3
3
4
87'

Mieliśmy wideoweryfikację, która wykazała, że Jamie Vardy prawidłowo zdobył bramkę.

1
1
1
2
3
84'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Demarai Gray.

Leicester City doprowadziło do remisu 1:1! Demarai Gray zagrał znakomite, przeszywające defensywę Arsenalu podanie, zaś Jamie Vardy pewnym uderzeniem z piątego metra pokonał Emiliano Martineza.

Leicester City
7
4
3
3
3
84'

Pierre-Emerick Aubameyang złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
1
2
82'
2
2
2
2
2
80'
80'

Jamie Vardy znalazł się na spalonym.

2
2
3
3
2
78'

Lisy spokojnie konstruują swój atak pozycyjny.

2
2
2
2
4
76'
2
2
2
2
2
75'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za atak na kolano Jamesa Justina otrzymał Eddie Nketiah. Sędzia podjął decyzję po wideoweryfikacji (VAR). Tym samym młody zawodnik Arsenalu spędził na murawie niespełna 4 minuty.

7
4
5
7
10
71'

Arsenal FC. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Joe Willock.

2
71'
70'

Grę od własnej bramki już wznowił Kasper Schmeichel.

1
1
1
1
1
69'

Arbiter zarządził cooling break, czyli przerwę na uzupełnienie płynów.

1
1
1
1
1
68'

Alexandre Lacazette trafił do siatki, ale jednak był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał.

1
1
2
1
67'

Piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła bez problemów złapał Emiliano Martinez.

66'

1
63'

Wilfred Ndidi uderzył mocno z dystansu, jednakże został zablokowany przez Davida Luiza.

61'

Alexandre Lacazette sfaulował Youri'ego Tielemansa w środku pola.

1
1
1
1
1
59'
55'

Kelechi Iheanacho uderzył z powietrza, zaś piłkę pewnie złapał Emiliano Martinez.

1
1
1
1
1
54'

Shkodran Mustafi ma problemy zdrowotne. Leży na murawie.

52'

Nieźle z rzutu wolnego przymierzył David Luiz, a piłkę na rzut rożny odbił Kasper Schmeichel.

3
3
3
3
3
51'

Alexandre Lacazette był faulowany i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1
1
1
1
1
50'

Kanonierzy spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny.

2
2
2
2
2
Czy podczas tego spotkania padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
1
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony starcia w Londynie.

3
3
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Shkodran Mustafi ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

42'

Jonny Evans bezpardonowo powstrzymywał Alexandre'a Lacazette'a i Kanonierzy będą mieli rzut wolny.

40'

Bukayo Saka świetnie dośrodkował w pole karne gości, celnie główkował Alexandre Lacazette, zaś piłkę bez problemów chwycił Kasper Schmeichel.

3
2
1
2
2
38'

Dośrodkowywał z lewej flanki Marc Albrighton, a piłkę bez problemów złapał Emiliano Martinez.

36'

Kelechi Iheanacho sfaulował Seada Kolasinaca i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Arsenalu.

1
32'

Alexandre Lacazette uderzył z około 11 metrów, a świetnie piłkę do boku odbił Kasper Schmeichel.

2
2
2
31'

Faulował Kieran Tierney i Lisy wznowią grę od rzutu wolnego.

1
30'

Bukayo Saka mocno strzelił z dość ostrego kąta, natomiast Kasper Schmeichel sparował piłkę na rzut rożny.

2
2
28'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy futbolówce znajduje się miejscowa ekipa.

2
2
26'

Emiliano Martinez opanował bezpańską piłkę i po chwili rozpoczął akcję Arsenalu.

2
2
1
24'

Aktualna tabela Premier League:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo
21'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Bukayo Saka.

Arsenal FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Bukayo Saka wyłożył piłkę jak na tacy Pierre'owi-Emerick'owi Aubameyangowi, zaś ten bez problemu z kilku metrów posłał futbolówkę do siatki. Asystę drugiego stopnia w tej akcji zaliczył Dani Ceballos, który zagrywał prostopadłe podanie do Saki.

21'

Kieran Tierney huknął z dystansu, a zdecydowanie piłkę chwycił Kasper Schmeichel.

3
3
20'

Z około 14 metrów próbował uderzać Pierre-Emerick Aubameyang, jednakże został zablokowany.

1
2
19'

Dobrze w obronie interweniował David Luiz i Leicester City będzie miało rzut z autu.

4
4
17'

Lewym skrzydłem atakowali londyńczycy i wywalczyli tylko rzut rożny.

4
4
16'

Nieprzepisowo przez rywala powstrzymywany był Bukayo Saka.

4
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
4
4
1
1
12'

Emiliano Martinez popisał się świetną interwencją po strzale Marca Albrightona. Mogło być 1:0 dla przyjezdnych.

5
11'

Arsenal FC - 65 proc.

Leicester City - 35 proc.

4
9'

Jamie Vardy nieźle przymierzył sprzed pola karnego, a piłkę pewnie złapał Emiliano Martinez.

1
8'

Faulował Alexandre Lacazette i będzie rzut wolny dla Lisów.

5
4
7'

Nieudana akcja Kanonierów i grę od własnej bramki rozpocznie Kasper Schmeichel.

5
3'

Sead Kolasinac ucierpiał w starciu z rywalem i sędzia na chwilę przerwał grę.

1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Arsenal FC - Leicester City?