6
10
12
90+3'

Daleki aut Koja, piłkarze Lechii zdołąli jednak wyprowadzić piłkę z pola karnego.

17
8
5
5
7
90+2'

Flavio Paixao dogrywał piłkę w pole karne, tam jednak Fila sfaulował Prochazkę.

12
6
8
8
17
90+1'

Lechia szuka kolejnej bramki.

51
11
4
7
18
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

29
10
6
4
5
90'

Ale szansa Górnika! Michał Koj wyszedł sam na sam z Kuciakiem, który jednak doskonale obronił!

30
13
5
6
13
89'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief. Za faul.

Lechia Gdańsk
15
8
2
5
8
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. A jednak mamy bramkę! Wideoweryfikacja zadecydowała - nie ma spalonego, Lechia remisuje w Zabrzu!

63
33
16
20
40
87'

Mamy wideoweryfikację.

23
13
11
6
26
87'

Mladenović tym razem z rzutu rożnego. Mihalik podał piłkę do Zwolińskiego, ten pokonał Chudego, sędzia jednak odgwizdał spalonego!

13
2
9
6
9
86'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mladenović. Piłkę nad poprzeczkę podbił Chudy.

18
5
5
5
10
85'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza. Za faul na Fili. Będzie pauzował w kolejnym meczu.

10
5
5
7
10
84'
ZMIANA
8
6
8
2
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek. Za ostry faul na Makowskim. Powinien się cieszyć, że skończyło się tylko na żółtej kartce.

7
2
7
5
5
83'

Mihalik przeciągnął dośrodkowanie, piłka w rękach Chudego.

9
7
4
5
3
82'

Lechia po golu poczuła krew. Piłkarze Górnika starają się panować nad emocjami.

8
10
6
4
10
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Kenny Saief.

Dynamiczna akcja Saiefa, który podał piłkę Zwolińskiemu. Ten uderzył zza pola karnego i pokonał Chudego!

52
24
12
16
42
78'

Gajos z rzutu rożnego, Nalepa strzelał na bramkę Chudego, który wyszedł z bramki, jednak obrońca Lechii nie trafił czysto w piłkę.

7
9
5
3
5
76'

Po długiej akcji Lechii, Mihalik wrzucił piłkę do Flavio Paixao. Ten strzelał głową z piątego metra, Chudy jest jednak nie do pokonania!

13
7
4
2
2
74'

Mladenović dogrywał w kierunku Paixao, ten minął się z piłką.

8
8
3
4
2
74'
ZMIANA
3
4
4
1
2
71'

Strzał Prochazki, minimalnie chybił!

10
3
3
5
5
71'

Akcja Jimeneza, podał jednak do nikogo i piłkę łatwo zgarnął Fila.

7
2
3
2
4
69'

Świetny strzał z woleja Rafała Pietrzaka, piłkę na siebie przyjął Wiśniewski!

9
5
4
3
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Jirka. Asystował mu Jesus Jimenez.

Grała Lechia, strzelił Górnik! Po rzucie rożnym Lechii, kontratak piłkarzy z Zabrza. Jirka strzelił od słupka i Kuciak bez szans!

65
42
8
5
26
65'

Powinien być gol dla Lechii! Po wrzutce Fili strzelał głową z trzech metrów Zwoliński, doskonała obrona Chudego!

17
9
8
4
14
64'

Chudy zderzył się ze Zwolińskim. Faul napastnika Lechii.

2
10
5
6
63'
ZMIANA
62'

Zbyt głębokie dogranie Fili w stronę Zwolińskiego, piłka w rękach Chudego.

8
6
3
2
7
61'

Wrzutka Makowskiego w kierunku Paixao, piłkę wygarnęli gospodarze. Olbrzymia przewaga Lechii.

7
3
5
3
8
60'

Strzał Zwolińskiego, piłkę obronił Chudy.

15
9
4
1
6
59'

Nic nie wyszło z rzutu rożnego Lechii Gdańsk.

6
5
1
12
58'

Po uderzeniu Mladenovicia, instynktownie obronił Martin Chudy.

10
3
3
8
56'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Mihailika, gdańszczanie nie zdołali nawet dośrodkować.

9
7
1
2
4
55'

Pietrzak wywalczył kolejny rzut rożny dla Lechii.

8
1
4
7
9
54'

Lechia atakuje coraz odważniej. Na razie nic z tego jednak nie wynika.

9
9
6
5
8
53'

Po pierwszym rzucie rożnym Lechii, w pole karne wbił piłkę Mihalik. Tę łatwo złapał Chudy.

16
8
3
4
5
52'

Dogranie Fili w pole karne, wywalczył rzut rożny.

10
4
1
1
5
51'

Próbuje atakować Lechia, trudno jej jednak przejść przez zasieki obronne zabrzan.

8
9
3
3
1
48'

Spokojny początek gry z obu stron.

5
4
4
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
45+2'

Drobny uraz Bochniewicza, wygląda na to że będzie mógł grać dalej.

