4
4
6
88'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Zgranie piłki, a strzału nie zdołał oddać Christian Gytkjaer. Dobra okazja dla Lecha.

14
6
3
3
6
85'

Groźne są dośrodkowania Macieja Sadloka. Mieli problemy zawodnicy Lecha, ale ostatecznie zdołali wybić piłkę.

12
7
5
7
6
84'

Tym razem groźna wrzutka Kamila Wojtkowskiego. Jeszcze będzie rzut rożny.

4
4
1
2
4
83'

Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy. Znów okazja na wrzutkę przed bramkę Lecha.

5
4
3
1
5
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sadloka niecelnie główkował jeden z zawodników Wisły.

5
4
2
6
79'

Faulowany był Kamil Wojtkowski. Będzie okazja na dośrodkowanie w pole karne Lecha.

4
4
1
6
77'

Coraz groźniejszy jest Lech. Przed chwilą po dośrodkowaniu Michała Skóracia Christiana Gytkjaera w ostatniej chwili zablokował Hebert.

14
5
3
5
6
74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Piłka odbiła się od jednego z zawodników gospodarzy i przeleciała tuż obok bramki Białej Gwiazdy.

3
1
6
2
6
73'

To powinien być gol! Kamil Jóźwiak dostał znakomite podanie od Christiana Gytkjaera, lecz mając przed sobą tylko bramkarz oddał niecelny strzał.

7
5
1
9
15
71'

Wyrównany fragment spotkania. Obie drużyny starają się atakować.

2
67'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Lecha. Wyratowali się jednak zawodnicy z Poznania.

5
1
4
66'

Efektowny strzał z rzutu wolnego oddał Jakub Moder, ale jeszcze lepiej interweniował Michał Buchalik!

7
3
3
4
8
65'

Płaskie dośrodkowanie Jakuba Modera z rzutu rożnego. Piłkarze Wisły wybili piłkę. Ale jeszcze będzie rzut wolny dla gości niemal z narożnika pola karnego Wisły.

3
1
2
63'

W pole karne Wisły wpadł Kamil Jóźwiak, lecz świetnie zatrzymał go Georgij Żukow

4
2
2
1
1
59'
ZMIANA
58'

Dwa razy z dystansu strzelał Georgij Żukow. Raz został zablokowany, a drugie uderzenie było niecelne.

2
1
56'

W odpowiedzi niecelny strzał z okolo 20 metrów oddał Vullnet Basha.

1
2
1
1
1
56'

Zza pola karnego strzelał Pedro Tiba. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

3
1
2
54'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vullnet Basha.

Wisła Kraków
1
1
2
2
5
51'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi kontuzjowany Lubomir Tupta. Wchodzi: Aleksander Buksa.

komentarz

1
1
50'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował jeden z piłkarzy Wisły.

2
2
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Ramirez.

Lech Poznań
4
2
1
4
47'

Zamieszanie w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu Wołodymyra Kostewycza. Ostatecznie jednak gospodarze zdołali wybić piłkę.

1
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+1'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Wisły. Piłka wyszła jednak poza boisko.

1
2
3
45'

Doliczona jedna minuta.

1
2
1
43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

6
1
1
2
4
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz. Wołodymyr Kostewycz dogrywał ze skrzydła przed bramkę Wisły. Tam na piłkę nabiegł Christian Gytkjaer i skierował ją do bramki. 1:1 w Krakowie.

89
50
8
14
37
38'

Maciej Sadlok ładnie zagrywał w pole karne Lecha. Tam piłkę przejął jednak Mickey van der Hart.

6
2
1
2
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

8
4
1
3
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Lecha główkował Janicki. Piłkę pewnie złapał bramkarz Lecha.

4
4
3
35'

Szybka akcja Wisły. Popędził na bramkę Lecha Kamil Wojtkowski, lecz jego uderzenie obronił Mickey van der Hart.

5
3
1
4
33'

Sporo gry na połowie Wisły, ale radzą sobie gospodarze z atakami Lecha.

3
2
1
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
2
1
1
30'

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Piłkę wypiąstkował Michał Buchalik.

3
1
4
26'

Tym razem na bramkę Lecha uderzył Kamil Wojtkowski. Strzał minimalnie niecelny.

4
1
2
4
4
24'

Uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Wisły Kraków. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

4
1
2
2
22'

Teraz trochę gry w środkowej strefie boiska. Przy piłce Lech.

3
1
1
1
20'

W pole karne Wisły dwukrotnie dogrywał Wołodymyr Kostewycz. Poradziła sobie defensywa Białej Gwiazdy.

5
19'

Szybkie tempo meczu i praktycznie akcja za akcję. Przed chwilą Lukas Klemenz zablokował strzał Kamila Jóźwiaka.

7
2
1
2
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a w polu karnym piłkę wybił Maciej Sadlok.

4
2
4
17'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja dla Lecha na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

4
2
15'

Zespołowa akcja Wisły. Gospodarze wymienili kilka podań w okolicy pola karnego Lecha, następnie dogranie przed bramkę Kolejorza, gdzie dobrze interweniował Mickey van der Hart.

8
6
2
14'

Z narożnika pola karnego strzelał Tymoteusz Puchacz. Uderzenie zostało zablokowane. Po chwili zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę przejął Michał Buchalik.

7
4
13'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły. Zabrakło jednak gospodarzom dobrego podania i piłka wyszła poza boisko.

3
3
1
2
13'

Piłkarze Wisły wymieniają podania na własnej połowie.

3
2
1
11'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

4
1
2
10'

Gra wznowiona. Rzut wolny dla Lecha.

5
1
1
9'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Christian Gytkjaer.

3
2
3
4
8'

Bardzo ciekawy początek spotkania. Na boisku sporo się dzieje.

7
2
1
7'

Groźnie w polu karnym Wisły. Najpierw uderzenie na bramkę gospodarzy zostało zablokowane, a później minimalnie niecelnie strzelał Tiba. Po rykoszecie piłka przeszła obok bramki.

5
2
3
3
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vukan Savicević. Asystował mu Maciej Sadlok. 1:0 prowadzi Wisła Kraków! Z dystansu na bramkę Lecha strzelał Maciej Sadlok. Wyszło mu podanie, które przejął Vukan Savicević i skierował piłkę do bramki.

62
24
6
20
40
5'

Szybka odpowiedź Lecha Poznań. Uderzył na bramkę Wisły Tymoteusz Puchacz, lecz strzał został zblokowany przez Maka.

2
1
2
1
2
4'

Rzut rożny dla Wisły Kraków. Po nim nie było jednak większego zagrożenia pod bramką Lecha.

3
2
2
1
2'

Gra toczy się na połowie Wisły Kraków. Grę wznowi Michał Buchalik.

1
1
1
1
14:25

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.