Świetna centra Sadloka. Buksie zabrakło jednak centymetrów.

5
3
5
5
8
85'

Żółtą kartkę otrzymał Azer Busuladzić.Busuladzić przerwał akcję Błaszczykowskiego.

6
2
3
4
7
83'

Ucierpiał Janicki w polu karnym Arki. Nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki.

14
8
8
9
9
82'

Zablokowany strzał Sadloka. Mamy korner dla gospodarzy.

11
3
4
4
19
81'

Słaby strzał Wojtkowskiego. Nie potrafił nawet skierować futbolówki w światło bramki.

11
11
7
8
11
80'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień.Zbozień popełnił faul tuż przed własnej polem karnym.

6
5
7
8
16
78'

8
77'

Błyskawiczna kontra gdynian. Antonik dostał piłkę, ale fatalnie rozwiązał akcję.

3
75'

Błaszczykowski podał piłkę pod nogi... Busuladzicia. Piłkarz z Gdyni oddał strzał, ale wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

2
5
6
3
9
74'

Prosta strata Klemenza. Nalepa wywalczył rzut rożny.

10
5
7
2
4
72'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Michał Nalepa.

Teraz już nie było spalonego! Michał Nalepa dośrodkował piłkę prosto na głowę Jankowskiego, który nie dał żadnych szans Buchalikowi. Arka zasłużenie prowadzi 1:0!

79
39
14
41
62
70'

Wiślacy zablokowali uderzenie jednego z piłkarzy Arki. Gdynianie są lepsi w tym meczu.

23
10
8
6
9
Czy w tym zobaczymy chociaż jednego gola?
7
67'

Arka znowu trafia do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Nalepa świetnie wypatrzył Dawita Schirtladze. Gruzin jednak nie wytrzymał ciśnienia.

7
5
6
4
14
65'

Celny strzał Zbozienia z dystansu. Buchalik z problemami chwycił piłkę.

15
7
5
3
2
64'

Antonik pogubił się i stracił piłkę. Arka cały czas atakuje.

7
6
3
3
6
62'

Mamy przerwę w grze. Opatrywany jest Kamil Wojtkowski.

3
4
7
8
11
59'

Świetna szansa dla Brożka! Snajper Wisły oddał strzał z kilku metrów, ale pod nogi rzucił mu się Zbozień i zablokował uderzenie! Wcześniej świetnym dośrodkowaniem popisał się Silva.

7
4
2
4
8
58'

Wisła Kraków. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Chuca.

15
9
5
4
4
57'

Druga połowa zdecydowanie pod dyktando gdynian. Wisła musi się szybko otrząsnąć.

15
5
9
2
3
54'

Piłka w siatce, ale jeden z graczy Arki na spalonym! Świetna wrzutka Nalepy z rzutu wolnego prosto na głowę Christiana Maghomy. Futbolówka minęła obrońców Wisły i Buchalika. Wciąż 0:0. Trwa wideoweryfikacja. BRAMKI NIE MA!

24
11
10
14
24
52'

Świetne dośrodkowanie Antonika z praweg skrzydła. Poradził sobie Lukas Klemenz.

8
3
2
3
3
51'

Fatalne pudło Antonika! Basha nie zatrzymał Nalepy. Pomocnik Arki doskonale dostarczył piłkę, ale jego młodszy kolega zawiódł.

1
50'

Szansa! Michał Nalepa strzelił głową, ale prosto w Buchalika.

5
2
1
1
2
49'

Antonik nie opanował piłki przy linii bocznej. Przerzut Busuladzicia pozostawiał sporo do życzenia.

1
1
1
2
2
48'

Potężne uderzenie Azera Busuladzicia z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki Wisły.

19:42

Oba zespoły już na murawie. Za chwilę poczatek drugiej części gry.

8
3
3
1
45'

Doliczona została jedna minuta.

4
2
1
2
1
45'

Przewrócił się Silva, lecz gwizdek sędziego milczy.

3
3
2
2
2
43'

Rafał Boguski strzelił, ale tylko w środek bramki. Tam świetnie ustawiony stał Steinbors.

3
12
4
3
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma.Obrońca Arki obejrzał żółty kartonik za dyskusje z arbitrem.

9
3
3
5
9
40'

Wisła ma wyraźne problemy z dośrodkowaniami Nalepy. Piłkarz Arki znowu zacentrował, ale przyjezdnym zabrakło szczęścia.