12
6
5
4
8
45+2'

Po rzucie rożnym Górnika, piłkarze Lechii wyszli szybko z opresji wybijając piłkę przed siebie.

11
3
4
2
6
45+1'

Atakował Angulo, został skutecznie powstrzymany przez Nalepę.

12
5
2
1
8
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry I połowy.

8
4
1
1
2
44'

Janza dogrywał piłkę z rzutu wolnego, piłka przeszła jednak przez wszystkich zawodników obu drużyn.

8
5
5
3
3
42'

Po rzucie rożnym Górnika piłka dotknęła poprzeczki! Wielka ulga Dusana Kuciaka!

16
12
11
7
16
41'

Koszmarna strata Gajosa w środku pola. Sytuację musiał ratować Maloca, który wybił piłkę na rzut rożny, zabierając ją Jirce.

9
3
5
5
11
39'

Po rzucie rożnym piłka doszła pod nogi Prochazki, jego strzał niecelny.

6
9
5
8
6
39'

Strzał z dystansu Prochazki, piłkę na rzut rożny wybił Maloca.

11
4
5
3
5
37'

Ofensywna akcja Michała Nalepy. Środkowy obrońca chciał wywalczyć rzut rożny, jednak po tym jak wstrzelił piłkę w pole karne, nikogo ona nie musnęła. Od bramki Chudy.

10
7
3
7
2
35'

Po rzucie rożnym Górnika, od bramki Kuciak

8
2
3
4
4
34'

Górnik nieco uspokoił grę. Po długiej akcji gospodarzy, zablokowany strzał Jirki.

8
6
3
4
4
31'

Kolejna szansa Lechii Gdańsk! Po podaniu Mihalika, Gajos uderzył na tyle nieczysto, że posłał pilkę w aut.

12
7
8
8
7
27'

Stuprocentowa szansa Lechii Gdańsk! Po wrzutce Mihalika, z kilku metrów głową strzelał Flavio Paixao! Bohaterem Górnika Chudy, który wyczuł Portugalczyka!

44
22
6
11
16
26'

Na spalonym Jesus Jimenez.

11
7
3
8
14
25'

Lechia w ostatnich minutach mocno zagubiona na boisku.

12
9
4
9
8
24'

Po rzucie rożnym Górnika, piłkę wybił bezproblemowo Ze Gomes.

13
4
3
2
5
23'

Szansa Górnika Zabrze, strzał Jimeneza obronił instynktownie Kuciak! Mogło być już 2:0!

22
15
14
6
14
21'

Sędzia Musiał nie zmienił decyzji, Górnik prowadzi 1:0.

33
21
3
11
20
20'

Arbiter sprawdza jeszcze sytuację wraz z wozem VAR.

17
8
7
2
14
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Jirka.

Górnik wyszedł na prowadzenie! Po rzucie rożnym najpierw strzelał Bochniewicz, piłka odbiła się od blokującego Malocy i trafiła wprost pod nogi Jirki. Ten pokonał Dusana Kuciaka!

73
33
9
20
32
19'

Strzał Jimeneza z dystnsu, piłkę, która leciała ponad poprzeczką musnął Kuciak i Górnik wywalczył rzut rożny.

9
5
2
2
10
17'

Lipski przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, Prochazka jednak kontrolował sytuację i nie dał mu wrzucić celnie piłki.

10
3
4
4
7
16'

Strzał Lipskiego z ostrego kąta, piłka minimalnie minęła słupek bramki Chudego.

13
7
10
7
7
14'

Niekonwencjonalne rozegranie piłki z rzutu wolnego przez Lechię. Po centrze Pietrzaka, piłkę bezproblemowo przycisnął do klatki piersiowej Chudy.

12
6
7
6
6
12'

Flavio Paixao strzelał głową na bramkę Chudego, minimalnie chybił.

19
9
8
6
13
11'

Angulo szukał Giakoumakisa w polu karnym Lechii, jednak podał w zupełnie inną strefę.

6
5
3
6
5
20:29

Świetne dogranie Górnika w polu karnym Lechii, jednak Angulo nie doszedł do piłki! Był blisko pokonania Kuciaka głową.

13
5
9
7
16
9'

Piłka odskoczyła Jirce w polu karnym Kuciaka. Od bramki Słowak z Lechii.

11
7
3
6
10
7'

Ostry faul Michała Nalepy, tym razem sędzia go jednak oszczędził.

8
6
7
4
5
6'

Chudy ubiegł Ze Gomesa, który liczył na atak na bramkę Gónika.

10
6
5
6
6
5'

Piłkarze obu drużyn atakują raz na jedną, raz na drugą bramkę. Zdecydowanie brakuje jednak konkretów w polu karnym rywala.

3
3
6
6
4
4'

Akcję Górnika wybiciem na kilkadziesiąt metrów przerwał Pietrzak.

8
5
3
4
8
2'

Pietrzak i Lipski nie potrafili się porozumieć pod bramką Chudego. Piłka opuściła boisko.