Newcastle United
25' Jetro Willems 73' Javier Manquillo 88' Jonjo Shelvey
Manchester City
22' Raheem Sterling 24' Ilkay Gundogan 53' Fernandinho 82' Kevin De Bruyne
2:2

Koniec meczu. Niespodzianka na St James' Park w Newcastle. Gospodarze zremisowali z Manchesterem City 2:2.

Raheem Sterling uderzył z kilku metrów, ale piłkę złapał Martin Dubravka.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Gol! Strzelił Jonjo Shelvey. Asystował mu Christian Atsu.

Newcastle United znów remisuje z Manchesterem CityJonjo Shelvey przymierzył sprzed pola karnego po zagraniu Christiana Atsu z rzutu wolnego.

Niecelnie z około 15 metrów strzelił Fernandinho.

Czy Manchester City utrzyma prowadzenie do końca meczu?

Manchester City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Rodri.

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Manchester City wygrywa 2:1! Kevin De Bruyne dopadł do odbitej przez jednego z rywali piłki i uderzył bardzo mocno z około 16 metrów. Futbolówka po drodze odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Atakował Man City i wywalczył rzut rożny.

Tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javier Manquillo.

Manchester konstruuje swój kolejny atak pozycyjny.

Manchester City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

Newcastle. Schodzi: Joelinton. Wchodzi: Dwight Gayle.

Strzały (celne):

Newcastle United - 5 (2)

Manchester City - 9 (4)

Przyjezdni spuścili z tonu i gospodarze będą mieli rzut z autu na połowie przeciwnika.

Bardzo niecelnie z dystansu huknął Miguel Almiron.

Man City szybko rozbił jeden z nielicznych ataków Srok.

Mistrzowie Anglii spychają swojego rywala do dość głębokiej defensywy, szukając swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

Posiadanie piłki:

Newcastle United - 22 proc.

Manchester City - 78 proc.

Gabriel Jesus znalazł się na pozycji spalonej.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Początek drugiej odsłony spotkania na St James' Park w Newcastle.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Newcastle United remisuje z Manchesterem City 1:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Szarżował Miguel Almiron, ale ostatecznie nie zagroził bramce Man City.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie spotkania. Przy futbolówce utrzymują się goście.

Piłkarze z Manchesteru długo utrzymują się przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika.

Obrońcy Newcastle rozbili groźny atak The Citizens lewą flanką.

Sroki po strzelonym golu uwierzyły, że są w stanie powalczyć z Manchesterem i już nie cofają się tak głęboko.

Aktualna tabela Premier League:

Gol! Strzelił Jetro Willems. Asystował mu Miguel Almiron.

Newcastle United szybko doprowadziło do remisu 1:1! Miguel Almiron z lewej strony pola karnego wycofał futbolówkę do Jetro Willemsa, zaś ten huknął po ziemi nie do obrony. Robi się ciekawie na St James' Park w Newcastle.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ilkay Gundogan.

Czy przed przerwą padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu David Silva.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Szybka, składna akcja gości. W jej końcowej fazie David Silva zagrał piłkę do Raheema Sterlinga, a ten płaskim strzałem obok słupka pokonał Martina Dubravkę.

Allan Saint-Maximin był faulowany na połowie mistrza Anglii.

Z kilku metrów uderzał Raheem Sterling, ale został zablokowany przez rywala.

Sroki próbowały wyjść z szybką kontrą, jednak bez powodzenia.

Nieudana akcja przyjezdnych i grę od własnej bramki rozpocznie Martin Dubravka.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Newcastle United - 21 proc.

Manchester City - 79 proc.

Man City spokojnie buduje swój atak pozycyjny.

Goście atakowali prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Na pozycji spalonej znalazł się Riyad Mahrez.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Newcastle United - Manchester City!

Czy Manchester City pokona Newcastle United?

Potyczkę poprowadzi sędzia Chris Kavanagh.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 14. kolejki Premier League Newcastle United - Manchester City. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 13:30.