1
1
2
90+4'

Jeszcze cały czas Koguty przesiadują pod polem karnym rywali, ale nic poza dośrodkowaniami się nie dzieje.

2
1
1
90+3'

Szarżę Sessegnona przerywa Redmond. Aut na wysokości pola karnego mają goście.

1
1
1
2
2
90+2'

Podłączył się nawet Gazzaniga do akcji ofensywnej, ale niepotrzebnie, jak się później okazało.

1
1
90+1'

Co najmniej pięć minut dłużej potrwa druga część spotkania.

1
1
2
1
3
89'

Znów rzut rożny, wykonywał Lamela, piłka wygłówkowana.

3
2
3
2
2
87'

Lucas Moura przez moment był sam w polu karnym z piłką, oddał strzał, ale po jednym z obrońców piłka wyszła za linię końcową. Rzut rożny.

3
1
2
1
1
86'

Armstrong zamykał głową dośrodkowanie i... niewiele brakowało.

1
84'

Bertrand bardzo mądrze wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy.

1
1
83'

Vertonghen nie dał się nabrać na przerzut piłki nad nim tym razem przez Longa.

1
1
81'

Long dał się zahaczyć i padł na murawę. Zaoszczędził tym samym trochę czasu .

79'

Brzydkie zachowanie Allego, który był wyraźnie spóźniony do piłki i kopnął zamiast w nią, to w bramkarza Southampron.

2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał też Jose Mourinho za przejście do strefy ławki Southampton.

1
4
2
1
1
75'
74'

Jest też kontuzja Kane'a. Trzyma się za mięsień dwugłowy napastnik Kogutów...

2
1
1
73'

Dośrodkowanie do Kane'a i jest gol dla Tottenhamu, ale jest też spalony.

1
1
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse. Spóźnione wejście w Lo Celso pomocnika Southampton.

1
71'

Mocne dośrodkowanie Warda-Prowse'a wyłapuje Gazzaniga.

3
3
2
2
4
70'

Żółtą kartkę otrzymał Serge Aurier za pretensje po faulu.

3
69'

Lo Celso dośrodkowywał piłkę z rzutu rożnego, lekki strzał głową oddał Vertonghen, ale nie zagroził rywalom.

2
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek za faul na Kane'ie.

Southampton FC
1
1
5
2
65'

Shane Long faulowany przy linii bocznej (zdaniem całej ławki Southampton), a arbiter pokazał piłkę dla Tottenhamu.

2
2
64'

Gazzaniga łapie piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

2
1
1
1
1
62'

Bednarek przekonywał sędziego, że interweniował czysto, ale Mike Dean nie dał się i podyktował rzut wolny dla Tottenhamu w środkowej strefie boiska.

3
1
1
1
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Sissoko.za faul.

1
60'

Long nieczysto trafił w piłkę, ale wybił ją po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
59'

Pressing Kogutów sprawił, że Bertrand wyszedł z piłką za linię boczną.

1
58'
56'

Przypomnijmy, że strata punktów dziś może kosztować Tottenham też stratę dystansu do pierwszej piątki.

1
54'

Znów trudno jest się przedrzeć jednym i drugim przez szyki obronne.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Djenepo za faul taktyczny.

1
51'

Na bardzo wiele pozwala arbiter dziś. Naszym zdaniem faulowany był Bertrand przez Lucasa, a Tottenham miał z tego kontrę. Dobry powrót Bednarka.

2
1
50'

Bertrand sfrustrowany fauluje Lo Celso.

1
1
1
49'

Niesamowite... ręki nie ma, choć ta była ewidentna.

1
1
48'

Alderweireld zatrzymuje ręką piłkę po dośrodkowaniu Soaresa. Protesty gospodarzy, trwa wideoweryfikacja...

1
2
1
46'

Soares do Redmonda i znów zagrożenie po szybkim wznowieniu gry. Ale gola nie ma.

czas Druga połowa
Ile punktów wywiezie z Southampton Tottenham?
Zero
Jeden
Trzy
1
1
45+3'

Moura przyczaił się za plecami Soaresa i oddał strzał, lecz piłka przeleciała obok słupka.

1
1
45+2'

Redmond wrzucał piłkę z lewego skrzydła na głowę Armstronga, lecz jego strzał łapie Gazzaniga.

1
45+1'

Uspokoiła się nieco gra w tym fragmencie spotkania.

1
45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

1
1
2
43'

Lo Celco przecina zagrania Dele Allego tak, by posłać piłkę w stronę bramki, lecz do bramki paru metrów zabrakło.

2
42 '

Po chwili odbić o paraboli piłki niczym w badmintonie, akcję rozpoczęli przyjezdni, lecz nie trwała ona za długo. W rękawicach piłkę ma McCarthy.

