Strzał z ok. dziesięciu metrów Fornalsa. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
2
1
90+2'

Gracze West Hamu spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywala. Tutaj już nic się nie zmieni.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
1
1
90'

Kontra Bournemouth, płaski strzał Frasera z małymi problemami złapał Fabiański.

4
1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lewis Cook.

AFC Bournemouth
1
85'

Aaron Cresswell do Fornalsa, którego płaski strzał obronił bramkarz.

1
83'
ZMIANA
82'

Uderzał Manuel Lanzini, efektownie piłkę odbił bramkarz gości!

2
2
80'

Solanke uderzał głową z pięciu metrów, ale trafił w słupek. Następnie piłkę spokojnie złapał Fabiański.

4
4
1
1
1
79'

Goście cały czas starają się zbliżyć do bramki Fabiańskiego. Cały czas bez efektu.

2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Cresswell. A jednak zmiana decyzji! Cresswell otrzymał żółtą kartkę, a Anglicy "zabijają" VAR.

West Ham United
1
1
1
1
4
75'

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Aaron Cresswell. Ostre wejście gracza West Hamu w nogi Frasera.

4
2
74'

Daleko od pola karnego Fabiańskiego swoje akcje rozgrywają gracze Bournemouth.

3
1
1
1
1
71'

West Ham już jest pewny wygranej. Gospodarze oddali inicjatywę rywalowi, który jednak nie ma pomysłu na atak.

1
1
68'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Dan Gosling. Wchodzi: Jack Simpson.

1
1
1
2
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Declan Rice.  Ależ to jest proste! Z własnej połowy Rice zagrał do Andersona, ten uciekł Francisowi i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. 4:0!

7
2
1
66'

Kolejny raz z piłką w polu karntm Anderson, został jednak zatrzymany przez rywala.

64'

Sprzed pola karnego uderzał Anderson, trafil w rywala i będzie rzut rożny dla West Hamu.

62'

Przewaga Bournemouth to już historia. Coraz więcej z gry mają gospodarze.

59'

Aaron Cresswell uderzył z rzutu wolnego. W stylu rugby. 100 metrów ponad bramką.

57'

Kontra West Hamu, Robert Snodgrass zwlekał z uderzeniem i ostatecznie okazję zaprzepaścił.

55'

Więcej z gry mają goście, jednak nie przekłada się to okazje bramkowe.

1
53'

Zagranie do Solanke, zawodnik gości na spalonym.

1
1
1
49'

Goście starają się atakować. Innego wyjścia już nie mają. Jednak wszystko idzie im w noworoczny wieczór bardzo opornie.

1
1
46'

Wracamy do gry!

2
1
46'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: Junior Stanislas.

46'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Diego Rico. Wchodzi: Ryan Fraser.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
2
2
45'

A jednak jeszcze goście. Niespodziewany strzał Rico, Fabiański odbił piłkę.

7
6
1
2
2
44'

Wolne tempo w końcówce 1. połowy. Wszyscy myślą już o przerwie.

41'

West Ham prowadząc trzema golami cofnął się. Piłkarze Bournemouth nie są w stanie przedostać się nawet pod pole karn gospodarzy.

3
3
2
3
2
38'

Trzy ciosy, a goście wciąż nic nie potrafią zdziałać w ofensywie.

1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Noble. Pewny strzał Noble'a. Bramkarz po przeciwnej stronie i już jest 3:0! Ależ powrót Davida Moyesa!

5
3
1
34'

Jeszcze trwały analizy VAR. Ostatecznie piłka została ustawiona na "wapnie".

4
4
1
1
2
33'

Rzut karny dla gospodarzy! Noble został przewrócony przez Wilsona.

4
30'

Dwa kwadranse za nami. West Ham zasłużenie prowadzi. Goście jedynie na początku meczu byli w stanie dyktować warunki gry.

1
1
27'

Dobrze w bramce gospodarzy Fabiański. Rywal jednak był na spalonym.

4
2
1
1
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Ryan Fredericks. Z prawej strony dośrodkował Fredericks, a do siatki gości efektownym strzałem "nożycami" trafił Haller. 2:0!

23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Rico.

1
1
1
1
23'

West Ham cały czas w ataku. Gospdoarze coraz bliżej drugiego gola.

1
21'

Dogrywał Robert Snodgrass, uderzał Angelo Ogbonna. Strzał był zły i piłka minęła cel.

19'

Chwila nerwów wśród gospodarzy. Noble zagrywał ręką, arbiter dzwonił do wozu VAR. O karnym jednak mowy nie ma.

3
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Noble. Asystował mu Robert Snodgrass. West Ham na prowadzeniu! Z prawej strony pola karnego piłką do Noble'a wycofał Snodgrass. Płaskie uderzenie odbilo się od obrońcy i myląc bramkarza futbolówka wtoczyła się do siatki. 1:0!

5
2
1
1
15'

Cierpi Aaron Cresswell. Zawodnik West Hamu ma problemy z nogą.

1
1
2
12'

Wciąż zawodnicy poruszają się w tempie noworocznym. Przysypiamy.

1
1
1
1
9'

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala. Wszystko jednak odbywa się w dość anemicznym tempie.

3
1
1
1
1
7'

Coraz więcej do powiedzenie mają gospodarze. West Ham wykonywał już dwa rzuty rożne.

2
3'

Od początku więcej z gry mają goście. West Ham skupiony w okolicach własnego pola karnego.