2
2
86'

Gol! Strzelił Marcos Alonso.

Strzał Pedro został zablokowany. Po raz drugi dużo szczęścia miał Alonso, który stał w polu bramkowym i posłał piłkę głową. Mamy 2:2!

10
7
2
1
83'

Przed szansą stanął Mason Mount! Strzelił jednak dość kiepsko i Ramsdale nie miał problemów ze złapaniem piłki.

3
1
81'

. Schodzi: Lewis Cook. Wchodzi: Dan Gosling.

81'

Kolejna wrzutka. Tym razem próbował Mount, ale bez zamierzonego skutku.

1
79'

William dośrodkował piłkę z narożnika boiska, jednak obrona Wisienek stanęła na wysokości zadania.

2
78'

Chelsea znowu dominuje! Strzałów na bramkę Bournemouth jednak nie widzimy.

1
1
75'

Callum Wilson dopadł do piłki, ale świetną interwencję zanotował jeden z obrońców The Blues.

2
72'

. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Michy Batshuayi.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Christensen.

70'

Giroud dostał podanie od Christensena, ale był na pozycji spalonej.

2
1
2
68'

. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Junior Stanislas.

64'

. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Ross Barkley.

64'

Ofensywna zmiana Lamparda. Zobaczymy, czy pozytywnie podziała na grę Chelsea.

2
64'

. Schodzi: Fikayo Tomori. Wchodzi: Willian.

64'

Groźne uderzenie Calluma Wilsona! Caballero jednak sobie poradził. Wciąż 2:1.

1
62'

Mecz się odmienił. Teraz to miejscowi kontrolują przebieg meczu.

2
1
1
5
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Smith.Smith obejrzał żółty kartonik za faul. Nie trafił rywala wślizgiem.

1
57'

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu Jack Stacey.

I mamy 2:1 dla Bournemouth! Stacey obiegł bramkarza i podał piłkę do Kinga, który miał przed sobą tylko pustą bramkę. Niespodzianka!

7
5
3
2
55'

Gol! Strzelił Jefferson Lerma. Asystował mu Ryan Fraser.

Fraser celnie dośrodkował w pole karne Chelsea, tam najwyżej wyskoczył Lerma, który wyrównał stan meczu na 1:1!

5
4
1
2
51'

Gospodarze mogli wyrównać! Stacey miał miejsce do oddania strzału, uderzył, ale nie trafił w światło bramki. Piłka przeleciała daleko od słupka.

1
50'

Wydaje się, że skrzydłowy Wisienek pozostanie na murawie.

49'

Krótka przerwa w grze. Pomocy lekarzy potrzebuje Ryan Fraser.

48'

Powinno być 2:0! Giroud otrzymał świetne podanie, ale zmarnował sytuację! Nie trafił w światło bramki.

1
47'

Spokojny początek, piłka głównie jest rozgrywana w środkowej części boiska.

czas Druga połowa
45'

Doliczona została jedna minuta.

42'

Ramsdale bohaterem gospodarzy! Reece James znalazł się w świetnej sytuacji, ale bramkarz przewidział jego zagranie.

1
41'

The Blues kontrolują przebieg gry. Bournemouth teraz nie ma za wiele do powiedzenia.

40'

Zbliżamy się do końca pierwszej części gry. Zobaczymy jeszcze chociaż jedno trafienie?

36'

Pedro wrzucił piłkę z narożnika boiska, jednak skutecznie ustawili się piłkarze Bournemouth. Wciąż jeden gol przewagi The Blues.

2
33'

Giroud strzelił z jedenastu metrów w poprzeczkę. Marcos Alonso znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie i wykonał skuteczną dobitkę. Piłka poleciałała w prawy górny róg i mamy 1:0 dla gości!

8
8
30'

W końcu było groźnie! Mount dopadł do odbitej piłki i uderzył na bramkę Ramsdale'a. Bramkarz Bournemouth obronił strzał młodego gracza Chelsea.

1
28'

Wisienki pewnie bronią się przy kornerach. Wrzutki Jamesa i Mounta okazały się niegroźne.

1
26'

Azpilicueta dośrodkował piłkę z prawej strony, ale nie zrobił tego najlepiej. Futbolówka wpadła prosto na głowę obrońcy, który wybił ją jak najdalej.

25'

Chelsea w posiadaniu piłki. Piłkarze Bournemouth muszą biegać za futbolówką.

22'

Tym razem próbował Stacey, ale piłka znalazła się na rzucie rożnym. Solidnie na początku grają gospodarze.

1
22'

Lerma wrzucił futbolówkę w pole karne Chelsea, ale stoperzy The Blues wykonali swoje zadanie. Sędzia użył gwizdka i wskazał na aut.

1
20'

Rzut rożny wykonany przez Frasera nie sprawił przyjezdnym żadnego kłopotu.

1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.

Pomocnik Chelsea zobaczył żółty kartonik za brzydki faul.

Chelsea FC
15'

Faulował Ryan Fraser. Za chwilę Marcos Alonso wykona rzut wolny z własnej połowy.

14'

Akcja The Blues mogła się podobać. Tylko zabrakło strzału. Defensywa Bournemouth na razie gra bez zarzutu.

12'

Giroud otrzymał podanie, ale został zatrzymany przez obrońców gospodarzy. Kibice Chelsea mają prawo odczuwać niedosyt, ponieważ Francuz mógł więcej wycisnąć z tej akcji.

1
11'

Gra się uspokoiła. Czekamy na kolejne składne akcje.

8'

James wykonał dośrodkowanie z narożnika boiska. Dobrze ustawieni obrońcy jednak oddalili zagrożenie.

8'

Alonso strzela zza pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Bournemouth i poleciała na rzut rożny.

6'

Pierwsza okazja miejscowych. Billing oddał strzał w światło bramki, jednak Caballero nie dał się zaskoczyć.

1
2
4'

Gospodarze w posiadaniu piłki. Przyjezdni stosują pressing.

2
3'

Spokojny początek meczu, oba zespoły rozgrywają piłkę w środku pola.