Gra toczy się na połowie gości. West Ham już od dawna marzy o końcu potyczki.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Kilka podań w okolicach pola karnego. Iheanacho dograł do Pereza, a Hiszpan płaskim strzałem przy słupku trafił na 4:1!

87'

Dominacja gospodarzy, którzy szukają kolejnego trafienia. Goście już pogodzeni są z porażką.

1
84'

Dogranie do Bena Chilwella, Randolph zdołał odbić piłkę.

83'
81'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Pewny, mocny strzał Pereza pod poprzeczkę. Bramkarz bez szans. 3:1!

Leicester City
4
1
2
1
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angelo Ogbonna.

West Ham United
1
79'

Rzut karny dla Leicester. Ogbonna sfaulował Iheanacho!

1
76'

Kolejny raz dobrze w bramce zachował się Randolph, który zdołał wybić piłkę sprzed nogi Kelechiego Iheanacho.

1
75'

Sprzed pola karnego pięknie uderzył Maddison. Śwetną interwencją popisał się Randolph!

1
1
73'

Dogranie z prawej strony do Barnesa, który trafił w rywala i gospodarze wykonają rzut rożny.

70'

W końcu pokazali się gospodarze. Z pola karnego uderzał Ayoze Perez, bramkarz odbił piłkę na rzut rożny.

68'

Po dograniu z rzutu rożnego głową ponad bramką uderzył Ogbonna.

1
66'

Kontra West Hamu zakończyła się jednak przed polem karnym gospodarzy.

2
1
63'

Z pola karnego uderzał Kelechi Iheanacho, trafił jednak w obrońcę.

1
61'

Po rzucie rożnym zamieszaniue na przedpolu bramki Leicester. Schmeichel jednak zachował czujność i złapał piłkę.

1
1
60'

Starają się zagrażać gospodarzom goście. Póki co West Hamowi udaje się przedostawać pod bramkę Schmeichela.

1
1
57'

Szarpana gra po przerwie. West Ham nie gra lepiej niż w 1. połowie. To gospodarze są póki co słabsi.

1
55'

Twarde lądowanie zaliczył Angelo Ogbonna. Zawodnik West Hamu powoli zbiera się z murawy.

2
54'

Składna akcja Leicester. Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Youri Tielemans. Strzał z woleja poszybował tuż obok słupka!

1
52'

Gospodarze starają się złapać rytm gry jaki prezentowali w premierowej odsłonie.

50'

Gol! Strzelił Mark Noble. Schmeichel w swoim prawym rogu, piłka kopnięta w środek bramki. Już tylko 2:1!

5
3
1
1
2
50'

Żółtą kartkę za tzw. pyskówki otrzymał Kasper Schmeichel.

2
1
1
50'

Za moment do piłki podejdzie Noble.

49'

Jeszcze VAR sprawdza zdarzenie. Powtórki pokazały, że było trącenie.

1
48'

Rzut karny dla West Hamu! Faulował Ndidi, który przewrócił Hallera. Kontrowersyjna decyzja arbitra.

1
1
46'

I już pokazał się Antonio. Strzał z pola karnego w wykonaniu rezerwowego poszybował jednak ponad bramką.

46'

Wracamy do gry!

45+5'

Gol! Strzelił Ricardo Pereira. Asystował mu Harvey Barnes. Gospodarze zadali drugi cios już niemal w drodze do szatni. Zagranie na lewo do Barnesa, a ten mądrze wycofał w okolice dwunastego metra. Nadbiegający Pereira mocnym strzałem trafił na 2:0!

45+2'

Szarżował Barnes, który minął już dwóch graczy. Zatrzymał się na ostatnim przed bramkarzem.

45'

Jeszcze 4 minuty emocji przed nami.

1
43'

Vardy ponownie usiadł na murawie. Nie da rady grać z naciągniętym mięśniem.

1
42'

Vardy wrócił do gry, a 1. połowa jeszcze potrwa kilka minut.

1
40'

Zła seria w meczu trwa. Na murawie leży Vardy. Zawodnik Leicester ma problemy z lewym kolanem.

1
39'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Nic nie wskazuje na to, aby coś w meczu miało się zmienić.

36'

Piosiadanie piłki 76% do 24%. To mówi wszystko o meczu.

1
33'

Będzie konieczna zmiana. Mendy już poza boiskiem. Zmieni go Ndidi.

1
32'

A teraz problemy z kolanem ma Mendy. Kolejna przerwa w meczu.

30'

Tymczasem na murawie wciąż dominują gospodarze. Goście nie potrafią odpowiedzieć rywalom po stracie gola.

1
29'

Zawodnik West Hamu wrócił do gry, utyka. Wydaje się, że to kwestia czasu kiedy dojdzie do zmiany.

28'

Robert Snodgrass jeszcze walczy, stara się usprawnić kolano. Problem jednak jest.

26'

Problemy ma Robert Snodgrass. Zawodnik West Hamu potrzebuje pomocy medycznej. Prawdopodobnie dojdzie do zmiany.

24'

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Ricardo Pereira. Szybka akcja gospodarzy. Z narożnika pola bramkowego uderzał Pereira. Nadbiegający Barnes z trzech metrów wbił pilkę do siatki. 1:0!

4
2
1
21'

Nie zmienia się obraz meczu. Cały czas w ataku gospodarze, goście szukają swoich szans w szybkich wyjściach.

18'

Leicester wciąż ma więcej z gry. Jednak piłkarze West Ham starają się być aktywniejsi w ofensywie.

15'

Po dograniu z kornera niepewnie w bramce zachował się Schmeichel. Duńczyka starał się przelobować głową Aaron Cresswell, ale pomylił się o metr.

1
14'

Pierwsza okazja gości. Z ok. 16 metrów uderzał Robert Snodgrass. Piłka otarła się o rywala i obok słupka wyszła na rzut rożny.

1
13'

Z pola karnego uderzał Ricardo Pereira. Zawodnik gospodarzy jednak skiksował i wyraźnie przestrzelił.

1
12'

Mendy dośrodkował z lewej strony, nikt jednak nie doszedł do piłki. Trwa napór miejscowych.

10'

Uwidoczniła się przewaga Leicester. West Ham skoncentrowany na rozbijaniu ataków gospodarzy.

1
7'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Zabaleta wybił dośrodkowaną piłkę.

2
5'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

4'

Pierwszy strzał w meczu. Vardy uderzał z ok. 10 metrów. Wprost w bramkarza.

1
3 '

Od pierwszych minut gra toczy się w środku pola. Jak na razie bez okazji bramkowych.