Strzał Proppera nogami zdołał odbić Kepa. Świetna końcówka meczu!

88'

Techniczny strzał oddał Callum Hudson-Odoi, tuż ponad poprzeczką.

1
87'

Chelsea w małym szoku. Goście mieli mecz pod kontrolą, a teraz pozostało im niewiele czasu, aby ponownie wyjść na prowadzenie.

1
1
1
84'

Gol! Strzelił Alireza Jahanbakhsh. Asystował mu Lewis Dunk. Cóż tam się wydarzyło! Po dograniu z rzutu rożnego piłkę zgrał głową Dunk, a kapitalnie przewrotką do siatki trafił Alireza Jahanbakhsh! Cudowne trafienie Irańczyka. 1:1!

7
2
1
1
3
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
2
80'

Po rzucie wolnym w zamieszaniu z pięciu metrów uderzał Aaron Connolly, świetnie w bramce zachował się Kepa!

3
2
1
1
2
79'

Moontoya już był w polu karnym. Mógł uderzać, ale podał. Na swoje nieszczęście rywalowi.

1
78'

Chelsea wyraźnie oszczędza siły, gospodarze cały czas nie mają pomysłu na przedostanie się pod bramkę rywala.

2
1
1
1
2
76'

Już niewiele ponad kwadrans do końca meczu. Gra toczy się w środku pola.

1
73'

Z ok. 16 metrów uderzał Alireza Jahanbakhsh, daleko od bramki Chelsea.

1
73'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Mateo Kovacić.

71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lewis Dunk.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kurt Zouma.

Chelsea FC
68'

Z pola karnego uderzał Abraham, który został zablokowany. Napastnik wcześniej był jednak na spalonym.

1
65'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

64'

James uderzał sprzed pola karnego, piłka zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

61'

Antonio Ruediger krzyczy po swoich kolegach, którzy zaczęli bawić się w sędziowanie.

58'

Kante strzałem w środek bramki zakończył akcję Chelsea. Ożywili się goście!

1
56'

Kolejny raz sędzia powinien pokazać żółtą kartkę zawodnikowi Chelsea, ale ponownie oszczędził piłkarza.

54'

Głową uderzał Pulisić, ale słabo i wprost w bramkarza miejscowych.

53'

Jedna z nielicznych akcji Chelsea. Nic się nie wydarzyło pod bramką gospodarzy.

1
1
51'

Wciąż bardzo wolne tempo meczu. Chelsea nie kwapi się do ataku, rywale nie jest w stanie zagrozić gościom.

1
48'

Po przerwie w ataku Brighton, ale gospodarze rozgrywają piłkę dość daleko od bramki gości.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
46'

Brighton and Hove. Schodzi: Yves Bissouma. Wchodzi: Aaron Connolly.

wchodzi Wchodzi
Aaron Connolly #44
schodzi Schodzi
45+2'

Groźny strzał Pulisicia, piłka o metr minęła bramkę Brighton.

45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

45'

Uaktywnili się w ofensywie gospodarze. Szkoda, że to już końcówca premierowej odsłony.

1
43'

Mogło być 1:1! Szybki wyjście gospodarzy, z ok. 14 metrów uderzył Leandro TrossardKepa Arrizabalaga zdołał odbić piłkę!

4
3
2
2
2
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Z murawy wieje nudą.

38'

Jorgihno ostro potraktował rywala. Po raz kolejny bez kartki. Panie sędzio...

2
1
1
1
1
37'

Przez moment gospodarze na dłużej zagościli pod bramką Chelsea. Niewiele z tego wszystkiego wyszło.

1
35'

Nieporozumienie obrońcy i bramkarza Chelsea. Piłka została wybita na rzut rożny.

2
1
1
1
1
33'

Wciąż niewiele dzieje się na boisku. Chelsea postawiła w okolicach środka pola zaporę, której Brighton nie potrafi przejść.

2
1
1
2
30'

Dwa kwadranse już za nami. Chelsea prowadzi i wszystko ma pod kontrolą.

2
1
1
1
1
27'

Abraham ruszył z piłką, obrońcy skupiali się na pozostałych zawodnikach Chelsea. W końcu napastnik uderzył, ale został zablokowany przez Webstera.

27'

Dość ospałe tempo meczu. Niewiele się dzieje. W porównaniu z nocnymi szaleństwami NUUUUUDAAAAA!

24'

Koronkowa akcja Chelsea. Wszystko przerwał sędzia, który dopatrzył się spalonego.

22'

Brighton and Hove. Schodzi: Dan Burn. Wchodzi: Bernardo.

21'

Wciąż gra nie została wznowiona. Zawodnik gospodarzy o własnym siłach opuścił boisko, ale na nie już nie wróci. Burn ma problemy z łokciem.

19'

Bardzo ostro James zaatkował Burna. Dlaczego obyło się bez kartki?

2
18'

Chelsea kontroluje mecz. Nie pozwala rywalom na zbyt wiele. Brighton ma problemy z wyjściem na polowę rywala.

1
16'

Problemy miał Willian. Brazylijczyk w miarę sprawnie pozbierał się z murawy.

14'

Gospodarze przegrywają i nie są w stanie poważniej zagrozić Chelsea.

11'

Sędzia przez moment trzymał graczy gości w niepewności. Mierniczy VAR jednak nie musiał interweniować i abiter gola uznał.

1
10'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Po dograniu z rogu strzał Abrahama tuż sprzed linii wybił obrońca. Do piłki dopadł Azpilicueta i z bliska wślizgiem wpakował ja do siatki. 0:1!

7
5
1
1
9'

Zamieszanie pod bramką Brighton, ale efektem tylko rzut rożny.

2
1
6'

Mogła być groźna riposta Brighton. Z trudnej pozycji uderzył Alzate, piłka otarła się o obrońcę i wyszła na rzut rożny tuż obok słupka.

1
1
5'

James otrzymał piłkę w polu karnym, ale w skiksował. Od bramki gospodarze.

2
1
5'

Optyczna przewaga Chelsea, która jednak nie przekłada się na groźne okazje.

2
1
2'

Piłka trafiła do Mounta, strzał z ok. 15 metrów zablokował obrońca. Mogło być groźnie!