Premier League: 12. kolejka
10 lis 2019 17:30
90+3'

Jeszcze w ataku City. Goście jednak nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Alissona.

15
7
5
2
5
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Jesus głową uderzył ponad bramką. Dodatkowo rezerwowy był na spalonym.

14
7
4
3
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
10
1
3
89'

Już niewiele czasu mają goście. Liverpool dobrze się broni. Awantury z rywalem szukał Walker. Jednak Robertson nie dał się sprowokować.

13
4
3
1
3
87'

Liverpool FC. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Joe Gomez.

13
3
6
4
6
86'

Cały czas jesteśmy pod polem karnym Liverpoolu. Gospodarze skutecznie odpierają ataki City. Strzelał głową Walker, ale ponad bramką.

6
2
3
3
83'

Po raz kolejny ręką w polu karnym zagrał Trent Alexander-Arnold, sędzia nakazał grać dalej. Wściekły jest Guardiola.

8
20
5
5
82'

Rzucili się do ataku goście, Liverpool ma coraz większe problemy.

2
6
3
4
80'

Sterling do Jesusa, a ten stojąc przed bramką nie zdołał oddać strzału.

12
5
1
2
78'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Dali sobie nadzieję na remis goście. Piłka w polu karnym trafiła do Bernardo Silvy, a ten płaskim strzałem przy słupku pokonał Alissona. 3:1!

Manchester City
17
5
6
23
48
76'

Goście już raczej nie wierzą w powodzenie swoich akcji. Liverpool szuka okazji do podwyższenia prowadzenia po kontrze.

11
5
2
2
1
74'

Stones tak chciał rozciągnąć grę, że wywalił piłkę w trybuny. Szczęśliwi z tego powodu są miejscowi fani.

3
5
2
3
5
74'

Coraz mniej czasu mają goście. Niewiele wskazuje na to, aby coś w meczu miało się jednak zmienić.

5
7
1
3
71'

City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

5
2
3
2
3
68'

De Bruyne do Aguero, ten jednak w piłkę nie trafił! A do bramki miał trzy metry!

8
12
6
4
6
67'

De Bruyne dośrodkował z rzutu rożnego, Stones jednak do piłki nie sięgnął.

4
4
1
1
65'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Rodri.

12
5
2
3
4
65'

Sterling domagał się podyktowania rzutu karnego. Co na to sędzia?

6
8
6
2
3
64'

A teraz w polu karnym zablokowany został Salah.

6
4
7
4
5
63'

Fabinho po raz kolejny uderzał sprzed pola karnego. Trafił jednak w rywala.

4
1
9
2
2
61'
komentarz

3
2
2
59'

Atak pozycyjny City, goście nie potrafią wypracować sobie dogodnej okazji do zdobycia gola.

3
8
1
5
4
58'

Piłkarze znowu przyspieszyli tempo swoich akcji. Piłka raz pod jedną bramką, a raz pod drugą.

6
2
3
1
1
55'

A teraz odpowiedź Liverpoolu, strzał Firmino z pola karnego poszybował ponad poprzeczką.

2
2
4
7
8
54'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, sędzia dopatrzył się jednak spalonego. Gra przerwana.

4
5
4
4
6
53'

Sterling biegł z piłką, biegł i biegł. Piłkarze kładli się przed nim. Ostatecznie uderzył, ale obrońca w ostatnim momencie trącił futbolówkę i ta poszybowała ponad bramką.

8
1
2
3
5
51'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Jordan Henderson. Ależ to rozegrali! Henderson biegł z pilką niemal do linii końcowej i dośrodkował. Bravo nie wyszedł do piłki. W okolicach dalszego słupka piłkę głową do siatki wbił Mane. Na skuteczną inyerwencję bramkarza było już za późno. 3:0!

86
37
7
2
5
49'

Szybka akcja City, podanie do Aguero, ten jednak na spalonym.

9
5
2
1
2
49'

Liverpool stara się atakować rywala na jego połowie, gościom udaje się wyjść cało z opresji.

5
3
1
1
2
47'

Dość spokojny początek 2. połowy. Piłkarze starają się dokładnie rozgrywać swoje akcje.