Premier League: 19. kolejka
26 gru 2019 21:00
90+2'

To już ostatnie sekundy gry. Tutaj już nic się nie wydarzy. Liverpool w Premier League ucieka reszcie stawki w zawrotnym wręcz tempie.

14
8
1
2
90'

Sędzia doliczyl 3 minuty.

3
1
1
2
1
87'

Liverpool zwolnił tempo swoich akcji. Rywale jednak nie potrafią tego wykorzystać.

5
2
2
84'

Vardy uderzał z pola karnego, strzał z ostrego kąta zatrzymał się na bocznej siatce.

2
3
2
82'

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Adam Lallana.

80'

Ucierpiał Henderson, zawodnik Liverpoolu potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
11
2
78'

Gol! Strzelił Trent Alexander-Arnold. Asystował mu Sadio Mane. A goście wciąż otłukują rywala. Mane na prawo do Alexandra-Arnolda, a ten płaskim strzałem z ok. 16 metrów pokonał Schmeichela. 0:4!

45
19
11
3
6
76'
75'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Rozmontowali obronę gospodarzy graze Liverpoolu. Z prawej strony dośrodkował Alexander-Arnold, Firmino przejął piłkę i strzałem w okienko z siedmiu metrów pokonał Schmeichela. 0:3!

33
16
8
1
3
73'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał James Maddison.

Leicester City
3
1
4
1
72'
71'

Gol! Strzelił James Milner. Milner uderzył w środek bramki. Schmeichel rzucił się w swój lewy róg. 0:2!

Liverpool FC
30
14
3
3
2
70'

Rzut karny dla Liverpoolu! Po dograniu z rogu ręką zagrał  Caglar Soyuncu!

8
2
5
1
2
70'

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Divock Origi.

70'
69'

Kilka wrzutek w pole karne Liverpoolu, goście jednak cało wyszli z opresji.

2
1
1
67'

Miejscowi czują krew. Czyżby jednak Liverpool fizycznie zaczynał odczuwać trudy ostatnich meczów i przede wszystkim podróży?

2
2
1
64'

W końcu ożywili się gospodarze. Liverpool zaczyna mieć małe problemy. Może jeszcze będzie ciekawie?

3
4
1
63'

James Maddison zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale daleko od bramki Alissona.

2
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Gomez.

2
3
61'

Rzut rożny dla Liverpoolu, ale to był błąd sędziego. Ostatni piłki dotknął Mane.

2
2
1
57'

Kolejny "kocioł" pod bramką gospodarzy. Salah trafił w poprzeczkę, wcześniej jednak Firmino był na spalonym.

2
1
55'

Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Firmino, jednak źle uderzył. Piłka nie poszybowała w okolice bramki Schmeichela.

2
2
54'

Liverpool atakuje, goście są coraz bliżej podwyższenia wyniku.

4
2
3
52'

Trent Alexander-Arnold dośrodkował w pole karne, akcję starał się zamykać Robertson. Uprzedził go jednak obrońca.

1
1
1
48'

Youri Tielemans znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Trafił jednak w rywala. Będzie rzut rożny.

3
1
1
1
48'

Dość spokojnie weszli piłkarze w grę po przerwie.

1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
1
1
1
42'

Liverpool rozgrywa piłkę na połowie Leicester. Gospodarze nie są w stanie przejąć inicjatywy.

3
4
1
2
2
40'

Liverpool chce przed przerwą zamknąć nadzieje gospodarzy na dobry wynik.

4
4
2
3
1
37'

Liverpool prowadzi i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

11
3
1
1
2
34'

Powinno być 0:2! Z ośmiu metrów uderzał Mane. Kapitalnie w bramce zachował się Kasper Schmeichel!

6
5
2
2
1
31'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Alexander-Arnold dośrodkował na piąty metr, a tam nadbiegający Firmino głową wpakował piłkę piłkę do bramki. 0:1!

46
24
5
3
6
28'

Kolejny raz gra przerwana. Na spalonym znalazl się Praet.

5
4
1
2
1
24'

Salah przewracany w polu karnym, Egipcjanin był jednak wcześniej na spalonym.

3
2
4
2
2
21'

Obraz meczu nie zmienia się. Sporo walki i biegania w środku boiska, pod bramkami niewiele się dzieje.

3
3
2
2
2
18'

Dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, pewnie obrona gości. Wciąż dobre tempo meczu, ale sporo biegania w środku pola.

5
2
3
2
1
15'

Kolejny raz niepewnie w obronie gospodarze. Uderzał Henderson, piłka odbiła się od obrońcy i tuż obok słupka wyszła na rzut rożny.

4
1
3
2
1
12'

To mogła być groźna odpowiedź Leicester. Na spalonym po raz kolejny Barnes.

8
2
3
1
2
11'

Kontra Liverpoolu, Salah minął już Schmeichela, ale z ostrego kąta do bramki nie trafił. Dlaczego nie podawał?

8
2
4
3
2
10'

Groźnie zapowiadało się wyjście gospodarzy, ale wracający Trent Alexander-Arnold przejął piłkę.

4
2
1
1
1
9'

Liverpool stara się wysoko atakować rywala. Gracze Leicester nie potrafią przedostać się pod bramkę Alissona.

7
6
1
1
1
6'

Wyjście gospodarzy, ale akcja została przerwana. Na spalonym Barnes.

6
4
1
1
1
5'

Liverpool przejął piłkę pod bramką rywala. Szybką wymianę podań bardzo niecelnym strzałem zakończył Salah.

1
2
1
5'

Po mocnym początku Liverpoolu mecz się wyrównał. Wyjścia gości wyglądają jednak bardzo groźnie.

2
1
1
2'

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Z bliska starał się uderzać Mane, ale Senegalczyk zmarnował szansę.

1
2
3
4
1'

I już mamy pierwszy strzał. Sprzed pola karnego przymierzył Trent Alexander-Arnold, Schmeichel z problemami obronił.