Trezeguet uderzył z rzutu wolnego wprost w bramkarza.

1
1
1
90+2'

Już tylko 3 minuty pozostały gospodarzom na wyrównanie. Chelsea oddaliła grę od własnej bramki.

1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

90'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Reece James.

1
1
3
87'

Ależ mógł mieć wejście Jota! Po błędzie obrony gości rezerwowy uderzył tuż obok słupka!

2
2
3
1
1
87'

Aston Villa. Schodzi: John McGinn. Wchodzi: Jota.

85'

Chelsea dąży do podwyższenia prowadzenia. Gospodarze zamknęli rywala na jego polu karnym.

2
84'

Groźnie z ok. 20 metrów uderzył Willian, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
83'

Z rogu dogrywał Willian, Abraham nie potrafił skierować piłki do bramki Aston Villi.

2
1
1
83'

Chelsea wyprowadziła kontrę, ale zabrakło uderzenia. Tylko rzut rożny dla gości.

1
80'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

78'

Aston Villa w końcu na połowie Chelsea, ale gospodarze nie potrafią zagrozić gościom.

1
1
1
1
75'

Kwadrans do końca, nic nie wskazuje na to, aby coś się w meczu miało jeszcze zmienić.

1
1
73'

Chelsea prowadzi, Aston Villa stara się atakować, ale swoje akcje rozgrywa dość daleko od pola karnego.

2
1
1
70'

Aston Villa. Schodzi: Anwar El Ghazi. Wchodzi: Trezeguet.

70'
69'

Przerwa na ciastko z kremem i kawusię. Dla nas również.

1
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową tuż ponad bramką uderzał Kortney Hause.

2
2
64'

Aston Villa stara się ruszyć do ataku, na to tylko czekają goście.

3
3
1
1
2
62'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Co tam się "stanęło". Już 1:2! Z lewej strony dogrywał Azpilicueta, Giroud przejął piłkę, obrócił się z nią i strzałem z ok. 10 metrów pokonał bramkarza. Chelsea już prowadzi.

23
18
9
8
4
60'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Mamy remis! Z prawej strony dośrodkował Azpilicueta, bramkarz nie wyszedł z bramki, a Pulisić uderzeniem z pięciu metrów trafił na 1:1!