Premier League: 20. kolejka
28 gru 2019 20:45
90+5'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Daniel James.

Kontratak Manchesteru United przyniósł drugiego gola zamykającego spotkanie! Do piłki dopadł James, który pędził prawym skrzydle i dostrzegł wbiegającego w pole karne Rashforda. Ten minął Pope'a i trafił do pustej bramki ustalając wynik meczu!

19
13
2
90+5'

Nic z rzutu wolnego nie wynikło, ale jest kontra United!

4
1
2
1
1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard.

Manchester United
2
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

90+4'

Wrzutka Westwooda w pole bramkowe, nie ma strzału, nie ma kontry, nie ma niczego...

4
2
1
2
1
90+3'

Rzut rożny dla gospodarzy, Nick Pope wbiega w pole karne!

1
1
2
1
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Brandon Williams za próbę wymuszenia faulu.

1
1
90+1'

Co najmniej pięć minut dłużej potrwa druga część gry.

1
1
89'

Druga zmiana trenera Solskjaera. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Luke Shaw.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Dwight McNeil za faul na Williamsie.

1
88'

Martial na spalonym. Dobry pomysł Williamsa, ale się pospieszył z wykonaniem.

1
88'

Barnsley nie traci ochoty na dośrodkowania, ale odcinają dobrze od piłki rywali gracze United.

1
2
86'

Burnley FC. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Robbie Brady.

84'

Ashley Young przecina ładne podanie w stronę Wooda.

1
82'

To powinno być 0:2! Pusta bramka Burnley, Martial ograł Pope'a, odegrał piłkę Lingaardowi, ale ofiarnie blokują wszystkie te próby obrońcy gospodarzy. W porę wrócił we własne pole karne Jay Rodriguez.

3
2
2
80'

Starcie Taylora z Youngiem zakończyło się faulem tego pierwszego.

1
78'

Widzimy cały czas nieco większy napór na bramkę de Gei, ale Burnley nie wygląda, jakby chciało za wszelką cenę wyrównać.

1
1
1
76'

Strzelał Johann Gudmundsson, minimalnie nad poprzeczką.

5
75'

Faulowany Jack Cork przez Maguire'a. Będzie rzut wolny 20 metrów od bramki De Gei.

1
1
73'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Jesse Lingard.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Taylor za faul na Danielu Jamesie.

3
1
1
1
1
70'

Po dośrodkowaniu piłka przeleciała nad polem karnym United i trafiła do Bardsleya. Jest mocny strzał i interwencja de Gei. Pierwszy celny strzał gospodarzy w meczu!

3
2
1
69'

Zapasy Wooda z Lindelofem. Faul tego drugiego.

2
2
2
2
2
68'

Burnley FC. Druga zmiana. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Johann Gudmundsson.

67'
3
3
1
1
1
66'

Akcja Martiala z Rashfordem. Francuz zderzył się z Bardsleyem. Tak przynajmniej decyduje arbiter.

65'

Rzut rożny dla United, Pereira strzela sprzed pola karnego i poprawia statystyki w tej kwestii swojej drużyny. Ale gola z tego nie miało prawa być.

64'

Aaron Mooy na spalonym. Bardzo precyzyjny jest sędzia asystent.

63'

Był rzut wolny dla Manchesteru United. No właśnie, był. I już, wystarczy komentarza.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Mee.

Burnley FC
60'

Spóźnione wejście ciałem Pereiry w Taylora. Sędzia nie pokazał kartki graczowi United.

2
59'

Burnley FC. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: Jay Rodriguez. Teoretycznie trzech napastników ma teraz w składzie trener Sean Dyche.

58'

Dwight McNeil dostał piłkę prezent na 13. metrze i wykonał coś w rodzaju centrostrzału po ziemi. Nadal bez celnego strzału Burnley.

1
56'

Jakby próbowali budzić się gospodarze, lecz strzał Hendricka po zamieszaniu w polu karnym daleki od ideału lub światła bramki.

3
1
53'

Wrzutka w pole karne United, ale bardzo niedokładna.

2
2
2
51'

Anthony Martial trafia do siatki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale sędzia Mike Dean dostrzegł tam faul Francuza. Gola nie ma.

3
3
2
1
8
50'

Jeff Hendrick uderzał z dystansu z 25 metrów, ale piłce było bardzo daleko do światła bramki. A mógł podawać...

2
1
49'

Nick Pope łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
48'

Marcus Rashford wbiegł w pole karne, ale jego dośrodkowanie po ziemi zostało zablokowane przez Tarkowskiego.

