2
88'

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Che Adams.

88'

Gol! Strzelił Federico Fernandez. Do piłki w polu karnym doszedł Fernandez i uderzył nie do obrony. 2:1!

Newcastle United
2
2
2
85'
81'

Cały czas swojej szansy na zdobycie zwycięskiej bramki szukają goście. Dobrze w defensywie zachowują się miejscowi.

78'

Optyczna przewaga należy do gości. Gracze Southampton nie potrafią zagrozić poważniej gospodarzom.

75'

Bertrand uderzał, piłka po strzale poszybowała ponad poprzeczką.

71'

Inicjatywę chcą przejąć ponownie goście. O trzech punktach marzą również gospodarze. Zapowiada się ciekawa końcówka meczu.

68'

Gol! Strzelił Jonjo Shelvey. Asystował mu Andy Carroll. A jednak mamy remis! Precyzyjne dogranie Carrolla wykorzystał Shelvey. Bramkarz bez szans po strzale głową. 1:1!

1
1
4
67'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Soares.

Southampton FC
65'

Do dogrania doszedł Javier Manquillo, piłkę ofiarnie zablokował obrońca.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

komentarz

59'

Newcastle. Schodzi: Joelinton. Wchodzi: Andy Carroll.

57'

Do dogrania z rogu doszedł Djenepo, strza głową poszybował jednak obok bramki.

55'

Po stracie gola zaatakowali gospodarze. Newcastle jednak cały czas bez dogodnej okazji na bramkę.

52'

Gol! Strzelił Danny Ings. Goście zasłużyli na tego gola. Zagranie do Ingsa, ten urwał się obrońcy i trafił do siatki mocnym strzałem z kilku metrów. 0:1!

6
2
1
1
1
50'

Niemrawe pierwsze minuty po przerwie. W końcu do uderzenia doszedł Long, piłka poszybowała ponad bramką.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jonjo Shelvey.

46'

Newcastle. Schodzi: Ciaran Clark. Wchodzi: Fabian Schaer.

46'

Sędzia wznowił mecz!

14:45

45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

42'

Ryan Bertrand dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie wybili obrońcy.

40'

Ings starał się zagrywać do partnera, jednak źle podawał i szansa dla gości przepadła.

37'

Aktywniejsi są gracze Southampton. Goście cierpliwie rozgrywają swoje akcje.

34'

Pierre-Emile Hoejbjerg zdecydował się na uderzenie, próba została jednak zablokowana.

33'

Kolejny rzut rożny dla gości i po raz kolejny z dogrania Jamesa Ward-Prowse'a niewiele wynika.

30'

Dwa kwadranse za nami. Piłkarze wykreowali niewiele okazji do zdobycia gola. Najlepszą miał Redmond.

14:45

27'

Na uderzenie zdecydował się Bertrand, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

26'

Sporo ochoty do gry przejawia Redmond. Zawodnik Świętych już miał dwie szanse, szuka kolejnej.

23'

Więcej z gry ma Newcastle, jednak to akcje Southampton są dużo groźniejsze.

20'

Kolejny raz świetnie w bramce zachował się Dubravka, który obronił strzał Redmonda!

1
18'

Redmond powinien zdobyć gola dla Southampton. Górą jednak bramkarz! Będzie tylko rzut rożny.

14'

Coraz lepiej wygląda gra gospodarzy. Piłkarze Newcastle przejęli inicjatywę na boisku.

11'

Allan Saint-Maximin starał się przeprowadzić indywidualną akcję, ale dobrze obrona gości. Po chwili uderzał Almiron, ale został zablokowany.

8'

Rzut rożny dla Świętych. Dogrywał James Ward-Prowse, piłka nie dotarła do żadnego z jego partnerów.

6'

Zespoły szans szukają po atakach skrzydłami. Wciąż jednak bez szans bramkowych.

4'

Dogrywał Jetro Willems, do piłki nie doszedł jednak żaden z graczy Newcastle.

3'

Piłkarze dość wolno rozgrywają piłkę. Żadna z drużyn nie zamierza się póki co rzucać do ataku.