5:3
Zakończony
Chelsea FC
90+4'

Tu chyba już się nic nie wydarzy. Chociaż poczejamy, ten mecz jest przecież szalony...

1
1
2
1
1
90+2'

Dośrodkowanie Robertsona, zamykał van Dijk. Zagapili się Kepa i reszta obrony. Dziwna sytuacja, ale nie ma z tego bramki.

1
1
1
2
2
90+1'

Liverpool będzie miał rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego Chelsea z lewej strony.

2
1
90'

Co najmniej pięć minut dłużej potrwa druga połowa.

1
1
3
88'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Emerson Palmieri.

87'
87'
5
3
3
3
4
84'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Andrew Robertson.

Piorunująca kontra The Reds! Przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów Robertson i zagrał w pole karne. Przepuścił piłkę Curtis Jones, czym zmylił obrońców, a akcję wykończył Oxlade-Chamberlain! Ależ mamy dziś strzelaninę w Liverpoolu!

84'

Dośrodkowywał Reece James, ale głową wybili obrońcy.

1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez.

1
2
1
1
82'

1
76'

Liverpool chciał odpowiedzieć, zagranie Robertsona zostało wybite, ale Liverpool ma jeszcze rzut rożny.

2
75'

Reece James górną piłką szukał któregośz partnerów, lecz bezskutecznie.

1
2
73'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Świetne zagranie z prawej strony w szesnastkę, a tam na piłkę czekał już Pulisić! Ależ on jest głodny bramek!

72'

Sadio Mane szedł na przebój z piłką, lecz ją stracił.

1
71'

Hudson-Odoi dośrodkowuje, ale źle zaadresował piłkę.

1
68'

Kolejny raz próbuje Pulisić, tym razem niecelnie.

1
66'

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Curtis Jones.

63'

Kolejna świetna okazja Pulisicia. Strzał po ziemi po długim rogu minimalnie obok słupka. To jeszcze nie koniec emocji!

1
1
2
2
61'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Christian Pulisić.

Minął czterech rywali niczym tyczki Amerykanin i wyłożył piłkę Abrahamowi na piąty metr. Kolejny gol dla Chelsea.

12
8
2
4
4
59'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

59'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Tammy Abraham.

59'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Christian Pulisić.

58'

Za bardzo rozpychali się w polu karnym gospodarze, chyba przede wszystkim Fabinho.

1
1
1
1
57'

Salah dostał piłkę z głębi pola. Nie chciał podawać, strzelił, ale po nodze Zoumy piłka wylatuje za linię końcową.

2
1
1
54'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Przepiękne dogranie z prawego skrzydła prosto na głowę Firmino. Ten strzela swojego pierwszego gola na Anfield od ponad roku!