PKO Ekstraklasa: 22. kolejka
16 lut 2020 15:00
90+4'

Już tylko minuta pozostała Zagłębiu na doprowadzenie do remisu. Nic nie wskazuje na to, aby gospodarzom ta sztuka się udała.

38
15
1
1
2
90+2'

Wisła pod polem karnym Zagłębia. Gospodarze nie są w stanie przedostać się pod bramkę gości.

32
16
2
2
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
4
6
2
17
89'

Dośrodkowanie w pole karne, starał się uderzać Balić, ale sfaulował rywala.

6
7
1
2
3
88'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Balić.

6
6
2
86'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłka wyszła na aut bramkowy. Lubinianie mają pretensje do sędziego.

5
9
2
1
2
84'

Wisla stara się oddalać grę od własnej bramki. Zagłębie nie jest w stanie zagrozić gościom.

28
14
8
1
2
81'
79'

Groźnie pod bramką Wisły, uderzał Guldan, a piłkę z linii bramkowej wybił Janicki!

38
16
12
6
8
78'

Zagłębie na połowie Wisły, jednak akcje gospodarzy są przewidywalne i defensywa gości bez problemów je przerywa.

8
6
2
1
3
75'
74'
74'
1
2
2
2
71'

Niespodziewany strzał Zivca, piłka poszybowała ponad bramką Buchalika.

10
12
1
2
4
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vukan Savicević.

Wisła Kraków
9
3
2
6
18
67'

Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, Guldan uderzył obok słupka.

10
8
2
4
6
64'

Gol! Strzelił Vukan Savicević. Asystował mu Maciej Sadlok. Z okolic środka pola za plecy obrońców zagrał Sadlok, do piłki doszedł Savicević i piętą uderzył ponad niepotrzebnie wychodzącym z bramki Forencem. 0:1!

125
75
14
14
24
63'

Groźny strzał Savicevicia sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy i o metr minęła słupek.

4
4
3
2
7
61'

Czerwiński dogrywał z linii końcowej, został zablokowany przez Żukowa.

1
59'

Po polem karnym Wisła zderzyli sę Kopacz i Tosik. Obaj leżą na murawie.

2
4
2
1
3
58'

Coraz więcej do powiedzenia ma Zagłębie. Gospodarze w ataku, ale bez okazji bramkowych.

3
2
3
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

4
2
5
5
8
53'

Z ok. 25 metrów na strzał zdecydował się Tosik. Kilka pięter ponad poprzeczką.

7
9
1
1
2
51'

Sprzed pola karnego na uderzenie zdecydował się Bohar. Niewiele mu z tego wyszło, ale rzut rożny wywalczył.

8
2
2
3
2
48'

Od początku 2. połowy w ataku Wisła. Zagłębie cały czas czeka.

11
5
3
1
1
46'

Wracamy do meczu!

10
8
5
2
2
46'
14:48

2
1
45+1'

Uderzał Sadlok, piłka otarła się o Kopacza i tuż ponad bramką wyszła na rzut rożny.

2
2
1
2
8
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
3
4
2
42'

Pomocy potrzebuje Jakub Tosik. To efekt ostrego wejścia Wojtkowskiego.

7
9
1
3
42'

Zaostrzyła się gra. Sędzia jednak jeszcze kartek nie wyciąga.

4
5
1
1
39'

Powoli zbliżamy się do przerwy. I całe szczęście.

5
5
1
2
3
36'

Po dośrodkowaniu z rogu i zgraniu piłki przez Guldana Bialek głową uderzył z pięciu metrów ponad bramką! To powinien być gol.

5
3
1
1
8
35'

Białek do Zivca, ten jednak w ostatnim momencie został zablokowany.

4
4
2
1
1
34'

Nudzimy się jak urodzinach nauczycielki chemii. Zagłębie przeważa, ale nic z tego nie wynika.

3
2
2
1
4
31'

Z pola karnego uderzał Sadlok. Piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w boczną siatkę!

2
30'

Nieśmiało zaatakować Zagłębie. Bardzo nieśmiało. Nic z planów nie wyszło.

5
2
5
6
27'

Ładna wymiana podań przez krakowian. Żukow uderzył, ale trafił w obrońcę. Będzie rzut rożny.

16
9
4
5
6
26'

Zagłębie cały czas pasywnie, Wisła aktywniejsza, ale nie chce zbytnio się odsłonić.

4
4
4
4
4
23'

Po dośrodkowaniu z lewej strony główkował Klemenz, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

7
5
1
4
3
21'

Uwaga! Jeśli przez dłuższy czas nie będą pojawiały się wpisy to znaczy, że zasnęliśmy. Wówczas prosimy o telefony do redakcji.

12
6
4
1
2
20'

Czerwiński dogrywał wzduż pola bramkowego, nikt nie doszedł do piłki.

4
4
1
1
2
19'

Wciąż emocje jak na plaży w deszczowy dzień. Dwie akcje w meczu to stanowczo zbyt mało.

4
3
2
6
16'

Aktywniejsza w ofensywie jest Wisła. Przed momentem z dystansu ponad bramką uderzył Maciej Sadlok.

9
5
3
2
8
13'

Groźnie zapowiadała się akcja Wisły Kraków. Z pola karnego uderzał Turgeman, ale przymierzył zbyt anemicznie i obrońca wyjaśnił wszystko.

4
6
3
6
8
10'

I znowu gra przeniosła się do środka pola. Niewiele dzieje się na boisku.

6
4
5
4
5
7'

Wisła Kraków uzyskała przewagę, Zagłębie skupione przed własnym polem karnym.

17
6
2
1
1
5'

Błaszczykowski ograł Bohara i zagrał prostopadle do Turgemana. Strzał z ok. siedmiu metrów Forenc zdołał wybić na rzut rożny!

18
6
2
3
3
3'

W pierwszych minutach gramy w środku pola. Jak na razie bez okazji podbramkowych.