4
5
5
87'

Gol! Strzelił Aleksander Buksa. Asystował mu Jakub Błaszczykowski. 3:0 dla Wisły po pięknym golu Buksy! Błaszczykowski dograł Buksy w polu karnym, a ten popisał się pięknym, technicznym strzałem po długim słupku!

130
75
13
8
15
85'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii Białystok. Zabrakło już groźnego uderzenia na bramkę, ale gospodarze utrzymali się przy piłce.

12
6
4
1
2
81'
79'

Spore zamieszanie przed bramką Wisły. Wyratowali się obrońcy drużyny z Krakowa.

18
10
5
1
3
78'

Po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego niecelnie główkował Rafał Janicki.

8
7
5
7
4
76'

Solidnie prezentuje się Wisła Kraków. Gospodarze jeszcze szukają okazji na podwyższenie prowadzenia.

26
11
2
1
2
72'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii.

7
5
1
2
71'
komentarz

3
1
1
1
1
68'

Ładne, mocne, ale jednak niecelne uderzenie z dystansu oddał Juan Camara.

4
1
3
66'

Groźnie zaatakowała teraz Jagiellonia Białystok. Najpierw Jesus Imaz trafił w słupek, a następnie inny zawodników Jagiellonii oddał niecelne uderzenie.

7
4
3
3
2
63'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Jesus Imaz. Ten strzał został jednak zablokowany.

8
2
3
1
4
60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

18
11
3
4
3
56'

Gol! Strzelił Kamil Wojtkowski.

2:0 dla Wisły Kraków po bramce Kamila Wojtkowskiego! Wrzutka w pole karne Jagiellonii, gdzie bramkarz drużyny z Białegostoku niemal wpadł w swojego kolegę z zespołu i nie zdołał złapać piłki. Tę przejął Kamil Wojtkowski i skierował ją do bramki.

Wisła Kraków
148
71
8
5
12
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie przed bramką Jagiellonii. Będzie jeszcze jeden rzut rożny.

21
11
1
1
2
54'

Maciej Sadlok przedzierał się w polu karnym Jagiellonii. Obrońca Wisły wywalczył rzut rożny.