Liga Mistrzów: I runda eliminacyjna, rewanże
17 lip 2019 20:00
90+2'

Piłka toczyła się wzdłuż przedpola bramkowego BATE, ale nikt nie wbił jej do siatki.

25
46
9
22
15
90'

Piastowi pozostały 3 minuty złudzeń.

23
51
10
30
28
89'

Pomocy potrzebował bramkarz gości, a powtórki gola przekonują, że przy trafieniu na 1:2 Plach powinien zrobić DUŻO więcej.

27
30
7
12
15
88'

Tragedia Piasta w kilka minut. Piast do awansu potrzebuje dwóch goli. Będzie o nie bardzo trudno.

32
45
14
28
30
88'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Dani Aquino.

21
22
10
8
9
87'

Gol! Strzelił Zachar Wołkow. Asystował mu Igor Stasiewicz. I po ptokach... Stasiewicz dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, a nadbiegając Wołkow z trzech metrów wpakował piłkę do siatki. 1:2 i Liga Mistrzów odjeżdża.

150
86'

Po stracie gola Piast nie potrafi przedostać się pod bramką BATE.

9
84'

BATE czuje krew, gościom wystarczy jedna bramka i grają dalej.

14
7
8
12
35
83'
33
12
11
14
17
82'

Gol! Strzelił Hervaine Moukam. Pierwszy celny strzał BATE w meczu. Moukam na dwa tempa i jest remis. 1:1 i przed nami prawdopodobnie dogrywka.

Hervaine Moukam #94
52
40
27
82
237
82'

76
81'

Błąd Placha i rzut karny dla BATE! Bramkarz niepotrzebnie wyszedł do piłki i przewrócił rywala.

30
22
23
65
137
81'

Ostatnie dziesięć minut. Zapowiada się nerwowa końcówka. BATE na połowie Piasta.

25
10
15
17
25
80'

Stasiewicz trafił w mur i piłka wyszła na rzut rożny.

98
30
9
7
14
79'

Stasiewicz już się ślini z radości i ustawia piłkę. Wszyscy gwiżdżemy!

21
19
20
14
65
79'

Jest źle. Rzut wolny dla BATE z ok. 23 metrów. Świetne miejsce do oddania strzału.

11
5
13
20
43
77'

Piast stara się zwalniać grę i nagle ją przyspieszyć. Białorusinom się spieszy, ale goście zaczynają grać nerwowo.

33
18
5
5
6
75'

BATE Borysów. Schodzi: Evgeni Berezkin. Wchodzi: Hervaine Moukam.

8
75'

Gracze BATE ładnie rozegrali piłkę, strzał Milicia minął jednak bramkę.

21
9
6
5
11
74'

Niepewnie obrona Piasta, Skawysz nie zdołał jednak znaleźć sobie miejsca do oddania strzału.

16
10
11
5
8
71'

Odpowiedź BATE. Milić uderzył sprzed pola karnego. Dwa metry obok bramki, ale będzie rzut rożny.

10
10
13
19
12
69'

Strzał Parzyszka wydawał się zły, jednak bramkarz odbił piłkę przed siebie. Przejął ją Felix, ale nie zdołał dobić.

22
9
10
7
14
68'

Z rogu dogrywał Hateley, bramkarz wypiąstkował piłkę. Chyba po raz pierwszy po kornerze.

25
12
10
5
7
67'

Milić ostro potraktował Kirkeskova. Sędzia kartki nie pokazał, a powinien.

12
7
13
8
19
64'

Kirkeskov w polu karnym zwiódł rywala, ale zamiast podawać uderzył. Anemicznie i wprost w bramkarza.

14
20
10
5
5
63'

Każdy rzut rożny dla Piasta to dla BATE ogromny problem. Płacz, błąd za błędem, piłkarska tragedia.