Premier League: 22. kolejka
10 sty 2020 21:00
90+4'

Załamani gracze gości. Oni już nie mają czasu, aby coś w meczu zrobić. Do końca zostały sekundy.

1
1
2
1
90+3'

Gola nie ma! Taka jest decyzja VAR-u. Rice pomagał sobie ręką. Wciąż 1:0!

1
3
90+2'

Wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą. Tymczasem szybkie wyjście Młotów, Declan Rice ruszył z piłką i zagrał w pole karne do Snodgrassa. Rezerwowy uderzył w krótki róg, Henderson popełnił błąd i piłka wpadła do siatki. 1:1, a może nie?

7
5
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Robert Snodgrass kolejny raz dogrywał z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Sebastien Haller, ale głową uderzył ponad poprzeczką!

2
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Muhamed Besić.

Sheffield United
84'

Sheffield United. Schodzi: Oliver McBurnie. Wchodzi: Billy Sharp.

82'

Lanzini mógł wykorzystać  błąd obrońcy Wpadł z piłką w pole karne, strzał z okolic narożnika pola bramkowego odbił Henderson.

1
80'

Coraz mniej czasu na wyrównanie ma West Ham. Goście szukają swojej szansy, ale muszą zacząć więcej ryzykować w tyłach.

77'

Lanzini świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale kapitalnie w bramce zachował się Henderson!

1
74'

Lys Mousset sam na sam z bramkarzem, Martin nogą odbił piłkę!

1
1
1
72'

Kolejny raz Robert Snodgrass dogrywał piłkę z rzutu wolnego. Tym razem sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

70'

Sheffield United. Schodzi: John Lundstram. Wchodzi: Muhamed Besić.

69'

Haller do siatki po dośrodkowaniu Snodgrassa. Gola jednak nie ma, snajper był na spalonym.

1
67'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. West Ham nie potrafi zagrozić drużynie Sheffield United.

1
64'

Składna akcja gospodarzy zakończona strzałem Baldocka. Ten jednak w ostatnim momencie został przyblokowany.

1
61'

Piłkę otrzymał Oliver McBurnie. Szkot jednak znalazł się na spalonym.

2
60'

Sheffield. Schodzi: David McGoldrick. Wchodzi: Lys Mousset.

57'

West Ham stara się zaatakować. Inne plany mają gospodarze, którzy zamierzają podwyższyć prowadzenie.

1
54'

Gol! Strzelił Oliver McBurnie. Asystował mu John Fleck. Martin wybijał pilkę, chciał podać do obrońcy, ale źle to uczynił. Futbolówkę przejął Fleck, wpadł z nią w pole karne i podał do McBurniego. Napastnik uderzył pod brzuchem bramkarza do siatki. 1:0!

2
1
2
53'

Oliver McBurnie uderzał głową z pięciu metrów, ale przestrzelił.

53'

Coraz groźniej wyglądają ataki gospodarzy. West Ham broni się już bardzo głęboko. Młoty czekają ciężkie chwile.

1
50'

Potężny strzał Flecka odbił się od dwóch zawodników West Hamu. Piłka wróciła do zawodnika gospodarzy, który ponownie huknął. Tym razem tuż obok słupka!

48'

Po zmianie stron wciąż najwięcej dzieje się w środku pola. Cały czas czekamy na groźne okazje.

1
1
46'

Wracamy do gry!

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
1
43'

Henderson wyszedł na czternasty metr i uprzedził rywala. Jesteśmy coraz bliżej przerwy.

40'

Dogranie do Olivera McBurnieego na czwarty mecz. Zawodnik Sheffield United do piłki nie zdołał jednak dojść.

37'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Jednak bez zagrożenia pod bramką Martina.

1
1
1
1
1
34'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Arthur Masuaku. Piłka w dość bezpiecznej odległości minęła cel.

1
32'

Dwa kwadranse za nami. Zaledwie dwie dogodne okazje do zdobycia gola to stanowczo za mało jak na nasze oczekiwania.

1
30'

Felipe Anderson wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak pół metra obok dalszego słupka.

1
1
27'

Optyczna przewaga West Hamu. Niewiele jednak z niej wynika.

1
24'

Wciąż czekamy na groźniejsze okazje. Piłkarze czekają na błąd rywala, ale póki co nikt się nie myli.

1
21'

Niewiele dzieje się na boisku. Sporo walki w środku pola, ale brakuje spięć podbramkowych.

1
18'

Coraz więcej do powiedzenia mają goście. Gospodarze jednak skutecznie odpierają ataki West Hamu.

1
2
1
15'

Haller uderzał z pola karnego, kilka metrów ponad bramką.

3
15'
13'

Problemy ma Fabiański. Polak doznał urazu przy wybiciu piłki.

1
2
1
8
6
11'

Do dogrania z rogu doszedł John Egan, strzał głową z pięciu metrów poszybował tuż ponad bramką Fabiańskiego!

2
7'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu Fabiański wypiąstkował piłkę.

4
1
1
5'

Zagranie do Davida McGoldricka, ten jednak znalazł się na spalonym.

2
1
1
1
1
3'

Od początku meczu piłkarze poruszają się w dobrym tempie. Czekamy na pierwsze zagrożenia podbramkowe.