2
40'

Gra przerwana, ucierpiał Djenepo.

1
39'

VAR mówi: karnego nie ma.

2
2
1
1
1
38'

Jeszcze raz Kane w roli głównej, który uderzał z dystansu, odbił piłkę McCarthy i bramkarz gospodarzy zdołał uprzedzić Allego. Domaga się faulu i rzutu karnego gracz Tottenhamu.

2
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w stronę Kane'a, który urwał się obrońcom, ale był ma spalonym.

1
1
37'

A żółtą kartkę otrzymał... Giovani Lo Celso za to, że się jej domagał dla Hoejbjerga...

1
1
36'

Tym razem to Duńczyk faulował Dele Allego.

1
35'

Pierre-Emile Hoejbjerg faulowany przez Sessegnona.

2
34'

Sissoko ambitnie poszedł na piłkę, przejął ją, ale akcję gracza Tottenhamu skasował Jan Bednarek.

2
1
1
1
33'

Armstrong nabiegał w pole karne przy rzucie rożnym i niewiele brakowało, a skierowałby piłkę w stronę bramki.

1
32'

Nathan Redmond dostał ładną piłkę na dobiegnięcie od Armstronga i w ostatniej chwili skórę Kogutom ratuje Gazzaniga.

1
30'

Posiadanie piłki:

48% Southampton

52% Tottenham

1
1
28'

Rzuty rożne Tottenhamu nie przynoszą na razie zagrożenia. Łapie piłkę McCarthy.

1
27'

Lo Celco przywitał się na boisku strzałem, choć nie miał spokoju, by go oddać, bo ciągle skrobali go po nogach defensorzy.

1
26'

Stuart Armstrong pokusił się o strzał z 20 metrów. To była dobra decyzja, choć piłka poleciała obok słupka.

2
1
1
1
1
25'

Tak jest. Pojawia się za niego Giovani Lo Celso.

24'

Ucierpiał w jednym ze starć Tanguy Ndombele. Chyba nie dokończy tego meczu.

1
23'

W odpowiedzi strzał Armstronga... właściwie bardziej próba strzału.

2
1
22'

Blokowany strzał Djenepo uruchamia kontrę Tottenhamu, ale jej jakość pozostawiała wiele do życzenia.

1
21'

Za mocne dośrodkowanie Eriksena. Żaden z kolegów nie zdążył do piłki.

1
1
20'

Eriksen z wolnego uderzył po murze. Piłka wyleciała za linię końcową, kolejny stały fragment dla Tottenhamu.

3
19'

Już jesteśmy pod bramką gospodarzy. Faulowany Moura przed polem karnym.

1
2
18'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Jack Stephens.

Świetna piłka z głębi pola do napastnika Southampton, ale jeszcze większe wrażenie zrobił, gdy przerzucił sobie piłkę z prawej nogi na lewą nad Alderweireldem. Ależ akcja, ależ gol! Święci prowadzą z Kogutami!

22
17
4
1
2
16'

Moura przyjął sobie piłkę na dwa metry i wpadł w niego James Ward-Prowse. Auć.

2
1
1
14'

Blokowane dośrodkowanie Soaresa i już z kontrą ruszyli goście. McCarthy jednak dobrze wychodzi z bramki i łapie piłkę po centrze Auriera.

13'

Redmond wbiegł w pole karne Spurs, ale strzał po ziemi z bliska odbił przed siebie Gazzaniga. Rzut rożny.

2
12'

Sissoko starł się z Djenepo w polu karnym Tottenhamu i Mike Dean też nie gwiżdże

1
11'

Starcie w polu karnym gospodarzy. Stevens zahaczał nogą Dele Allego i... nie ma gwizdka sędziego.

1
10'

Po początkowej szarży, piłkarze trenera Ralpha Hasenhuettla teraz już się nie mogą przedostać tak łatwo pod bramkę rywali.

1
8'

Poobijany trochę Malijczyk, ale wraca do gry.

1
7'

Starcie Djenepo z Ndombele. Ucierpiał gracz Świętych.

1
6'

Po tym rzucie rożnym zagrożenie mógł stworzyć... Southampton, lecz kontra została zablokowana.

5'

Ładny strzał z dystansu Kane'a, piłka odbiła się od dwóch obrońców i zmierzała w światło bramki, ale McCarthy wybija piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
1
4'

Na razie Tottenham niespecjalnie zagraża bramce rywali. Ze spokojem łapie piłkę McCarthy.

1
2'

Dośrodkowanie z lewej strony do Cedrica Soaresa nieco zaskoczyło Portugalczyka. Zapowiadało się, że będzie groźnie, a nie bylo nawet strzału.