12
5
2
4
3
19:42

[b]ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Robert Lewandowski do Manchesteru United!

[/b]

2
1
1
1
3
38'

Jankowski strzelił na bramkę Buchalika. Piłka odbiła się od jednego z Wiślaków i sprawiła duże problemy bramkarzowi. Tylko korner dla ekipy znad morza.

4
1
2
3
8
37'

Dobre dośrodkowanie Nalepy. Dużo zamieszania w polu karnym Wisły, ale zabrakło strzału.

5
5
1
1
2
36'

Kolejna próba Maka z dystansu. Znowu lekka, ale tym razem niecelna. Piłka przeleciała obok słupka bramki Steinborsa.

6
5
2
4
8
35'

Lekkie strzał Michała Maka został zablokowany przez gdynian.

6
4
1
3
6
34'

Ciekawie rozegrana akcja przez piłkarzy z Krakowa. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę Arki. Trzeba przyznać, że fajnie ogląda się ten mecz.

11
2
4
1
2
32'

Przechwyt Janickiego. Dobrze przeczytał zagranie Antonika.

8
3
2
1
3
30'

Jak to zrobił Marko Vejinović?! Cudowny strzał Holendra z dystansu i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

13
5
9
7
4
28'

Problemy Buchalika! Marko Vejinović oddał strzał z dystansu. Bramkarz Wisły popełnił błąd i ma szczęście, że nie było nikogo na dobitkę.

7
26'

Ładnie to zrobił Silva! Podbiegł z piłką i oddał strzał zza pola karnego. Niezawodny Steinbors znowu pewnie interweniował.

10
6
2
3
3
24'

Ofensywne wejście Zbozienia po prawej stronie. Sędzia zauważył, że obrońca Arki znajdował się jednak na pozycji spalonej.

5
2
4
2
3
23'

Daleki wyrzut z autu Zbozienia. Piłka poleciała w pole karne krakowian, ale piłkarze Wisły sobie poradzili.

7
4
1
1
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vejinović.Holender uderzył łokciem Silvę.

7
3
2
6
8
21'

Kamil Antonik zatańczył w polu karnym Wisły, lecz nie miał pomysłu i stracił piłkę.

8
4
3
2
4
19'

Silva zbyt mocno do Maka. Nawet tak szybki skrzydłowy nie zdążył do takiego podania.

2
2
1
3
5
17'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.Sadlok sfaulował Antonika i obejrzał żółty kartonik.

7
2
1
7
7
16'

Steinbors znowu ratuje Arkę! Wojtkowski zagrał piłkę w kierunku bramki, ale Łotysz spisał się bez zarzutu. Niepotrzebne są te faule gdynian w okolicach pola karnego.

1
15'

Piękny strzał Sadloka z rzutu wolnego. Steinbors trącił piłkę i mamy korner.

7
4
2
2
3
14'

Dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego prosto na głowę Azera Busuladzicia. Zagrożenie oddalone.

3
2
2
5
3
11'

Wielkie zamieszanie w polu karnym gdynian! Danch zagapił się blisko bramki i stracił futbolówkę. Steinbors wygrał jednak pojedynek z Brożkiem! Później dobitka Silvy okazała się niecelna.

4
1
4
2
2
9'

Wojtkowski napędził akcję w środku pola i zagrał futbolówkę na prawe skrzydło. Dośrodkowanie nie było jednak najlepsze i piłka wpadła prosto do rąk Pavelsa Steinborsa.

3
3
3
4
4
7'

Paweł Brożek dopadł do piłki, ale nie trzymał linii spalonego. Gwizdek sędziego i gra przerwana.

5
3
3
6'

Antonik uderzył z pierwszej piłki, ale nieczysto trafił w futbolówkę. Taki strzał nie mógł zagrozić miejscowym.

5
4
1
1
4
4'

Odważnie gra Arka! Ofiarny wślizg Buguskiego i mamy rzut rożny. Kamil Antonik mógł oddać strzał, ale świetnie spisał się doświadczony piłkarz Wisły.

8
4
3
3
2
3'

Dawit Schirtladze założył "siatkę" Lukasowi Klemenzowi, ale później do piłki jako pierwszy dopadł Buchalik.

7
2
2
2'

Trochę niedokładności w pierwszych akcjach z obu stron.