Gra toczy się na połowie Korony, a gospodarze dzielnie się bronią.

2
2
4
90+2'

Doskonałą okazję miał Rafael Lopes, ale w polu karnym z kilku metrów strzelił obok bramki.

10
4
3
4
5
90'

Doliczone pięć minut.

8
3
6
6
12
90'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez.

7
3
6
4
7
89'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał David Jablonsky. Tym razem czerwona kartka dla zawodnika Cracovii. Sędzia uznał, że obrońca Cracovii niesportowo faulował rywala.

30
26
6
6
6
87'

Rzut rożny dla Korony. Kielczanie szanują piłkę i starają się ją rozgrywać na połowie gości.

10
3
2
2
4
85'

1
83'

Dzielnie broni się Korona Kielce.

12
5
1
1
2
81'

Tym razem żółtą kartką ukarany Michał Probierz.

15
12
2
4
4
80'

Pelle van Amersfoort wstrzelił piłkę przed bramkę Korony. Dobrze interweniował Marek Kozioł.

4
2
2
78'

Korona teraz zamknięta na własnej połowie.

3
1
1
2
5
77'

Coraz bliżej do końca spotkania, Korona gra w dziewiątkę. Przed chwilą żółtą kartką ukarany został trener gospodarzy. Będzie jeszcze sporo emocji w tym meczu.

4
3
4
3
9
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Żubrowski. Sędzia uznał, że pomocnik Korony faulował zawodnika Cracovii i ukarał go żółtą kartką.

13
8
2
8
18
74'

W polu karnym Cracovii strzelał jeden z zawodników Korony. Uderzenie zostało zablokowane.

4
2
1
2
2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pelle van Amersfoort.

5
4
2
1
2
72'

Solidnie w defensywie prezentuje się Korona Kielce. Gospodarze bronią się przed atakami Cracovii.

4
3
1
1
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

2
1
3
3
1
67'

Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.

1
1
1
1
2
67'

Szuka Cracovii okazji na gola. Kolejne dośrodkowanie w pole karne Korony i niecelne uderzenie głową. I tak był jednak spalony.

1
2
1
64'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, piłka prześlizgnęła się po głowie jednego z zawodników, a następnie złapał ją Marek Kozioł.