16
6
2
90+4'

Ależ pudło Puchacza z trzech metrów! Zawodnik Lecha dobijał piłkę po interwencji Majeckiego, ale trafił w boczną siatkę!

48
37
9
13
31
90+4'
12
4
3
2
4
90+3'

Jędrzejczyk zagrywał w pole karne, ale niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy.

5
4
4
8
7
90+2'

Djordje Crnomarković łokciem potraktował Luquinhasa. Zawodnik Legii długo zbiera się z murawy.

14
6
8
11
23
90+1'

Sprzed pola karnego uderzał Puchacz. Piłka trafiła w obrońcę.

14
6
4
5
10
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

15
6
9
5
14
88'

Na uderzenie zdecydował się Jakub Moder. Mocny strzał poszybował ponad poprzeczką.

19
9
5
6
10
87'

Przed polem karnym Legii sfaulowany został Jóźwiak. Będzie rzut wolny dla Lecha. Może być groźnie.

12
6
4
7
12
84'

Antolić uderzył z rzutu wolnego. Wprost w dobrze ustawionego bramkarza Lecha.

14
10
4
7
10
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Djordje Crnomarković.

14
8
3
3
5
82'

Groźnie sprzed pola karnego uderzał Jóźwiak. Piłka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

8
7
3
6
6
81'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Radosław Majecki.

Legia Warszawa
10
4
2
9
10
80'

Już tylko dziesięć minut ma Lech Poznań na uratowanie punktu.

8
3
4
3
4
78'

Moder zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Trafił w mur, po chwili uderzał Tiba, ale wyraźnie niecelnie.

5
2
1
4
76'

Kontra Legii, Luquinhas do Mateusza Cholewiaka, ten uderzył z pola karnego. Trafił w boczną siatkę. Będzie rzut rożny.

8
4
1
4
3
75'

Lech Poznań. Schodzi: Karlo Muhar. Wchodzi: Jakub Moder.

7
2
2
2
72'

Płaski strzał z pola karnego Antolicia. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

8
6
6
5
7
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Jóźwiak.

14
8
4
4
10
71'

Mocno sprzed pola karnego uderzał Vesović, Mickey van der Hart zdołał odbić piłkę.

4
1
5
3
5
69'

Lech stara się atakować, Legia umiejętnie rozbija akcje gospodarzy.

8
1
1
3
5
67'
64'

Po dośrodkowaniu z rogu piłkę z rogu źle wybijał Martins i... trafił w poprzeczkę własnej bramki!

4
10
6
3
6
63'

Szybkie wyjście Lecha. Strzał z pola karnego Marchwińskiego na rzut rożny wybił Radosław Majecki.

11
5
3
2
8
61'

Odpowiedź Legii, mocny strzał Antolicia z ok. 16 metrów. Piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką!

17
7
4
7
10
60'

Dośrodkowanie z rogu, Majecki spokojnie złapał piłkę.

3
60'
58'

To już pewne. Gola nie ma. Wciąż 1:0 dla Legii Warszawa.

12
9
3
4
13
56'

Jeszcze trwają analizy VAR. Wiele wskazuje na to, że spalony był.

6
7
1
6
11
56'

Po dośrodkowaniu Djordje Crnomarković z pięciu metrów do bramki. Sędzia gola nie uznał dopatrując się niewielkiego spalonego.

9
6
2
9
20
54'

Lech stara się grać szybciej, Legia nastawiła się na grę z kontry. Czekamy na pierwsze celne uderzenia po przerwie.

9
4
3
3
4
52'

Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę bez większych problemów wybił obrońca.

4
49'

Kolejna akcja Lecha. Lewą stroną ruszył Jóźwiak, zagrał w pole karne do Ramireza. Jednak zbyt mocno i piłkę złapał Majecki.

7
5
4
2
4
47'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Tiba. Trafił jednak w obrońcę. Po chwili uderzał Puchacz, pomylił się o metr.