PKO Ekstraklasa: 25. kolejka
03 mar 2020 18:00
90+5'

Jeszcze stara się coś zdziałać Wisła. Wrzutki "na chaos", ale nic z tego nie wynika.

11
10
3
2
2
90+4'

Tudor wrócił na murawę.

15
8
2
2
4
90+3'

Tudor na noszach opuścil boisko. Raków będzie grał w dziewiątkę.

4
1
2
9
8
90+1'

Na murawie leży Tudor, zawodnik Rakowa powoli zbiera się z murawy.

5
2
5
6
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
3
3
9
88'

Raków. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Kamil Piątkowski.

88'

Felicio Brown Forbes wpadł z piłką w pole karne, trafił boczną siatkę.

6
2
3
1
2
86'

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Rusłan Babenko.

85'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Suad Sahiti.

Wisła Płock
10
7
1
1
3
84'

Prostopadłe zagranie Adamczyka do Rzeźniczaka, ten jednak nie zdołał dojść do piłki. Szybszy Szumski.

7
6
1
1
4
80'

Adamczyk w polu karnym, strzał z ostrego kąta minął bramkę Szumskiego.

3
2
2
4
5
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Igor Sapała.

Raków Częstochowa
8
11
2
13
21
75'

Tudor do bramki, ale radość Chorwata była przedwczesna. Na spalonym znalazł się podający Szczepański.

7
2
1
1
2
73'

Ucierpiał Bartl, piłkarz Rakowa pozbierał się jednak z murawy.

5
5
1
2
1
71'

Nic nie zmienia się w meczu. Raków dyktuje warunki gry, Wisła ma problemy z przejęciem piłki.

6
4
1
3
2
68'

Wisła po dłuższej przerwie na dłużej na połowie Rakowa. Jednak nic z tego nie wynika.

6
4
2
3
2
65'

Raków prowadzi dwoma golami i wciąż atakuje. Wisła nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

13
6
1
1
3
63'

Błąd Szwocha, Jach uderzał z pola karnego, Daehne sparował piłkę!

1
61'
61'
60'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Petr Schwarz. Schwarz dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr, skąd Petrasek głową trafił na 2:0!

53
25
5
5
7
59'

To mogło być wejście smoka! Kontra Rakowa, Szczepański do Brown Forbea, a ten w świetnej sytuacji obok bramki. Gospodarzy uratował obrońca.

3
1
3
1
58'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Felicio Brown Forbes.

55'

Po rzucie rożnym i niewielkim zamieszaniu niecelnie uderzał Uryga. Wisła stara się zaatakować.

4
2
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

5
2
3
3
4
49'

Po dograniu z rogu z bliska w bramkarza uderzał Mikołajewski. Golkiper odbił strzał!