Arsenal pod bramką Southampton. To goście są bliżej kolejnego gola.

Łącznie sędzia doliczył 6 minut. Skąd on to wziął nie wiemy.

1
90+1'
ZMIANA
90'

Alexandre Lacazette dogrywał z pola karnego, po raz kolejnych Świętych uratował Bednarek.

89'

Jeszcze gospodarze starają się zlapać kontakt bramkowy, ale do pola karnego dość daleko.

1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joe Willock. Alexandre Lacazette uderzył z rzutu wolnego w mur, poprawkę odbił przed siebie bramkarz. Dopadł do niej Willock i z bliska wpakował do siatki.

#28
Arsenal FC
2
1
1
1
85'

Jeszcze VAR sprawdzał czy wykluczenie było zasłużone.

85'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał Jack Stephens.

Southampton FC
1
1
1
83'

Szukają swojej szansy gospodarze. Arsenal skupiony na obronie skromnego prowadzenia.

2
1
1
80'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Ainsley Maitland-Niles.

79'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Eddie Nketiah. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

78'

Daleko dogranie do Longa, ale świetnie w bramce zachował się Martinez. Powinien być remis!

2
76'

Kwadrans do końca. Przeważają gospodarze, ale cały czas niewiele z tego wynika.

1
73'

Dobra akcja gospodarzy, Redmond uderzał, ale trafił w boczną siatkę.

1
70'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Sead Kolasinac.

70'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Za moment wrócimy do gry.

1
68'

Na murawie leży Kieran Tierney, którego złapały skurcze.

1
68'

Kolejny strzał w meczu w wykonaniu Armstronga, piłka poszybowała ponad bramką.

2
64'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Joe Willock.

wchodzi Wchodzi
#28
schodzi Schodzi
1
62'

Rzut rożny dla gospodarzy. Główkował Bednarek, ale z uderzenia wyszło podanie. Po chwili skiksował Pierre-Emile Hoejbjerg.

2
komentarz

59'

Dość wyraźna przewaga gospodarzy, ale okazji na wyrównanie Święci nie potrafią sobie wykreować.

1
1
57'

Na strzał z dystansu zdecydował się Armstrong. Pewnie w bramce Armstrong.

54'

Martinez do Pierre-Emerick aAubameyanga, ten starał się jeszcze dogrywał do Nketiaha. Podanie przeciął Bednarek. Ryzykownie, ale skutecznie. Piłka tuż obok słupka wyszła na rzut rożny.

2
1
51'

Do uderzenia doszedł James Ward-Prowse. Strzał z ok. 20 metrów był niecelny.

1
50'

Rzut rożny dla Świętych. Do dośrodkowania starał się dojść Bednarek, sędzia odgwizdał faul w ataku.