2
89'
ZMIANA
88'

Jest dośrodkowanie z lewej strony i strzał McBurniego. Interweniuje Alisson, ale było blisko gola kontaktowego dla Sheffield United.

3
1
3
2
1
86'

Przerywa grę faulem Salah. Nie chce sięgać po kartki sędzia, uspokaja Egipcjanina.

1
3
1
2
84'

Robertson chyba pomylił połowy. Wykonał właśnie dośrodkowanie we... własne pole karne. Na szczęście dla niego i zespołu, bez większych konsekwencji poza autem dla rywali.

3
3
1
1
1
83'

Dwa rzuty rożne dla przyjezdnych, ale akcja przerwana z powodu faulu O'Connella.

1
2
82'

McBurnie w pole karne, ale tu jest Virgil "czyściciel" van Dijk.

1
1
2
1
81'

Blokowany strzał Robertsona z dystansu. Pusty przebieg wykonał bramkarz Sheffield, też Robertson. Dean.

1
1
1
80'

Jeszcze szukają gola Salah z Firmino. Tym razem ten drugi blokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
78'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Divock Origi.

76'

Mniej więcej 3/4 czasu w całym spotkaniu przy piłce jest Liverpool. Miażdżąca przewaga.

2
1
74'

Liczył na szybkość Robertsona Alexander-Arnold w kolejnej akcji, ale trochę przecenił jego możliwości.

1
2
2
72'

Zaczynają się bawić liverpoolczycy. Firmino-Mane-... miało być jeszcze raz "Firmino", lecz piłka przechwycona.

4
5
1
70'

I znów Alexander-Arnold, tym razem na długi słupek do van Dijka, ale za mocno.

2
1
1
69'

Płaskie dośrodkowanie Arnolda na trzeci metr do Firmino, ale ten nie trafił czysto w piłkę.

1
1
2
67'

A Salah ma ochotę na jeszcze jednego gola. Tym razem Henderson go uprzedził.

2
2
66'
ZMIANA

I od razu też druga zmiana. Schodzi: Lys Mousset. Wchodzi: Oliver McBurnie.

65'
ZMIANA

Sheffield United. Schodzi: David McGoldrick. Wchodzi: Billy Sharp.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! 2:0 dla Liverpoolu! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino.

To była zabójcza kontra. Alisson do Robertsona, potem Mane popędził z piłką lewą stroną, odegrał do Firmino i w międzyczasie wbiegł w pole karne, po czym dostał piłkę. Robertson dotknął piłki, ale strzał Senegalczyka był zbyt dobry, by go udało się wyjąć. Chyba mamy po meczu.

28
16
4
2
63'

Wrzutka w stronę Stevensa i łapie Alisson. Jedna z nielicznych akcji gości.

1
2
1
1
62'

Znów poszukiwania Salaha i Firmino w polu karnym i znów piłka wybita w ostatniej chwili. Ale trudno mówić, że jest to rozpaczliwa obrona Sheffield.

1
1
60'

Salah szukał dośrodkowania na głowę van Dijka, piłka odbija się od słupka, kozłuje na linii bramkowej i... łapie ją Henderson!

3
1
3
59'

Kontrę Liverpoolu, w której w pole karne zagrywał piłkę Mane przerywa O'Connell.

1
1
58'

W końcu przy piłce gracze Sheffield, ale przy próbie dośrodkowania Fleck trafił w głowę O'Connella. Mamy mały nokaut.

2
2
2
1
57'

Firmino znalazł się na 20. metrze z piłką i postanowił oddać strzał. Mało brakowało, a trafiłby w światło bramki i zaskoczył Hendersona.

1
1
1
55'

Bardzo czysty mecz oglądamy jak na razie. W faulach 3:1 dla gości, kartek nie było w ogóle.

1
53'

Henderson dośrodkowuje do Firmino, ale ten przegrywa pojedynek główkowy z Eganem w polu karnym.

1
1
51'

Ponieważ nie dzieje się zbyt wiele, postanowiliśmy urozmaicić relację gifem.

1
2
49'

I wracamy do obrazu gry z pierwszej połowy. Znów Liverpool z piłką na 30. metrze.

1
3
1
1
1
47'

Dośrodkowanie w stronę nabiegającego Mane, ale ten minął się z piłką.

