2
2
2
90+2'

Pogoni w końcu udało się oddalić grę od własnej bramki. Cracovia atakuje chaotycznie.

14
3
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty, a Cracovia szuka wyrównania.

1
1
2
4
88'

Z ok. 16 metrów uderzał Strózik. Po rykoszecie piłka poszybowała tuż ponad bramką.

5
2
2
2
3
88'

Cracovia w natarciu. Pasy walczą o uniknięcie kolejnej porażki. Pogoń ustawiona we własnym polu karnym.

3
1
1
2
3
87'

Mocny strzał z dystansu Helika. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

4
2
2
3
5
85'

Ukarany trener Pogoni Kosta Runjaić.

3
4
4
4
11
84'

Niespodziewanie na strzał zdecydował się Drygas. Piłka poszybowała tuż ponad bramką Peskovicia.

8
4
2
2
1
82'

Cracovia przycisnęła, ale poza zamieszaniem w polu karnym Pogoni niewiele potrafi zdziałać.

1
3
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Lopes strzelał głową. Wysoko ponad bramką Stipicy.

1
1
77'

Po dograniu z rogu Podstawski uderzył głową z sześciu metrów tuż obok słupka!

8
2
1
2
77'

Powinno być 2:0! Dwa uderzenia graczy Pogoni zablokował Helik. Najpierw Turskiego, a następnie Listkowskiego.

6
3
5
4
5
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Loshaj.

3
1
1
1
1
74'

Z ok. 30 metrów z woleja uderzył Tomas Vestenicky. Wysoko ponad bramką gospodarzy.

2
2
1
72'

Cracovia. Schodzi: Janusz Gol. Wchodzi: Milan Dimun.

1
1
1
1
70'

Thiago ograł już bramkarza, ale zamiast uderzać podawał i został zablokowany!

4
6
2
2
67'

Kontra Pogoni, ale Manias znalazł się na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
1
1
1
6
65'
64'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Marcin Listkowski. To jest piękno piłki! Pogoń grała źle, ale wyszła na prowadzenie. To była składna akcja Portowców, z pola karnego dośrodkowal Listkowski, a nadbiegający Drygas głową wpakował piłkę do siatki. 1:0!

34
20
2
6
62'

Nie klei się gra Pogoni. To Cracovia po przerwie jest groźniejsza. Czy znajdzie to przełożenie na gole?