1
46'

Obie ekipy na razie bez zmian w składach.

Czy Burnley zdoła wyrównać?
45+3'

Teraz się ruszyło. Piłka przeleciała dwa razy nad polem karnym United, ale ani Wood, ani McNeil nie zdołali oddać strzału.

2
1
45+2'

Sytuacja wróciła do tej sprzed bramki. Znów spokój po obu stronach.

1
45'

Trzy minuty co najmniej doliczone do pierwszej części gry.

1
2
1
1
1
44'

Gol dla Manchesteru United! Jego autorem Anthony Martial. Asysta Andreasa Pereiry.

Błąd obrony Burnley. Mee i Taylor zagrali sobie na "słowo honoru", przejął piłkę Pereira na prawej stronie i wyłożył piłkę swojemu napastnikowi. Gol-prezent dla Czerwonych Diabłów!

19
19
2
1
1
42'

Długa piłka do Wooda, nie było spalonego, ale grymas twarzy po strzale Nowozelandczyka wyraził wszystko o tej akcji.

2
1
41'

Gramy dalej. Warto teraz przypomnieć, że w ostatnich kilku meczach Burnley oddaje średnio po pięć strzałów na spotkanie.

1
39'

Ucierpiał przy interwencji Nick Pope. Gra wstrzymana.

1
2
1
38'

Williams podjął próbę strzału, ale zagrożenie znikome.

1
37'

Tak to mniej więcej wygląda.

1
35'

70 procent posiadania piłki mają piłkarze Ole Gunnara Solskjaera, oddali 7 strzałów, podczas gdy rywale - 0.

2
3
1
2
1
34'

Strzał Jamesa zablokowany, dobitę Martiala z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Burnley! Zakotłowało się!

2
2
2
8
1
32'

Martial wymienił sobie piłkę z partnerem i ruszył w pole karne, ale wślizgiem powstrzymał go Bardsley.

3
1
1
1
1
31'

Wyszli z kontrą szóstką piłkarzy gracze Burnley, ale ten atak skończył się zanim na dobre się zaczął.

3
2
1
1
1
30'

Niby piłka cały czas po stronie United, ale szaleńczych ataków nie oglądamy.

2
1
1
1
2
29'

Rashford z rzutu wolnego po murze, będzie rzut rożny dla MU.

2
1
2
1
1
27'

Odważne, ale i skuteczne wyjście Davida De Gei przed pole karne.

1
1
1
25'

Piłka do Pereiry, ale szybko został powstrzymany. Rozczarowani są Williams i Rashford, którzy podłączali się do tej akcji.

3
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley za atak na nogi Williamsa.

3
23'

Kolejny rzut wolny dla Czerwonych Diabłów, ale nic z niego nie wynikło.

4
2
21'

Poszukiwania wysoką piłką Tarkowskiego zakończone niepowodzeniem. Od bramki De Gea.

3
2
20'

Rzut rożny dla Burnley, choć Fred nie zgadza się z tą decyzją.

2
2
1
19'

I już odpowiedź Manchesteru United. Strzał Rashforda tuż obok słupka.

5
2
19'

Dośrodkowanie Westwooda w pole karne łapie De Gea. Pierwsza groźniejsza próba gospodarzy.

3
18'

Brandon Williams po pojedynku z Chrisem Woodem stracił... buta.

1
2
17'

Był kolejny rzut wolny dla gości, z prawej strony przed polem karnym. Uderzał Fred, ale nad bramką.

2
1
1
15'

I był to pierwszy strzał w meczu. Na razie bardzo spokojne tempo spotkania na Turf Moore.

1
13'

Ładne, bezpośrednie uderzenie Rashforda broni Pope.

2
1
1
11'

Przycisnęli gospodarze, Fred w starciu z Tarkowskim wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki.

1
9'

Rashford zahaczany przez Westwooda, a padł, jakby mu odcięło stopę.

1
1
8'

Teraz Taylor dośrodkowywał w pole karne United, lecz nikt tego nie zamknął.

2
1
7'

Na razie jednym i drugim trudno jest przedrzeć się nawet w okolice 20. metra bramki rywala.

1
5'

W starciu z Barnesem ucierpiał Ashley Young.

1
2
3'

Burnley w standardowych, bordowych koszulkach z krótkimi rękawkami i białymi spodenkami, a United w bladoróżowych koszulkach i czarnych spodenkach.

2
2'

Groźnie wyglądający strzał Wooda okazał się próbą ze spalonego.

1
1'

Wygrana Czerwonych Diabłów może sprawić, że przesuną się w tabeli przed Tottenham.