Premier League: 16. kolejka
07 gru 2019 16:00
90+2'

Jordan Henderson bliski gola po strzale z rzutu wolnego. Świetnie interweniował jednak Aaron Ramsdale. Mogło być 4:0!

2
1
2
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
88'

Akcja rezerwowych - Xherdan Shaqiri zacentrował na nogę Jonesa, który z powietrza uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

1
86'

Roberto Firmino miał trochę miejsca w polu karnym, ale jego potężny strzał został zablokowany.

1
84'

Piłkarze Bournemouth zamknięci wokół własnego pola karnego. Goście ewidentnie chcą strzelić jeszcze jednego gola.

2
1
1
1
2
82'

Liverpool wciąż naciska. Nieudanie uderzył z dystansu Trent Alexander-Arnold.

1
1
79'

Spore zamieszanie w polu karnym Bournemouth. Mohamed Salah znalazł sie w bramce, Roberto Firmino składał się do strzału, a sędzia odgwizdał spalonego.

1
76'
73'

Liverpool w pełni kontroluje sytuację na boisku. Wydaje się, że Alisson nie zaliczy dziś ani jednej udanej interwencji.

4
2
2
69'

Aktwyny wciąż jest Mohamed Salah. Egipcjanin wbiegł w pole karne i uderzył w światło bramki. Dobrze interweniował Aaron Ramsdale.

1
1
3
1
67'

Piłka w siatce Liverpoolu, ale piłkarz Bournemouth był na ewidentnym spalonym. Gospodarze wciąż nie oddali ani jednego celnego strzału.

2
1
1
65'

Spokojniejsze ostatnie minuty. Piłkarze Liverpoolu myślami mogą być już przy kolejnych meczach.

3
64'

Ostatnia zmiana w Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Dan Gosling.

4
3
1
1
1
62'

Szykuje się trzecia zmiana w Bournemouth. Callum Wilson pokazuje, że ma problemy z tylną partią uda.

2
2
58'

Druga zmiana w Bournemouth. Schodzi: Philip Billing. Wchodzi: Lewis Cook.

4
2
2
2
2
58'

Trent Alexander-Arnold przyjął piłkę w polu karnym i bez zastanowienia uderzył z półwoleja obok bliższego słupka.

1
1
1
komentarz

2
54'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Naby Keita.

Mamy 3:0! Keita zagrał kapitalną prostopadłą piłkę w pole karne, a Salah strzelił po ziemi obok bramkarza.

18
8
4
1
50'

Naby Keita soczyście uderzył z powietrza, ale dobrze interweniował Aaron Ramsdale.

2
49'

Piłkarze Bournemouth od początku drugiej połowy starają się odpowiedzieć Liverpoolowi. Jeśli chodzi o statystyki, w okazjach mamy 12:2 dla "The Reds", a w strzałach celnych 5:0 dla gości.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
2
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Naby Keita. Asystował mu Mohamed Salah.

Ależ Liverpool zagrał na koniec pierwszej połowy! Keita podał na linię pola karnego do Salaha, Egipcjanin miał przy sobie trzech rywali, a mimo to zdołał odegrać piętką do niepilnowanego Gwinejczyka, który wykorzystał sytuację sam na sam.

1
41'

Roberto Firmino w dobrej sytuacji trafił w plecy piłkarza Bournemouth. Powinien być rzut rożny dla Liverpoolu, ale sędzia błędnie nakazał rozpoczęcie gry bramkarzowi gospodarzy.

4
40'

Trent Alexander-Arnold wszedł na prawą stronę obrony, a do środka defensywy przeszedł Joe Gomez.

3
1
1
40'

Liverpool FC. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Trent Alexander-Arnold. Lovren nie może kontynuować meczu.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Za nieprzepisowe powstrzymanie kontrataku.

Liverpool FC
1
1
39'

Aaron Ramsdale daleko wypiąstkował piłkę po zblokowanym strzale Keity.

1
38'

Roberto Firmino uderzył płasko zza pola karnego. Udanie interweniował Aaron Ramsdale.

37'

Tymczasem drobny uraz zgłosił Dejan Lovren. Najprawdopodobniej będzie kolejna zmiana.

6
35'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Jordan Henderson.

Zmiana w obronie Bournemouth i od razu bramka dla Liverpoolu! Henderson kapitalnie zagrał z własnej połowy na 14. metr, gdzie z powietrza do siatki uderzył Oxlade-Chamberlain. Asysta pierwsza klasa!

34'

Zmiana w Bournemouht. Schodzi: Nathan Ake. Wchodzi: Jack Simpson. Zła informacja dla kibiców gospodarzy. Ake świetnie spisywał się w obronie, a wchodzi za niego piłkarz, który w tym sezonie Premier League jeszcze nie grał.

33'

To coś poważniejszego! Nathan Ake ma wyraźne problemy z mięśniem z tyłu uda i będzie potrzebna zmiana.

1
1
1
32'

Nathan Ake wyśmienicie wybił z rytmu nacierającego w polu karnym Salaha. Interwencję okupił jednak bólem uda.

1
1
1
1
29'

Virgil van Dijk udowadnia, że jest najlepszym obrońcą na świecie. Holender kapitalnie zatrzymał przed polem karnym Solanke.

4
2
2
1
27'

Joe Gomez dośrodkował na krótki słupek do niepilnowanego Salaha. Egipcjanin uderzył głową, jednak golkiper Bournemouth nie miał problemów z interwencją.

2
2
26'

Dominic Solanke zacentrował z lewego skrzydła, ale w trudnej sytuacji przestrzelił Groeneveld.

2
2
1
1
1
25'

Blisko! James Milner silnie uderzył z ostrego kąta i piłka przeleciała półtora metra obok słupka.

1
4
24'

Liverpool miał okazję do kontrataku, jednak Mohamed Salah źle odegrał piętką do kolegi z drużyny.

4
20'

Jest akcja pod bramką Liverpoolu! Dominic Solanke dobrze wbiegł w pole karne, strzelił, a piłka po nogach Lovrena przeleciała obok słupka.

2
1
18'

Sytuacja na boisku się nie zmienia - Liverpool rozgrywa piłkę niczym w szczypiorniaku na połowie Bournemouth.

2
1
1
15:21

14'

Bournemouth tylko raz dopuściło rywali do strzału. Gospodarze w ataku nie istnieją.

1
1
10'

Alex Oxlade-Chamberlain ładnie ruszył środkiem boiska, minął jednego rywala, ale przed polem karnym zatrzymal go Chris Mepham.

1
1
7'

Pierwsy strzał w meczu. Mohamed Salah dostał piłkę w pole karne, przymierzył technicznie, ale na posterunku był Aaron Ramsdale.

1
3
2
6'

Optyczna przewaga Liverpoolu. Piłkarze Bournemouth na razie skutecznie się bronią.

1
2
3'

Od pierwszego gwizdka piłkarze Liverpoolu praktycznie ciągle rozgrywają piłkę na połowie rywala.