1
1
3
46'

I już będziemy mieli rzut wolny dla Liverpoolu po faulu na 25. metrze.

1
45+1'

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

3
1
1
1
45'

Przecięte podanie do Mousseta przez van Dijka. A zanosiło się na groźną kontrę gości.

4
1
1
44'

Znacznie uspokoiło nam się tempo spotkania w koncówce.

2
1
2
42'

I raz jeszcze zagranie z 30. metra ponad głowami obrońców. Tym razem niecelne uderzenie Salaha.

2
1
3
40'

Joe Gomez sfaulował McGoldricka w środkowej strefie przy próbie odzyskania piłki.

3
1
1
1
2
39'

Tym razem Salah znalazł się z piłką na prawym skrzydle. Nie ma jednak dośrodkowania i przyspieszenia. Usypiają czujność naszą i rywali piłkarze Kloppa?

1
1
2
37'

Arnold do Salaha, ten do Firmino i znów w ostatniej chwili przecina to zagranie jeden z obrońców.

2
1
3
35'

Choć przegrywają i są w defensywie, należy pochwalić postawę Sheffield United jak narazie.

2
2
5
33'

Akcja trio Mane-Salah-Firmino i... piłka przepadła gdzieś w nogach Bashama.

1
2
1
30'

Zawieszona piłka nad polem karnym przez Hendersona trafia ostatecznie do Hendersona, który uderza z dystansu i piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową.

1
2
29'

I znów przyspieszyli liverpoolczycy. Piłka z prawej strony niby do Mane, ale ten świetnie przepuścił piłkę, by ta trafiła do Salaha. Uderzenie napastnika The Reds broni Henderson.

3
1
2
1
3
27'

Choć mało brakowało, a strata piłki w środku pola mogła ich drogo kosztować. Ostatecznie podanie do Salaha przecięte.

2
25'

Piłkarze Sheffield United starają się przerywać ataki rywali i na razie im się to udaje.

2
23'

McGoldrick miał mało miejsca i czasu na oddanie strzału, ale o niego się pokusił. Łapie piłkę Alisson.

6
2
3
2
2
22'

Zamienili się stronami Robertson z Alexandrem-Arnoldem.

3
3
20'

Interwencja Hendersona przyniosła rzut rożny dla Sheffield, lecz van Dijk szybko wyekspediował piłkę z połowy gospodarzy.

2
1
1
19'

Mane wbiegł z piłką w pole karne, odegrał do Wijnalduma, ten szukał pozycji do strzału i ją znalazł między dwoma obrońami, lecz uderzył ponad bramką.

2
1
1
18'

Piłka przez moment w rękawicach Alissona. Rzadki obrazek, warto odnotować.

1
1
1
16'

Znów próba wysokiej piłki z głębi pola, lecz Firmino uprzedzony przez Bashama.

2
1
14'

Urwał się obrońcom John Fleck, trafił nawet do siatki w sytuacji sam na sam, ale sędzia asystent unosi chorągiewkę. Spalony.

3
2
3
2
1
13'

Mane do Firmino, ale ten nie opanował. Miękkie dośrodkowanie Alexandra-Arnolda też wybite. Ależ naciska Liverpool od początku!

4
1
1
1
12'

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy nie przyniosły strzału.

1
2
11'

Długi atak pozycyjny miał prawo uśpić ekipę Sheffield. Aż tu nagle piłka z głębi pola do Salaha, który był bardzo blisko drugiej bramki, ale świetnie odbił piłkę Dean Henderson!

2
9'

I już Salah miał ochotę na drugą bramkę, ale dostał za mocną piłkę.

1
2
1
8'

Rzut rożny mieli piłkarze Sheffield, ale na spalonym jeden z graczy The Blades.

4
7'

David McGoldrick uderzył z dystansu z pierwszej piłki, która nieco kozłowała. Odbija piłkę Alisson.

2
1
2
6'

Atakiem pozycyjnym próbują odpowiedzieć goście. Bardzo głośno pokrzykuje do swoich zawodników trener Chris Wilder.

4
1
1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! 1:0 dla The Reds! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson.

Rajd lewą stroną Robertsona, a potem idealne wyłożenie piłki do Egipcjanina, któremu z kilku metrów nie wypadało się pomylić. Szybko napoczął rywala Liverpool.