88'

Arsenal po pierwszym golu stara sobie jeszcze dać nadzieję na remis.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Torreira. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Błąd Liverpoolu przy wyprowadzaniu akcji. Piłka trafiła do Aubameyanga, ten zagrał do Torreiry, który mocnym strzałem przy słupku uratował honor gości. 3:1!

83'

Firmino padł w polu karnym Arsenalu, sędzia nakazał grać dalej.

1
81'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#28
80'

W tym meczu już wszystko jest jasne, zespoły wyraźnie oszczędzają siły przed dalszą częścią długiego sezonu.

75'

Jedna z nielicznych akcji Arsenalu, efektem jednak tylko rzut rożny.

72'

Spadło tempo meczu, Liverpool gra na dużym luzie, a Arsenal nie zamierza już rozwścieczać przeciwnika.

1
1
66'

Jedno z nielicznych wyjść Arsenalu. Pierre-Emerick Aubameyang został jednak szybko zatrzymany przez obrońcę.

1
1
2
1
64'

Salah ponownie wychodził naprzeciwko Leno, jednak tym razem Egipcjanin był na spalonym.

1
2
62'

Strzelał Firmino, Leno pewnie obronił. Liverpool przeprowadza atak za atakiem na bramkę gości.

4
3
61'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Lucas Torreira.

komentarz
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Fabinho. Z okoli własnego pola karnego Fabinho zagrał do Salaha. Ten uciekł Davidowi Luizowi, wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem pokonał Leno. 3:0!

30
16
2
2
4
56'

Liverpool cały czas w ataku. Do dośrodkowania doszedł Salah, uderzył jednak głową ponad bramką Leno.

1
1
2
52'

Leno wybiegł kilka metrów przed pole karne i uprzedził nadbiegającego zawodnika Liverpoolu.

1
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Pewny strzał Salaha w lewe okienko bramki gości. Leno rzucił się w drugą stronę. 2:0!