1
1
3
90+1'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Pedro Tiba. Fatalne zachowanie Tuszyńskiego, który stracił piłkę w środku pola. Tiba dograł do niepilnowanego Amarala, a ten z kilku metrów spokojnie pokonał Placha. Deklasacja.

103
39
9
4
9
90+1'

Rymaniak strzelał z nieprzygotowanej pozycji. Piłka minęła cel.

10
7
2
1
1
90'

Doliczone 4 minuty.

3
2
4
5
5
88'

Laga do przodu. To pomysł Piasta. Nawet to nie wychodzi.

8
9
2
3
2
87'

Steczyk do Tuszyńskiego, ale Satka spokojnie przerwał akcję głową.

5
5
1
1
2
84'

Tylko cud sprawi, że Piast nie wyjedzie z Poznania z porażką. Tragicznie grają gliwiczanie.

16
10
3
4
4
82'

Tym razem Felix zagrał bardzo źle. Miał mnóstwo miejsca, aby uruchomić niepilnowanego Konczkowskiego, a podał wprost pod nogi Kostewycza.

6
10
1
1
3
82'

Tragiczne uderzenie Jevticia.

3
4
2
13
81'
79'

Jóźwiak schodzi z boiska kulejąc. Potrzebna będzie kolejna wymuszona zmiana.

1
2
6
16
18
78'

Felix próbował uderzyć z 16. metra. Został zablokowany.

7
3
1
2
1
76'

Lech kontroluje całkowicie ten mecz. Piast nie potrafi skonstruować choćby jednej składnej akcji.

17
11
2
4
4
73'
72'

Celne uderzenie Kirkeskova, ale van der Hart bez problemu interweniował.

13
2
5
2
2
71'

Chyba ostatnia okazja dla Piasta, żeby wrócić do meczu. Sokołowski faulowany tuż przed polem karnym.

2
1
8
1
4
67'

Ależ nieporadny jest dzisiaj Piast. Nie do takiej drużyny przyzwyczajeni są kibice w Gliwicach.

1
66'
65'

Póki co Lech w "10". Na boisko za moment wejdzie Dejewski.

5
5
5
3
4
64'

Gumny opuszcza boisko z kontuzją.

1
3
6
23
9
64'

Szybka akcja Lecha. Jóźwiak szukał kolegi w polu karnym, choć chyba mógł strzelać. Wszystko spaliło na panewce.

4
1
2
4
7
62'
60'

Piast przybity takim rozwojem sytuacji. Nie potrafią goście zagrozić Lechowi.

17
7
3
2
5
56'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz. Wrzutka z lewej strony, Gytkjaer urwał się Malarczykowi i mocnym strzałem głową trafił na 2:0. Sytuacja Piasta coraz gorsza.

116
58
15
14
20
54'
53'

Kostewycz dryblował w polu karnym i oddał strzał. Upadał jednak na boisko i uderzył fatalnie.

2
1
3
6
52'

Jeśli Piast chce wywieźć z Poznania korzystny wynik, to potrzebuje napastnika. Dzisiaj Parzyszek co najwyżej statystuje.

4
3
3
4
2
48'

Agresywnie drugą połowę rozpoczęli goście. Piast szuka szybkiego wyrównania.

7
3
5
4
8
46'

Gramy dalej.

6
6
2
2
1
45+1'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Pewne uderzenie Duńczyka! Lech strzela gola do szatni, a sędzia kończy pierwszą połowę.

111
55
17
10
21
45'

Malarczyk sfaulował Tibę. Ogromna szansa przed Lechem.

31
8
3
5
14
45'

Rzut karny dla Lecha!

47
12
7
7
14
42'

Wrzutka Jevticia nie była zła, ale żaden kolega jej nie zamknął. Piłka trafiła jeszcze do Tiby, którego zagranie było już fatalne.

5
8
3
7
11
42'

Jóźwiak walczył z dwójką rywali i Lech ma rzut wolny.

21
8
4
3
4
41'

Jevtić oddał strzał, który przyblokowali obrońcy. Kapitan Lecha wywalczył tylko kolejny korner.