Kontra Leicester, ale zabrakło uderzenia. Dobrze zachowała się defensywa Chelsea.

Kolejna przerwa w grze. Na murawie leży Evans.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

88'

Chelsea stara się wysoko atakował gospodarzy, ci jednak bez problemów wyprowadzają pilkę.

85'

Przerwa w grze. Ucierpiał Callum Hudson-Odoi.

83'

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Ross Barkley.

80'
80'

Barnes miał przed sobą już tylko bramkarza, ale uderzył tuż obok słupka!

1
77'

Po dograniu z rogu pozostawiony bez opieki Evans z sześciu metrów spudłował!

1
77'

Maddison uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak w mur. Będzie rzut rożny.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

74'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

74'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

1
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Mason Mount. Mount dośrodkował z rzutu wolnego, a Ruediger uderzył głową z ok. 11 metrów i przelobował Schmeichela. 2:2!

6
2
1
2
69'

Uderzenie Tielemansa zdołał odbić Cabellero. Mogło być 3:1!

2
67'

Leicester prowadzi i nie dopuszcza Chelsea pod własną bramkę. Coraz trudniejsza sytuacja gości.

2
1
2
2
64'

Gol! Strzelił Ben Chilwell. Asystował mu Youri Tielemans. Niepewnie w bramce zachował się Caballero, który niepotrzebnie wyszedł do piłki. Gospodarze szybko rozegrali akcję, Tielemans podał do Chilwella, a ten pokonał bramkarza, który nie zdążył się jeszcze dobrze ustawić. 2:1!

4
1
1
3
2
64'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować i odsłonić się przed rywalem.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Maddison.

1
59'

Gospodarze długo rozgrywają pilkę chcąc wciągnąć rywala pod własną bramkę.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
1
54'

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Youri Tielemans. Już mamy remis! Zagranie do Barnesa, ten wszedł w pole karne i uderzył. Piłka otarła się o nogę obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:1!

7
3
3
3
3
51'

Piłkarze Leicester starają się wysoko atakować rywala. Goście zaczynają się mylić, ale cało wychodzą z opresji.

49'

James Maddison uderzał z rzutu wolnego, piłka trafiła w mur.

48'

Mogła być szybka odpowiedź gospodarzy. Wilfredo Caballero nogą odbił dogranie na przedpole.

46'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Świetnie w 2. połowę weszli goście. Po dośrodkowaniu z rogu głową piłkę w bramce umieścił Ruediger. 0:1!

7
5
2
2
3
46'

Wracamy do meczu!

45+1'

Callum Hudson-Odoi akcje Chelsea zakończył niecelnym uderzeniem z ok. 12 metrów.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Kolejny raz gospodarze zablokowali uderzenia zawodnika Chelsea. Goście bliżej premierowego trafienia.

1
41'

Zamieszanie w polu karnym Lisów. Uderzał Mount, trafił jednak w ofiarnie interweniującego obrońcę.

39'

Kolejny raz groźnie dogrywał James, Evans dość szczęśliwie wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Po rzucie rożnym uderzał Ben Chilwell, piłka poszybowała ponad bramką.

36'

Barnes chciał uderzyć sprzed pola karnego, trafił jednak w rywala.

1
33'

Ben Chilwell wycofał do Barnesa, ten jednak uderzył wysoko ponad bramką Caballero.

32'

Pedro Rodriguez sprytnym uderzeniem chciał przelobować Schmeichela. Duńczyk zachował czujność i wybił piłkę na rzut rożny.

1
28'

Szybka akcja Lisów. Youri Tielemans wycofał piłkę, ale przejął ją wracający obrońca.

28'

Chelsea ponownie przeważa, ale wszystko dzieje się dość daleko od bramki Schmeichela.

25'

Vardy sam na sam z bramkarzem, górą jednak Wilfredo Caballero!

3
1
1
24'

Dłużej na połowie Chelsea zaczęli przebywać gospodarze. Jednak Leicester wciąż bez okazji bramkowych.

21'

Jeszcze trwały analizy VAR, ale rzutu karnego nie ma.

20'

Abraham padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

18'

Dogranie na piąty metr do Abrahama, ten jednak nie trafił w piłkę!

17'

Takową mógł mieć Tammy Abraham, kóry już doszedł do piłki, ale się przewrócił.

17'

Wciąż niewiele się dzieje na boisku. Więcej z gry ma Chelsea, jednak goście nie stwarzają sobie szans.

14'

Optyczna przewaga Chelsea. Leicester skupione na defensywie.

11'

Moun spudłował z dziewięciu metrów. Był jednak na nieznacznym spalonym.

10'

Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje Antonio Ruediger i Jamie Vardy.

1
1
8'

Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego. Evans wybił piłkę na rzut rożny.

5'

Lewą stroną ruszył Cesar Azpilicueta, dograł do Calluma Hudson-Odoi'a, ten jednak skiksował mając do bramki szesnaście metrów!

1
3'

Od początku gra toczy się w środku pola. Zespoły nie narzuciły zbyt wysokiego tempa meczu.